488266.Angelsmile (368) 99.73% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 369 | 438 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 31 | 32 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 401 | 471 adásvétel |
| Az eladóként kapott 320 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Brutalerider (119) (Vevő)
Pozitív
2014.01.17. 08:19:31
1841030645
Nagyon meg vagyok elégedve, nagyon segítőkész, korrekt eladó! A saját hangfalad meghallgatása pedig külön élmény volt a vásárolt termék mellett! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tőle vásárolt hangfal 10 -es skálán 10 -es árú volt. Az eladó hozzá állása példaértékű volt, bárcsak mindenki ilyen lenne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm megérkezett a kábel.Tökéletesen hozta az elvárt szintet.Telítettebb mélyek,részletgazdag "élő" hangszerek,tágas színpad jelenléte(a többi összetevőtől is függ persze az eredmény:erősítő,stb).Természetesen lehetne fokozni, azt persze nem tudom a nagyon drága kábelek mit tudnak,de nem hiszem, hogy annyit jelentene a horror feláruk. Ajánlom mindenkinek profi partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút profi és korrekt kapcsolattartás után a személyes megtekintés alkalmával kiderült, hogy sajnos a kanapé könyök támasz része sehogy sem fog beférni a nappalinkba. Nagyon sajnáltuk, mert az áru minôsége kifogástalan volt! Angelsmile személyében egy nagyon kellemes és abszolút tiszteséges vaterást ismerhettünk meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A legjobb vaterás, akit eddig megismertem! Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek. Korrekt, segítőkész, megbízható. Kívánok Neki és a családjának minden jót az Új Évre!!!!++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt igazi úriembert ismertem meg.Szeretném megköszönni a sok ajándékot,még majd beszélünk,tartsuk a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zoldtara03 (1575) (Eladó)
Pozitív
2013.12.30. 10:19:09
1844588993
mint ahogy a felhasználóneve is tükrözi,nagyon kedves,korrekt,megbízható vevő!sok ilyet kívánok magamnak!biztos egy angyal lehet tényleg!:)köszönöm!boldog új évet kívánok!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Legtündéribb eladó, tökéletes termékkel! Másoknak is szívből ajánlom!!! KÖSZÖNÖM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kazimester (387) (Vevő)
Pozitív
2013.12.19. 08:43:29
1841179340
Minden rendben ment, kitűnő kommunikáció, gyors postázás, alapos csomagolás. Köszönöm, és boldog karácsonyt kívánva csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kazimester (387) (Vevő)
Pozitív
2013.12.19. 08:41:20
1836146972
Minden rendben ment, kitűnő kommunikáció, gyors postázás, alapos csomagolás. Boldog karácsonyt kívánva csupa ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hamar reagált kérdésemre.Nagyon Kedves,megbízható,pontos,korrekt eladó.Bátran merem ajánlani Mindenkinek!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Calibra_fan (257) (Vevő)
Pozitív
2013.12.17. 16:18:51
1835957771
Minden rendben ment, korrekt, segítőkész eladó, mindenkinek csak ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben és gyorsaságban zajlott. Nincs barátibb üzletelő a vaterán. Bátran ajánlom bárkinek!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a leg nagyobb rendben történt, maximálisan meg vagyok elégedve! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül barátságos és segítőkész partner,minden a legnagyobb rendben zajlott!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon elégedett vagyok az eladóval és a termékével!Nem csak az eladás a fontos hanem a vevő maximális elégedettsége!Ez a kábel télleg nagyon brutális, ami a leírásban szerepel azt mind egytől egyig hallani zenéléskor és még csak hallgatózni sem kell, azonnal hallani a hatalmas különbséget.Mindenkinek csak ajánlani tudom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megelégedéssel és dícsérettel tudom értékelni partnerem viszonyát üzleti kapcsolatunkban! Kimondottan segítőkész,figyelmes,tanácsadó,precíz, pontos partner!!!Csak felsőfokú véleménnyel ajánlhatom mindenkinek!!!-Emelem kalapom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
blackmuller (230) (Vevő)
Pozitív
2013.11.30. 18:27:57
1831342409
Nagyon korrekt gyors partner!!!!! Mindenkinek szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát ez nem semmi ez a drót! Kaptam próbára egy darabot, bekötöttem a régi helyére, és azt hittem, hangfalat cserélt valaki.. Ez maga a brutalitás, és a szólam tisztaság! Csakis ajánlani tudom!! Köszönöm!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eddig azt hittem, jók a Furutech kábeleim... Most hogy ezt kipróbáltam, bravó, vehetek még.... Csakis ajánlani tudom!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mivel visszatérő vásárló vagyok, a leg megfelelőbb szakmai tanácsokat, és a legjobb minőségű terméket kaptam! Dobhatom ki a gagyi drótjaimat!:) Köszönöm! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eredeti csúcs minőségű termékek, nagyon baráti árakon, és gondos kiszolgálás! Full pozitív!