488266.Angelsmile (368) 99.73% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 369 | 438 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 31 | 32 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 401 | 471 adásvétel |
| Az eladóként kapott 320 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
++++++++++ POZITÍV Hangban otthon van. Ezt szó szerint kell érteni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szekelyvill (25644) (Eladó)
Pozitív
2014.05.30. 08:17:43
1904924357
Nagyon kedves és figyelmes vaterás partner.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Csak ajánlani tudom. Remek árú! Csak pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, precíz és nagyon kedves Eladó! Mindenkinek csak ajánlani tudom! A termék amit küldött kiváló csúcsminőségű áru!!! Rendkívül segítőkész!!!! Tőlem csakis ++++++++++++++++ értékelést kaphat! Ezúton köszönöm a segítséget még egyszer!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon korrekt,megbízható úriember.A vásárlást követően még ő hívott fel hogy adjon pár jó tanácsot,amit ezúton is köszönök!!!!!!!!!!!!! +köszönet az ajándékokért. TERMÉSZETESEN FÚL+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, precíz Úriember! Természetesen full pozitívot adok a folyamatos kapcsolat tartásért, és bonyolításért.....bátran ajánlom mindenkinek! AAAAA++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Termékleírás szerint csupán kétszer használták,csak azt felejtették el megemlíteni hogy a hegy részénél kicsorbították a hegyét és az élét. Ebben az árfekvésben még az alku ellenére is illett volna megemlíteni az eladónak.Nem bánom hogy alkudtam ezen hiba tudatában még többet kellett volna alkudnom.
Másik fél: Sőt, még a posta költséget is lealkudta, de ha vissza nézzük a fotókat, milyen csorbulásról beszélsz? Gondolom, mindjárt kipróbáltad, hogy vág, csak nem mindegy ám egy ilyen minőségnél, hogy hol, és mit! Én azonnal adtam egy full pozitívot, de ha tudom, hogy ilyen alkudozós tuskó vagy, Neked, még a feléért sem adtam volna. Persze, egy 200 Eurós kés, gondolom 5 ezerért jó lett volna. Bezzeg amíg alkudozott, hű de rendes, és kedves tudott lenni! Na, ezekből az ilyenekből van hányingerem! Ide kell jönni, megnézni, kipróbálni, és nincs vita! Nem minősítelek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámból adódóan végül nem jött létre az üzlet,de rendkívül készséges az eladó.Mindenkinek csak ajánlani tudom.;)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó személyében fantasztikus embert ismerhettem meg, aki nagy szakmai tudással és tapasztalattal rendelkezik. Nagy élmény volt meghallgatni nála néhány ismert zenét amit eddig ilyen minőségben még sehol nem hallottam. A megvásárolt kábelt otthon meghallgatni külön élvezet volt. A zenehallgatást számomra felsőbb szintre emelte. A zenének fantasztikus tere lett, minden kitisztult gyönyörű magasak és erőteljes mélyek jelentek meg. Külön köszönet a szakmai tanácsokért, mindenkinek csak ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
8389642.Client:36729054 (-2) (Vevő)
Pozitív
2014.05.02. 15:29:51
1895768288
Kicsit féltem, hogy valami gyagyi másolat, de még a doboz is Japán volt! A profi kábelekhez, ennyiért, a legjobb választás. Külön kérésre segítőkészen össze is lettek szerelve, amit külön köszönök szépen még egyszer! Extra pozitív!+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
8389642.Client:36729054 (-2) (Vevő)
Pozitív
2014.05.02. 15:27:20
1895767475
A Van den Hűűűlöm kihűlt! Aki már vett ilyen kábelt tudja, aki még nem, hát ha brutál jót akar, és nem vesz, csak sajnálni tudom! Külön köszönet a fantasztikus hangtechikai bemutatóért. Elképesztő.. Ezer pozitív!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül gyors megbízható partner,bátran ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen, megkaptam! Műxik!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó! Külön köszönet az ad-hoc bemutatóért, elképesztően professzionális berendezéseket hallgathattam. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hansol73 (1717) (Eladó)
