4840189.dandomami (53) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
ALMABABA_a (1938) (Eladó)
Pozitív
2007.02.12. 09:57:03
320390159
Köszi szépen! Minden rendben ment! Nézz szét máskor is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
happyday6_t (228) (Eladó)
Pozitív
2006.11.21. 20:27:43
317842315
Köszönöm a vásárlást! Megbízható vevő, minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK.Pontos.Megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors vevő, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, segítőkész eladó.Kíváló termék.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész eladó.Kíváló termék.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész eladó.Kíváló termék.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész eladó.Kíváló termék.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MINDEN RENDBEN! MEGBÍZ6Ó VÁSÁRLÓ! AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors kedves mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt, gyors, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást! :)
Másik fél: Köszönöm az értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3160461.benkoadam_t (192) (Eladó)
Pozitív
2006.09.07. 10:50:20
316742471
Köszönöm a vásárlást,megbízható vásárló,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3160461.benkoadam_t (192) (Eladó)
Pozitív
2006.09.07. 10:50:20
316749028
Köszönöm a vásárlást,megbízható vásárló,ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Köszönöm az értékelést remélem találkozunk még.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lorincznetimi (2650) (Eladó)
Pozitív
2006.08.31. 16:42:34
1417945578
Szintén ugyanez a véleményem. Nagyon gyors, megbízható és öröm vele üzletelni:). Remélem még benézel majd hozzám! Sok- sok +++++++
Másik fél: Nagyon köszönöm. Remélem én is hogy még találkozunk. Szép napot, jó hétvégét nektek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, rugalmas, pontos partner, köszönöm:) Mindenkinek ajánlom! Remélem, mi is találkozunk még:)
Másik fél: Köszönöm az értékelést. Remélem még kötünk üzletet.
Kedves, korrekt, rugalmas partner, köszönöm:) Mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt, rugalmas partner, mindenkinek bátran ajánlom:) Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt, rugalmas partner, mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm:) Remélem, mi is találkozunk még!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örülök, hogy én adhatom az első értékelést, mert nagyon-nagyon +++++++++!!! Sok-sok jó üzletkötést kívánok, mindenkinek szívből ajánlom Őt! Remélem, mi is találkozunk még:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.