ocsike1111 (51) 96.36% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
13149183.andosz84 (38) (Vevő)
Pozitív
2009.05.15. 10:03:30
621013975
Gyors, kedves megbízható partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viraghanga_t (113) (Vevő)
Pozitív
2009.04.21. 22:08:23
562612860
megkaptuk
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.viraghanga_t (113) (Vevő)
Pozitív
2009.04.21. 22:03:02
562612851
megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást! Megbízható, gyors partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon nagyon gyors vásárló. +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vásárló,minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vásárló,minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt!! Mindenkinek ajánlom!!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt!! Mindenkinek ajánlom!!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt!! Mindenkinek ajánlom!!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható, kedves vevő. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri felszólításra sem volt hajlandó fizetni kértem reagáljon az email-jeimre nem tette sanálom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vhajni_2008 (223) (Eladó)
Pozitív
2008.10.23. 22:02:54
447244891
minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, hogy én adom az első negatívot, de ez vicc, 3 hete hitegetsz, hogy fizetsz, és a mai napig nem kaptam meg a pénzt, sem csekken sem számlára. Pedig 290ft-os terméket vásároltál....a hozzáállás miatt adok negatívot!
Másik fél: bocsánat de éjszakás voltam most elég sokáig és leszek is beteg gyerek mellett nem egyszerü!!!!!!
csekefranciska (2311) (Eladó)
Pozitív
2008.09.18. 17:02:16
427275561
MEGBIZHATÓ,KOREKKT!AJÁNLOM MINDENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Megbizható, korrekt partner.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.leposacsilla (1676) (Eladó)
Pozitív
2008.03.07. 21:10:37
304724707
Minden rendben ment, köszi!:o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyszer jelentkezett,fiz.emlékeztetőre sem reagált!Én vittem el neki a megnyert terméket,és azt mondta nincs ideje gép elé ülni,de a fiz.emlékeztetőt olvasta!Akkor hogy van ez?Minden rendben ment akkor!Türelmesen vártam!Bocsi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egyszer jelentkezett,fizetési emlékeztetőre sem reagált!Én vittem el neki a megnyert terméket,és akkor azt mondta nincs ideje a gép elé ülni,de a fiz.emlékeztetőt elolvasta!Akkor hogy van ez?Minden akkor rendben ment!Bocsi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.extravaganza64 (1126) (Eladó)
Pozitív
2008.03.02. 08:56:25
294559503
Kedves korrekt vásárló.Ajánlom mindenkinek.Köszönöm szépen hogy tőlem vásároltál
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon korrekten , gyorsan zajlott. Kedves, rendkivüli partner, csak ajánlani tudom.Nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt vásárló. Minden rendben ment. Ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6520994.rea07 (1027) (Eladó)
Pozitív
2008.01.14. 14:51:26
1432045388
minden rendben ment,köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zelefant1 (373) (Eladó)
Pozitív
2008.01.03. 20:09:09
1429903039
Minden rendben volt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zelefant1 (373) (Eladó)
Pozitív
2008.01.03. 20:08:25
1429964327
Minden rendben, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt vevő+++++++++++++! B. U. É. K. !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsolti38 (1144) (Eladó)
Pozitív
2007.12.29. 17:14:49
1432790982
Köszönöm szépen a vásárlást!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsolti38 (1144) (Eladó)
Pozitív
2007.12.29. 17:14:49
1433314820
Köszönöm szépen a vásárlást!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó! Feltétlen ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pillango4_a (99) (Vevő)
Pozitív
2007.12.17. 11:35:01
1431509529
A kabátkát megkaptam,minden rendben ment,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tarkapuli (312) (Eladó)
Pozitív
2007.12.15. 09:48:34
1428344193
Megbízható, korrekt vevő! Ajánlom mindenkink :-)))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5893823.Lilibogi (197) (Eladó)
Pozitív
2007.12.14. 07:29:59
1431617435
minden rendben ment! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, aranyos, szimpatikus vásárló. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, aranyos, szimpatikus vásárló. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm a vásárlást, megbízható, kedves vevő. ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,kedves és korrekt partner.Mindenkinek szívből ajánlom ŐT:SOK+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors, megbízható eladó. Nagyon szép a fülbevaló, köszi szépen :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
princesspecs (2113) (Eladó)
Pozitív
2007.11.26. 10:07:31
1430406724
Minden rendben ment, köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.princesspecs (2113) (Eladó)
Pozitív
2007.11.26. 10:07:31
1430406732
Minden rendben ment, köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
princesspecs (2113) (Eladó)
Pozitív
2007.11.26. 10:07:31
1429968354
Minden rendben ment, köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.princesspecs (2113) (Eladó)
Pozitív
2007.11.26. 10:07:31
1430406726
Minden rendben ment, köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, rugalmas vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mesandrea (1536) (Eladó)
Pozitív
2007.11.17. 21:39:44
1429371769
Gyors, pontos, kedves vásárló, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,szimpatikus és kapcsolattartó társ.Mindenkinek szívből ajánlom ŐT!!++++Remélem még találkozunlk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,szimpatikus és kapcsolattartó társ.Mindenkinek szívből ajánlom ŐT!!++++Remélem még találkozunlk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.boroszkany (205) (Eladó)
Pozitív
2007.11.10. 09:39:30
1429850498
Minden rendben zajlott. Másnak is jószívvel ajánlom : )) !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2007.11.08. 09:09:25
1429344848
Gyors,korrekt,megbízható,nagyon köszi!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Pozitív
2007.11.08. 09:09:17
1429318446
Gyors,korrekt,megbízható,nagyon köszi!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.