petraboldi (1717) 92.73% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1863 | 3980 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 195 | 249 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 146 | 188 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2204 | 4417 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2831 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon sajnálom, hogy a kommunikáció minimális szinten is hiányzik az eladónál! Szerencsém volt, egy telefonhívásnak köszönhetően megkaptam a termékeket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Amennyiben annyira elfoglalt, hogy az emaileket sem tudja elolvasni, nem értem, miért vaterázik. A terméket megkaptam, ráadásul kedvező áron és szép is, ezért pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ezt a terméket más színben kaptam meg. Emailekre nem reagált, még az utalásra sem. Egy telefonhívással sikerült ígéretet kapnom a feladásra. Ezt teljesítette, ezért pozitív az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nagyott csalódtam. Nem azt a méretet kaptam mint amire licitáltam. De még a termekén szerelő név sem egyezik. A kapott termékkel nem tudok mit kezdeni, mert nem jó a méret. Jeleztem a problémát, választ nem kaptam. Ez kidobott pénz az ablakon. Ha korrekt lenne az eladó, legalább ennek az árát vissza utalhatná, ha már a másik termék is hibásan érkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nagyott csalódtam. Miután kifizettem, megszakadt a kommunikáció. Napokat vártam... Többször jeleztem hogy postán maradóra kérem. Ennek ellenére házhoz küldte. A termék hibás, vki megpróbálta eltüntetni a hibát, de nem sikerült neki. Így kaptam meg a karácsonyi ajándéknak szánt cipőt. Jeleztem az eladó felé, reakció napok múlva sem érkezett. Értem hogy dolgozik, de egy e-mailt nem telik sok időbe megírni Nem értem, ha tudta hogy hibás, miért nem jelezte felém, választottam volna mást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcsella (1269) (Vevő)
Pozitív
2021.12.16. 13:43:36
3100450823
Minden rendben, köszönöm szépen! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marcsella (1269) (Vevő)
Pozitív
2021.12.16. 13:43:36
3100451366
Minden rendben, köszönöm szépen! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marcsella (1269) (Vevő)
Pozitív
2021.12.16. 13:43:36
3102350936
Minden rendben, köszönöm szépen! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igazi profi.Gyors,pontos,megbízható.A termék jó minőségű.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható partner+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen a csizmát örültem neki .. Szeretettel ajánlom a kedves eladó minden terméket!! Sok+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.metromegallo (216) (Vevő)
Pozitív
2021.12.02. 06:50:13
3100456433
A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.metromegallo (216) (Vevő)
Pozitív
2021.12.02. 06:47:45
3095529581
A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.metromegallo (216) (Vevő)
Pozitív
2021.12.02. 06:46:38
3100448369
A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!!! pozitív,!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes partner, tökéletes áruval. Mindenkinek szívből ajánlom. KÖSZÖNÖM a szállítást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, kifogástalan termék. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, kifogástalan termék. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Türelmes, gyorsan megkaptuk a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Türelmes, gyorsan megkaptuk a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Türelmes, gyorsan megkaptuk a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Türelmes, gyorsan megkaptuk a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem lett sikókeres az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csaplarvera (1117) (Vevő)
Pozitív
2021.11.11. 09:23:19
3093486578
Minden rendben ment. Köszönöm ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem kaptam meg az árut++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.patakicsalad (116) (Vevő)
Pozitív
2021.11.08. 21:01:46
3093485423
Csak ajánlani tudom az eladót!+++++ Mondjuk a csomagolással volt egy kis gond, ajánlom az eladó figyelmébe, mert a doboz egyik vége ki volt nyitva!!! Nem volt körkörösen leragasztva, csak keresztbe. Amúgy semmi gond, tetszik és jó a termék! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megrendeltem 4 bakancsot. 1-nek a mérte és szine nem az volt amit kértem:-( Eladónak irtam hivtam igéretet kaptam a cserére de azóta semmi visszahivás és válasz sem semilyen formában:-( Buktam egy cipő árát 9.000.-Ft Sajnálom és nem értem!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó az emailre nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható Eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható Eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek csak ajánlani tudom!! pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.metromegallo (216) (Vevő)
Pozitív
2021.11.03. 10:29:17
3093486905
Minden oké volt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.metromegallo (216) (Vevő)
Pozitív
2021.11.03. 10:29:17
3093488027
Minden oké volt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.