Pozitív
2014.04.11. 09:09:53
1879542200
Köszönöm a vásárlást,nagyon korrekt partner.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon korrekt és megbízható, Termék rendkívül jó állapotú.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos,segítőkész partner! Kifejezetten gyors a kapcsolatfelvétele. Ajánlom figyelmetekbe az eladót és termékeit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,ponts, megbízható vaterás! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Köszönöm a fejhallgatót és a szép szavakat is! Remélem lesz még szerencsénk egymáshoz, különösen, ha bekerülne a képbe egy HD800-as! :) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kivételesen korrekt eladó! Minden a leg nagyobb rendben ment, mint más alkalommal is! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szakmailag jól felkészült vaterás akivel jól el lehetett beszélgetni. Külön köszönet a személyes találkozóhoz veető út utolsó részének megszervezésében. Egyébként a Mayer bácsi szárítókötele jól muzsikál. ;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper vaterás. Segítőkész, kommunikatív, a műhelye csoda! Köszönöm a lehetőséget és a rengeteg segítséget. Remélem lesz még szerencsénk üzletelni. ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó termék és az eladó is nagy tekintélyű és hozzáértő ember.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden hibátlan volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden tökéletes volt mind áru és eladó egyaránt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner,hatalmas szaktudás és tapasztalat bár egy kicsit nehéz szülés volt a megegyezés,de legyen ez az én hibám.A termék az én értelmezésem szerint nem teljesen fedi a 'Gyönyörű, por, és karcmentes, szalon állapot. A plexi tetőn, alig észre vehető apró hajszál karc, egy minimális kis polír, és mint a tükör. ' leírást ,de lehet hogy én vagyok túl igényes. Nincs ezzel semmi baj, azt kaptam a pénzemért amire számítottam. Tudom ajánlani bárkinek!Külön köszömet a szaktanácsokért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment csak éppen nekem közbe szólt a sors (avagy a párom) :) így elnézést kértem mert nem tudtam át venni a terméket. Nagyon korrekt embert ismertem meg személyében még ha csak telefonon is de nagyon baráti hangon beszélgettünk röpke 30 percet :) bár leginkább ő beszélt :D én csak hallgattam a történeteket ,szóval bátran ajánlom mindenkinek még ha nem is vásároltok tőle :D már megéri ha felhívjátok telefonon, személyesen találkozni meg még nagyobb élmény lenne vele .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan segítőkész, korrekt Partner kiváló termékével találkoztam ma. Néhány perces beszélgetésünkből kiderült, hogy meglehetősen nagy szakmai tudással és tapasztalattal rendelkezik. Érdemes a tanácsaira hagyatkozni. Örülök, hogy megismerhettem egy barátságos kulturált embert! KÖSZÖNÖM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mély meghajlással tisztelgek ekkora szakmai tudás előtt!Nem csak a legjobb terméket kaptam,hanem sok hasznos tanácsot is.Maximálisan ajánlom minden Hifi megszállottnak és amatőrnek. Kitartást kívánok az elkövetkezendő hónapokhoz!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner rugalmas és segítőkész! A kábel tényleg fantasztikus, mint esztétikailag, mid funkcionalításában. pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
üdv, minden a szokásos módon zajlott, én megrendeltem és kifizettem ő meg elküldte.Korrekt partner csak ajánlani tudom.A megrendelést követően felhívott és még egyszer egyeztettünk mindent számomra ez nagyon pozitív dolog volt!!! a kábelekről nem szeretnék sokat írni , akinek van az tudja hogy milyen akinek nincs az meg rendelje meg minél előbb!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
