doki5215 (270) 96.88% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors és korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9267130.opajozsi (129) (Eladó)
Pozitív
2009.11.05. 14:27:30
155400045
Minden rendben zajlott le, kiváló Vaterás. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevö félreértette kérésemet, próbáltam mindkettönknek a legolcsóbb és leghatékonyabb megoldást nyújtani. Amikor pedig felhívtam rá a figyelmét, hogy miben egyeztünk meg, azonnal letámadott, hogy ne oktassam, hiszen ö diplomás. Többszörösen elnézést kértem. Hiába is kaptam töle telefonszámot és hívtam fel legalább 3 alkalommal, sose lehetett elérni, mindig más vette fel. Ígérete az volt, hogy jelentkezik hétvégén, de ezt se tartotta be.
Másik fél: Kedves Tisztelt doki5215!
Azt hiszem eléggé értelmes választ írtam: licitáljon, lesszives, de ne vegye meg rögtön. Angolul igy hangzik: place your bid please but don't use immediate purchase. No, ezekután nyilván én a vaterán 20e Ft után fizetek díjat, magyarán szólva a leirtak alapján megy az üzlet. Azaz: 20e Ft+postaköltség, nem pedig utánvét.
Ha ugyanis én nem azt kapom, amit megbeszélünk, akor én se tudom azt adni, amit Ön kér. Azonnali megoldást várok a problémára! Elöre is köszönöm. üdv, Roland Roland, kérném olvassa el ismét a levelét "
Elnézést, de megvettem villámáron, ha probléma ,akkor sajnálom.akkor nem kell villámárat kitenni.Az Ön stílusával sincs minden rendben. doki
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
óhegyi_fehérrépa (926) (Eladó)
Pozitív
2009.10.14. 10:32:45
154586322
Köszönöm a vásárlást! Gyors,pontos,megbízható.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Örülök ,hogy meg vagy elégedve!! Bátran ajánlalak mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fruiterer_a (759) (Eladó)
Pozitív
2009.07.28. 18:21:22
149480824
Korrekt,megbízható,nagyszerű vaterás partner,köszönöm a vásárlást,mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BelindaCsillag (1590) (Eladó)
Pozitív
2009.07.27. 19:26:07
149868762
Gyors, pontos, abszolút megbízható, kitűnő vaterás, ajánlom mindenkinek+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BelindaCsillag (1590) (Eladó)
Pozitív
2009.07.27. 19:26:07
149577705
Gyors, pontos, abszolút megbízható, kitűnő vaterás, ajánlom mindenkinek+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BelindaCsillag (1590) (Eladó)
Pozitív
2009.07.27. 19:26:07
149675793
Gyors, pontos, abszolút megbízható, kitűnő vaterás, ajánlom mindenkinek+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KELETIGSM (1258) (Eladó)
Pozitív
2009.07.21. 15:12:01
150597107
nagyon gyors a doki !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
örülök hogy rendben odaért. minden rendben volt szerintem is .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
626983.derekn1 (981) (Eladó)
Pozitív
2009.07.16. 09:27:55
149290473
Korrekt, megbízható, gyors pontos partner, mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BelindaCsillag (1590) (Eladó)
Pozitív
2009.07.10. 15:42:41
149536312
Gyors, korrekt, megbizható partner. Szivből ajánlom! Köszönöm a vásárlást.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BelindaCsillag (1590) (Eladó)
Pozitív
2009.06.24. 20:19:48
148161904
Kitűnő vaterás, gyors utalás, kitűnő kommunikáció, köszönöm a vásárlást. Ajánlom mindenkinek. +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
portaskepu (3113) (Eladó)
Pozitív
2009.06.07. 04:24:54
148090243
Az adásvétel rendben megtörtént. Gyors rugalmas megbizható vaterás partnerem mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
portaskepu (3113) (Eladó)
Pozitív
2009.06.07. 04:24:53
148231827
Az adásvétel rendben megtörtént. Gyors rugalmas megbizható vaterás partnerem mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
142058.alfi21_a (256) (Eladó)
Pozitív
2009.05.29. 19:13:32
147483385
Remek partner,ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben, gyorsan megtörtént. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
461420.Flywalker_v (39) (Eladó)
Pozitív
2009.05.09. 13:21:28
146437733
Korrekt, pontos partner. Ahogy meg lett beszélve telefonon a fizetés, átadás minden úgy történt. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
41075.belarnd (243) (Eladó)
Pozitív
2009.05.02. 10:53:43
139581756
Korrekt, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kristalyklima (724) (Eladó)
Pozitív
2009.04.22. 21:18:40
145721723
Minden rendben ment ajánlott partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
491178.kawa66_a (402) (Eladó)
Pozitív