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vadonat új, kiváló termékek! Már a szeánsz is egy élmény volt!!!! Köszönöm! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon elégedett vagyok! Rend kívüli felkészültség, és korrekt segítség!+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül gyors ,korrekt partner!Kiváló áruval és kommunikácíóval Csak ajánlani tudom !!Max pozitiv !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Természetesen minden a megbeszélésünknek megfelelően zajlott le. Köszönet a gyorsaságért. A vásárolt termék, pedig az ezidáig használthoz képest sokkal nagyobb zenei teret mutat és sokkal pontosabban lehet a zenészek ill. hangszerek helyét a térben elhelyezni. Összeségében kivállónak bizonyult a csere. Szükség van még ilyen elkötelezett mesteremberekre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fatusi123 (1067) (Eladó)
Pozitív
2013.11.19. 10:51:27
1826432906
csak ajánlani tudom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petitpeti43 (261) (Vevő)
Pozitív
2013.11.18. 14:39:29
1828333760
Egy igazi hozzáértő "szaki", ilyenek nem teremnek minden "bokorban", ajánlom mindenkinek. Remélem bóknak veszi az értékelésemet, nagyon elégedett vagyok a hozzáértésével, a tenni akarásával,nem elégszik meg azzal ami van, mindig jobbítani akar és teszi is! Csak ajánlani tudom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tisztelt Angelsmile!Köszönöm szépen a magasztaló szavakat!Rendkívül elégedett vagyok a termékkel.Egy igazán hozzáértő embert ismertem.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és megbízható vaterás. Természetesen csupa +++++ és ajánlani tudom jó szívvel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a pontos termék leírást nem olvastam el figyelmesen, amiben már csak két tétel szerepelt. A fotók cserélése előtt, leütöttem a terméket, mely ugyan megtévesztő lehetett, de a termék leírásban pontosan csak két tétel szerepelt. A T. eladó ezt megértette, sőt, szívem szerint pozitívot érdemelne, mivel elnézést is kért. Sajnálom! Csak azért semleges az értékelés, mivel más nem lehet. Azért köszönjük."
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,segítőkész,rugalmas, mindenkinek maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5896716.duro30 (4) (Vevő)
Semleges
2013.10.31. 12:16:14
1818045632
Másik fél: Hát, nem miattam nem jött létre, de sajnos így van ez a frissen regisztráltakkal...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, precíz eladó!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pauditsbela (96) (Vevő)
Pozitív
2013.10.27. 20:17:41
1821245939
Remek eladó, öröm volt vele üzletelni.A kiváló terméken kívül még jótanácsokat is kaptam, amiket külön köszönök. A termék valóban remek, valóban érezhető a javulás a régi kábelemhez képest, adott egy plusz dinamikát a rendszernek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Irongirl10 (392) (Vevő)
Pozitív
2013.10.13. 17:17:26
1815136292
Gyors, maximálisan korrekt eladó gyönyörű termékkel! Csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék teljes mértékben megfelelt a leírásnak, sőt... Az eladó gyors, precíz, segítőkész. A kapcsolattartás példás, mindenkinek csak ajánlani tudom, mind az eladót, mind a termékeit!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szellomargit (5) (Vevő)
Pozitív
2013.10.07. 11:33:00
1803772133
Nagyon készséges, segítőkész és korrekt partner volt! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát kedves Vaterázók! Mindenkinek ilyen "üzleti partnert" kívánok! Korrektségből,szakmai felkészültségből,barátságból,egyenességből csillagos ötös!!! Minden tiszteletem,remélem még kötünk üzletet!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sok partnerrel volt már dolgolgom, de jó érelemben különlegessel csak néha. Angelsmile különleges: szerintem vegyél tőle valamit, és te is megtudod, hogy milyen jól választottál! A vaterás nyelvezet: "gyors, kommunikatív,megbízható" ebben az esetben valódi értelmet kap. Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék egy az egyben megfelelt a leírásnak !! Egyszerűen egy gyönyörű , hibátlan állapotú és tökéletesen működő cd-lejátszót kaptam , tökéletes csomagolásban !! Maximálisan elégedett vagyok és ajánlom mindenkinek aki minőségi terméket szeretne venni !!!!+++++++++++++!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló termék, kiváló és szakértő eladótól! Mindenkinek ajánlom, mert tökéletesen elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ugyan azt tudom mondani amit az eladó mondott korrekt pontos precíz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan korrekt, és felkészült! Ha Ő nem tud segíteni, akkor senki sem, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Precíz, pontos, gyors korrekt eladó! Csakis pozitív!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Millonkapitany (371) (Vevő)
Pozitív
2013.09.26. 07:46:41
1802129021
Nagyon szépen köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
