tailor555 (142) 90.34% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem kaptam meg a pénzt, többszöri egyeztetés ellenére sem.
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam meg a pénzt, többszöri egyeztetés ellenére sem.
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri egyeztetés ellenére nem küldte a vételárat. Tiltólista szerintem :)
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam meg a pénzt. (több ígéretet kaptam ) Ahogy elnézem a többi értékelést nem is várok tovább. A felhasználót tiltólistára tettem :)
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam meg a pénzt. Ennyi. Pedig türelmesen vártam. Egészen addig míg a Vatera.hu le nem tiltotta a személyes menümet az elmaradt értékelések miatt...
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam meg a pénzt. Ennyi. Pedig türelmesen vártam. Egészen addig míg a Vatera.hu le nem tiltotta a személyes menümet az elmaradt értékelések miatt...
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam meg a pénzt. Ennyi. Pedig türelmesen vártam. Egészen addig míg a Vatera.hu le nem tiltotta a személyes menümet az elmaradt értékelések miatt...
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam meg a pénzt. Ennyi. Pedig türelmesen vártam. Egészen addig míg a Vatera.hu le nem tiltotta a személyes menümet az elmaradt értékelések miatt...
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom Tailor, de csatlakoznom kell az előttem szólókhoz, mivel nem jelentkeztél. Tényleg sajnálom, mert már több sikeres üzleten vagyunk túl......
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lokomotiv_a (288) (Eladó)
Negatív
2008.06.02. 12:12:23
64128723
Többszöri megkeresésre többször igéretet tett, hogy utal, de a mai napig nem történt meg!
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő több mitn egy hónap után sem küldte a vételárat, e-mail-ekre nem válaszol. Az adásvételtől visszaléptem.
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
drfenyvesieva (19) (Eladó)
Negatív
2008.06.01. 11:17:28
62376452
Lásd előző értékelésemet!
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
drfenyvesieva (19) (Eladó)
Negatív
2008.06.01. 11:16:42
62376469
Ígéretekből nem volt hiány,hogy mikor utalja az összeget,aztán már a levelekre sem reagált.Látva az előző értékelések,nincs értelme várni tovább.
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Már a licit megnyerése után sem jelentkezett 1-hét után én hivtam fel. Az elmult több mint egy hónapban több alkalommal én hívtam fel, ő csak hitegetett. Meddig várjak még?
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sok ígérgetés, de mostanában már nem is jelentkezik és nem fizet :(
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sok ígérgetés, de mostanában már nem is jelentkezik és nem fizet :(
Másik fél: de most átveszem a napokban
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eltelt több mint egy hónap. Ígérgetés van, fizetés nincs. Közben még két újabb időpontban licitált és nyert, természetesen nem fizetett :(
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eltelt több mint egy hónap. Ígérgetés van, fizetés nincs. Közben még két újabb időpontban licitált és nyert, természetesen nem fizetett :(
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eltelt több mint egy hónap. Ígérgetés van, fizetés nincs. Közben még két újabb időpontban licitált és nyert, természetesen nem fizetett :(
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
118651.ttmodell_v (707) (Eladó)
Semleges
2008.05.30. 14:11:55
65366765
Sajnos egyébb ok miatt meghiusult az üzlet! Sajnálom ez most így történt! Nagyon rendes, korrekt embert ismertem meg!!
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
118651.ttmodell_v (707) (Eladó)
Semleges
2008.05.30. 14:11:42
64520836
Sajnos egyébb ok miatt meghiusult az üzlet! Sajnálom ez most így történt! Nagyon rendes, korrekt embert ismertem meg!!
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
118651.ttmodell_v (707) (Eladó)
Semleges
2008.05.30. 14:11:28
64860831
Sajnos egyébb ok miatt meghiusult az üzlet! Sajnálom ez most így történt! Nagyon rendes, korrekt embert ismertem meg!!
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
118651.ttmodell_v (707) (Eladó)
Semleges
2008.05.30. 14:11:11
64341039
Sajnos egyébb ok miatt meghiusult az üzlet! Sajnálom ez most így történt! Nagyon rendes, korrekt embert ismertem meg!!
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
118651.ttmodell_v (707) (Eladó)
Semleges
2008.05.30. 14:10:56
64350008
Sajnos egyébb ok miatt meghiusult az üzlet! Sajnálom ez most így történt! Nagyon rendes, korrekt embert ismertem meg!!
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
118651.ttmodell_v (707) (Eladó)
Semleges
2008.05.30. 14:10:44
64341398
Sajnos egyébb ok miatt meghiusult az üzlet! Sajnálom ez most így történt! Nagyon rendes, korrekt embert ismertem meg!!
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
118651.ttmodell_v (707) (Eladó)
Semleges
2008.05.30. 14:10:30
64856462
Sajnos egyébb ok miatt meghiusult az üzlet! Sajnálom ez most így történt! Nagyon rendes, korrekt embert ismertem meg!!
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
118651.ttmodell_v (707) (Eladó)
Semleges
2008.05.30. 14:10:13
64341391
Sajnos egyébb ok miatt meghiusult az üzlet! Sajnálom ez most így történt! Nagyon rendes, korrekt embert ismertem meg!!
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
118651.ttmodell_v (707) (Eladó)
Semleges
2008.05.30. 14:09:59
64341393
Sajnos egyébb ok miatt meghiusult az üzlet! Sajnálom ez most így történt! Nagyon rendes, korrekt embert ismertem meg!!
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
240475.hunkiraly1_v (252) (Eladó)
Negatív
2008.05.30. 08:08:09
66174221
A vevő a vásárlás óta eltelt 3 hét alatt a többszöri üzenetváltás,illetve telefonon történt megbeszélések ellenére sem küldte el a vételárat.
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon korrekt,pontos .köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Licitált, nyert, majd nem fizetett és ezzel akadályozta más licitáló vásárlását. Ez nem korrekt eljárás.
Másik fél: elnézést kérek !sajnos beregadt a pénzem máshol ! ezért usztam el a vaterán ,ha még megvan az árú átveszem ! tisztelettel gábor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiváló vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiváló vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiváló vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiváló vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiváló vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiváló vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiváló vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiváló vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
