488266.Angelsmile (368) 99.73% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 369 | 438 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 31 | 32 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 401 | 471 adásvétel |
| Az eladóként kapott 320 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Tökéletesen elégedett vagyok mindennel, az eladó rendkívül segítőkész!! Mindenkinek jó szívvel ajánlom!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hajasmatyas1 (1) (Vevő)
Pozitív
2013.09.22. 15:06:03
1793225375
Sajnos az autómon nagyobb értékű javítás lett szükséges, amiről nem tudtam a vásárláskor. A Tisztelt Eladó ezt megértette, elfogadta. Köszönöm szépen a megértését! Bátran ajánlom, nagyon segítőkész, termékei kiválóak, a leírtaknak megfelelnek! POZITÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves színpatikus eladó gyönyörű termékkel! Nagyon szépen köszönjük! Remélem még találkozunk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
levaiferko (122) (Vevő)
Pozitív
2013.09.17. 23:38:19
1800068267
Mind szakmailag, mind emberileg kellemes élményt kaptam a személyes találkozóval. Teljes megbizhatóság, magas szintű szakmai ismeret jellemzi az üzleti partnert. Érdemes üzletelni Vele. Segitőkész, őszinte, és korrekt. Maximálisan pozitiv értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mihaboster (129) (Vevő)
Pozitív
2013.09.13. 15:03:51
1800799397
Pontos, korrekt, megbízható eladó. Kiválóan ismeri a terméket, amit árul, és maximális segítőkészséggel fordul a vevő felé. Barátságos kommunikációt és precíz teljesítést kaptam tőle. Köszönöm! Maximálisan pozitív+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vaterán történt tranzakcióim leges-legjobb partnerét köszönthetem,kiváló,megbízható,abszolut türelmes,készséges eladó!!!!!!Maximálisan elégedett vagyok.Hihetetlen 3órás:-DDD megbeszélés volt!!!!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
internetes probléma végett,kétszer ütöttem le,így az én hibám végett duplaleütés eredménye ez az állapot.Eladó korrekt,hibátlan,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ismét egy színes személyiséggel találkozhattam (ha csak virtuálisan is). Megszálott(a szó nemes értelmében), korrekt, gyors partner. Vigyázzunk rá! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A Tranzakció sikeresen lezárult,és a megvásárolt áruval(én ritkán merem 100%-an kijelenteni,de!) maximálisan elégedett vagyok!!Valami eszméletlenül Überbrutál-csúcsminőségi alkatrészekkel,High-End szaktudás(ha mondhatok ilyet) általi megfizethetetlen tanácsokkal is gazdagodtam, hihetetlenül magas Audiofil mércét ismertem meg,ami előtt nem is tudtam, mi az amit HI-FI-nek,és Minőségi Stereo hangzásnak mondanak! Nem hittem a fülemnek! Ezentúl csak Angelsmile véleménye számít ha Audio-ról van szó!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bonyolultnev (2) (Vevő)
Pozitív
2013.08.23. 20:13:01
1793264093
Köszi, minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horrigan_a (311) (Vevő)
Pozitív
2013.08.21. 12:55:03
1776604133
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, hogy nem jött létre az üzlet. De egy igazi úriemberrel volt dolgom! Nagyon tetszett az ajánlott italtartó, - tényleg nagyon megkímélt állapotú - de én jóval magasabbra gondoltam. Azért egy jót beszélgettünk, és örülök, hogy ilyen megértő eladóval hozott össze a sors. Másnak is ilyet kívánnék. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben,maximálisán pozitív,korrekt,megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, segítőkész partner, kiváló termékek, és maximális megbízhatóság. Ezt így kell. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,segítőkész partner! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak pozitív, minden rendben zajlott, ajánlom minden vásárlónak. Korrekt, pontos, kommunikatív partner. ++++ +++++ +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,kedves,segítőkész,saját költségére engem hívott fel,nagyon korrekt vaterás,ajánlom mindenkinek!és aki minőséget akar,az Angelsmile-tól vásárol.És technikai ismeretei magas szinvonalat képvisel. én még több ilyen vaterást akarok látni itt! Tisztelettel Sanyi! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hajasmatyas1 (1) (Vevő)
Pozitív
2013.07.16. 20:52:31
1778238170
Csak annyit tudok ajánlani mindenkinek, ha teheti, személyesen vegye át a vásárolt terméket a Tisztelt Eladótól!!! Remélem, nem bántom meg, de hatalmas a szövege! DE mellet érezni, a szakmai tudást, a jó zenei hallást, a rengeteg tapasztalatot, és hogy szerelmes a hangtechnikai dolgokba!!! Egy igazi fanatikus, aki lenyűgöző zenei bemutatóval kápráztatott el minket!!! És 98%, hogy olyat is elhozol Tőle, amire eddig azt gondoltad, nincs is szükséged rá!!! POZITÍV!!! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom jó állapotban lévő hangfalakt kaptam amik igen jól szólnak. Hozzátenném ezek gyári hangfalak semmilyen átalakításon nem esett át magyarán Buhera mentes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mindenkinek csak ajánlani tudom!nagyon korrekt,megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Creteisland (28) (Vevő)