2009.03.18. 12:32:28
130059379
Pontos partner,szivesen ajánlom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VIKI966_a (1499) (Eladó)
Pozitív
2009.02.26. 10:45:27
129653436
Igazi felüdülés volt az üzlet Doki-val és remélem még találkozunk, akár vásárló- vagy eladóként, de még egy sörözés sem kizárt! :-)) Feltétel nélkül ajánlom! További sikereket. Sanyi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
turbo-pilot (237) (Eladó)
Pozitív
2009.02.23. 21:05:17
128668073
korrekt megbízható vaterás,gyors kapcsolatfelvétel.csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jonkataster (1173) (Eladó)
Pozitív
2009.01.16. 13:32:56
117454018
pontoss,megbízható vevő,köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RealPhoenix (204) (Eladó)
Pozitív
2009.01.04. 20:58:05
114336550
korrekt, pontos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jonkataster (1173) (Eladó)
Pozitív
2009.01.01. 16:24:58
114592266
Pontos,megbízható vevő köszönöm a vásárlást!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jonkataster (1173) (Eladó)
Pozitív
2009.01.01. 16:24:58
114856599
Pontos,megbízható vevő köszönöm a vásárlást!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden nagyon rendben volt, nagyon pozitív Vaterás! Kommunikatív, pontos, őszintén ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt partner. Szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Youngtime (1313) (Eladó)
Pozitív
2008.12.20. 07:13:58
112930927
Minden rendben volt, korrekt partner, ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom,csak én mint eladó nem adhatok pozitívat,ha nem jött létre a vásárlás.Pozitív,rendes vásárló.
Másik fél: Korrekt eladó, a hbáról senki sem tehet. A pénz visszafizetésre került. Bárkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott :) Korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Komunikatív gyors és korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vevő, öröm az üzlet vele
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt gyors megbízható partner köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Gyors, pontos, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A1+, remek Vaterás, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a gyors utalást. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ArellDamari (439) (Eladó)
Pozitív
2008.09.10. 07:01:19
87216456
Nagyon gyors, megbízható, precíz vásárló. Öröm volt üzletet kötni! Mindenkinek szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
inverterbolt (93) (Eladó)
Semleges
2008.08.29. 15:58:34
79358145
A vevő a találkozókra nem jött el, többször kértem címet, hogy elküldjem neki csomagban ez sem ment. Tovább nem tudok várni.
Másik fél: Már elnézést,de a mai napig feladásra nem került az árú !! A legelején a postai utánvétet beszéltük meg, közben kaptam ajánlatot, hogy a " mai napon" átvehetem. Már elnézést. de én is dolgozom !!
A másik, az áru megvásárlásánál, szó sem volt róla ,hogy 2-3 hét a szállítási idő. Ez az eladó részéről nem korrekt, elnézést, de ugrálni viszont nem fogok senki kedvéért.
A postai út SMS-ben is meg lett erősítve, akkor mi a gond ? Ezidáig mindenkivel megoldottuk a találkozót, postát ! ne haragudjon,de egy ilyen kis összegű árúnál nem égetnél magam, hogy nem veszem át. De nem is jött , de ha kérhetem, már ne is jöjjön. üdvözletem. S
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Véletlenül rossz termékre licitált - minden egyéb tekintetben POZITÍV, messzemenőkig korrekt partner. Csak ajánlani tudom !
Másik fél: Többször vásároltam már , s mindig kifogástalan árúhoz jutottam. Jelenleg saját hülyeségem végett rossz méretjelzésű árúra klikkeltem. Köszönöm az eladó megértését, valamint türelmét. Bárkinek csak ajánlani tudom, mivela meghirdetett termékek kifogástalan állapotuak, mindenben megfelelnek a leírtaknak. Mégegyszer elnézést, és köszönöm.Csak POZITÍV jelzéssel tudom értékelni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, megbizható vaterás partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors, megbizhato vevo.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors,korrekt vásásrló!Csak ajánlani tudom!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors,korrekt vásásrló!Csak ajánlani tudom!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9267130.opajozsi (129) (Eladó)
Pozitív
2008.06.27. 20:28:49
76554713
Tökéletes Vaterás! Örülök, hogy tudtam segíteni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Köszönöm az üzletet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