üdv, minden a szokásos módon zajlott, én megrendeltem és kifizettem ő meg elküldte.Korrekt partner csak ajánlani tudom.A megrendelést követően felhívott és még egyszer egyeztettünk mindent számomra ez nagyon pozitív dolog volt!!! a kábelekről nem szeretnék sokat írni , akinek van az tudja hogy milyen akinek nincs az meg rendelje meg minél előbb!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó, gyors kapcsolattartó Vaterás! A vásárolt termék megfelelt!! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Maximálisan elégedett vagyok mind az eladóval, mind a megvásárolt kábellel. Az eladó segítőkész, rugalmas. Ajánlom mind őt, mind a termékeit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kommunikatív gyors partner, az áru megfelelt a leírásnak. Mindenkinek őszintén ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KORREKT HOZZÁÉRTŐ ELADÓ. +++AJÁNLOM !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
damagedone (260) (Vevő)
Pozitív
2014.02.19. 18:26:04
1853360855
Minden rendben zajlott.Az eladó szakmai tudása,kommunikációja és empátiája kimagasló.A termék jellemzői felülmúlják kategóriájának versenytársait,nemcsak minőségben,küllemben is. Maximális ajánlásom!!!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
perzsi_2010 (58) (Vevő)
Pozitív
2014.02.16. 10:01:41
1859936711
Kiváló a vásárolt termék.Az eladó gyors,kedves és kiváló kapcsolat tartó. Szívből ajánlom. +++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm a dugókat, tényleg nagyon jók! Csak ajánlani tudom. Az eladó korrekt, pontos és megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mint visszatérő vásárló, a leg minőségibb termékeket kapom, és még szakmai segítséget is! Külön élmény, a hangtechnikája meghallgatása! Mind a Tisztelt eladó, mind a termékek, osztályon felüliek! Ezer pozitív a nem mellesleg nagyon kedves, és barátságos, segítőkész Technikus Úrnak! Köszönöm még egyszer! Akinek minőségi komoly cucc kell, és nem itt vásárol, csak sajnálni tudom! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon korrekt,megbízható.A vásárlást követően még ő hívott fel hogy adjon pár jó tanácsot,amit ezúton is köszönök.A termékek (hangfalkábel,banándugók) ár-érték arányban tökéletesek.Nem gondoltam hogy ennyit dob a hangzáson.Már a bekötésnél nagy volt a különbség.Egyenlőre csak pár zenét tudtam meghallgatni de a változás nagyon pozitív.Mindenképpen csak ajánlani tudom mindenkinek. Respect!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon korrekt,megbízható.A vásárlást követően még ő hívott fel hogy adjon pár jó tanácsot,amit ezúton is köszönök.A termékek (hangfalkábel,banándugók) ár-érték arányban tökéletesek.Nem gondoltam hogy ennyit dob a hangzáson.Már a bekötésnél nagy volt a különbség.Egyenlőre csak pár zenét tudtam meghallgatni de a változás nagyon pozitív.Mindenképpen csak ajánlani tudom mindenkinek. Respect!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül rugalmas partner! A termék a leírásnak megfelelő, nagyon jó minőségű. Részemről maximálisan ajánlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék kiváló érték/ár arányú, pontos és dinamikus, mégsem zavarón precíz hangú, nagyon jól és hosszú ideig hallgatható, kellemes analitikus hangzású kábel. Az eladó is maximálisan megbízható, villámgyors és kommunikatív eladó, szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan, korrekten zajlott. Az eladóval remek beszélgetést és zenehallgatást csaptunk. A kábel kellemes, zenei, szóval minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Localmatador (331) (Vevő)
Pozitív
2014.02.02. 15:19:20
1855006238
Egy szinte új terméket kaptam használt áron:-) Korrekt eladó + szakértelem! Köszönöm az üzletkötést és mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mirente97 (140) (Eladó)
Semleges
2014.01.31. 15:39:01
1835050613
Az adásvétel nem jött létre! A Vevő magánéleti dolgok végett visszalépett a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Na ez igen. Mind a termék, mind az Eladó csillagos ötöst érdemel. Csak ajánlani tudom. Régen adtam már ennyire részletes értékelést, de most kikivánkozik belőlem. Maximálisan meg vagyok elégedve!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