Pozitív
2013.07.14. 13:21:29
1772053538
Szuper kábel szuper eladótól ! Ez igen. Aki fel akarja tuningolni a basszust ajánlani tudom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt maximálisan tudom ajánlani, a vásárolt áru, pontosan érkezett, "atombiztos" csomagolásban, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
menegger63 (231) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 21:25:33
1773814937
az árú kiváló,köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
menegger63 (231) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 21:25:17
1773814319
az árú kiváló,köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel tökéletesen lezajlott,mindenkinek jó szívvel ajánlom az eladót!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben pozitiv értékelést adok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
feketedidi (240) (Vevő)
Pozitív
2013.06.30. 18:04:07
1765170701
NAGYON BARÁTSÁGOS, MEGBÍZHATÓ, MINDEN VATERÁS ÁLMA. A MOTYÓ TIP-TOP ÁLLAPOTÚ AHOGY AZT ÁLLÍTOTTA. KÖSZÖNÖM SZÉPEN. REMÉLEM MÉG ÖSSZEFUTUNK ITT, VAGY VALAHOL MÁSHOL.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
babonicszs (723) (Vevő)
Pozitív
2013.06.29. 22:55:42
1772164379
korrekt elado mindenkinek tiszta szivbol ajanlom, ha igazi high-end cuccot akar vasarolni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Diamond2000 (596) (Vevő)
Pozitív
2013.06.28. 17:54:38
1768164299
Minden rendben ment, korrekt eladó. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a garnitúra túl nagy, csak a személyes megtekintés során szembesültem ezzel. Az eladó korrekt, megértő volt. Egyébként a garnitúra nagyon szép, de nagy tágas térben mutat jól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Millonkapitany (371) (Vevő)
Pozitív
2013.06.26. 10:26:46
1765534619
Köszönöm szépen !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,jólelkű ember,akit benne megismertem!Mindenben korrekt volt,sőt többet adott,mint amiben megegyeztünk!Feltétel nélküli ajánlással mindenkinek!Szívből köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szóhóz sem tudok jutni ! Egyszerűen a termék egy az egyben megfelelt a leírásnak !Az eladótól meg sokan tanúlhatnánk megértést,segítőkészséget ! Hozzáértő szakember,nagyon korrekt üzletember ! Maximálisan elégedett vagyok, és ajánlom mindenkinek ,aki minőségi munkát vagy terméket szeretne !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló partner, gyors és kedves kommunikáció, tökéletes áru. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zerotolerance74 (741) (Vevő)
Pozitív
2013.06.06. 21:09:35
1761685391
Erről szól a vatera:kerestem,megtaláltam,rákérdeztem,lealkudtam,jót leveleztünk,megegyeztünk,leütöttem,megrendeltem,elutaltam,megkaptam,beépítettem,elélveztem csak ajánlani tudom Angyalmosoly urat:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes az áru és tökéletes eladó! Gyors, pontos Vaterás csakis pozitív! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
victory31_a (421) (Vevő)
Pozitív
2013.05.31. 11:14:27
1752022970
Korrekt,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék mindenben megegyezett az eladó által megfogalmazottakkal. Nagyon gondosan csomagolta, minden tekintetben elégedett vagyok a termékkel is, és az eladóval is. Ajánlom másoknak is a vásárlást és köszönöm a lehetőséget!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Millonkapitany (371) (Vevő)
Pozitív
2013.05.16. 18:16:05
1741329872
Nem fizettem ki anyagi okok miatt Sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, hirtelen kórházi ápolás miatt az adásvétel meghiúsult a részemről, erről a T eladót tájékoztattam, aki maximális pozitív hozzá állást tanusított. Csakis ajánlani tudom, csakis full pozitívot adnék!+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
idő közben kiderült, hogy nekem nem megfelelő az árú ezért elálltam a vásárlástól. Az eladó korrekt és megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon korrekt,kapcsolattartó eladó! minden vaterásnak ilyennek kellene lenni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiválóm partnertől, kiváló termék. Csakis ajánlani tudom+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
victoraudiolp (925) (Vevő)
Pozitív
2013.05.08. 08:49:05
1741704353
Koszonom, minden a leirtak szerint, tokeletes tranzakcio. A+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút profi üzletember! Nagyon gyors és korrekt kommunikáció! Elsőosztályú árú,teljes körű szakmai tájékoztatással! Egy igazi úriember,ezért bátran ajánlom mindenkinek! Ezt az üzletkötést akár Etalonként is kezelhetjük!! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható Eladó. Őszintén ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hondafrvman (58) (Vevő)
Pozitív
2013.04.30. 21:47:47
1741704014
Hozzáértő, korrekt, segítőkész SZAKEMBER!!! Örülök, hogy megismerhettem. Feltétlenül csakis ajánlani tudom mindenkinek, azoknak is, akik némi műszaki ismeretbeli segítségre szorulnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Precíz, kommunikatív, segítőkész és nem utolsó sorban barátságos eladó! Remélem még üzletelünk! Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
