BUGATTI13_a (541) 99.27% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 545 | 567 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 237 | 254 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 786 | 825 adásvétel |
| Az eladóként kapott 788 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
biztospont2 (0) (Vevő)
Semleges
2013.08.28. 07:07:35
1791956903
A méret nem volt megfelelő. Egyébként korrekt, megbízható
Másik fél: Sajnos a méret nem stimmelt, de nagyon korrekt volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A lebonyolítás gördülékenyen és gyorsan ment. Az eladóval megvagyok elégedve.
Másik fél: Nagyon korrekt, mindenkinek ajanlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
horvathban77 (31) (Vevő)
Semleges
2013.08.27. 19:42:47
1793876702
A problémát gyorsan, és korrekten rendezte el. Kommunikatív, megbízható partner.
Másik fél: Sajnos meretproblema miatt nem sikerült, de nagyon rendes vevő, ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció sajnos nem jött létre méretbeli problémák miatt,de az eladó nagyon korrekt volt
csak ajánlani tudom.
Másik fél: Talán legközelebb összejön, nagyon szimpatikus, mindenkinek ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szuper jól néz ki. Pont így képzeltem el. Örülök, hogy megvettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, gyors és megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom. Sajnos nem volt megfelelő méretben.
Másik fél: sajnos most nem jött össze, de nagyon korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben. +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel méret probléma miatt nem jött létre. Az eladó teljesen korrekten viselkedett, holott a probléma miattam volt. Ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Méretgondok voltak, de nagyon kedves vevő, ajnlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Alapvetően rendben mentek a dolgok
Másik fél: ........... Köszönöm, talán legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
méretprobléma miatt nem jött össze az adásvétel!
Másik fél: Nem volt jó a méret.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtam időben átvenni a küldött csomagot..
Másik fél: Nem tudta átvenni, de időben jelezte és megbeszéltük.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt a megfelelő méretben.
Másik fél: Sajnos nem jött most össze...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Utazás miatt nem sikerült az átvétel.
Másik fél: Maj legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Izabella305 (22) (Vevő)
Semleges
2013.08.20. 10:59:32
1787030984
A termék vétele meghiusult,de telefonon egyeztettünk,és együtt működö volt az eladó!!!
Másik fél: Sajnos most nem sikerűlt, de nagyon kedves volt a vevő remélem legközelebb összejön:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méret hiány miatt nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: Sajnos nem volt jó a méret, majd legközelebb...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreértés történt,de az eladó korrekt megértő partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem sikerült az adásvétel de megbeszéltük a dolgokat. Nagyon korrekt és rendes volt.
Másik fél: Nem sikerűlt, de nagyon kedves vevőhöz volt szerencsém.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mérete nem volt jó.
Másik fél: Nem volt megfelelő a méret.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Stanwawrinka92 (5) (Vevő)
Pozitív
2013.08.13. 23:49:41
1786367684
Gyors és pontos csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm,kiváló,jó minőségű!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben volt az eladó, csak nem lett jó a cipő!
Másik fél: Nagyon korrekt vevő, remélem legközelebb...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
romanandras (56) (Vevő)
Pozitív
2013.08.13. 12:04:42
1784571143
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6683474.giges30 (-2) (Vevő)
Pozitív
2013.08.11. 22:41:43
1784911739
nagyon korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem sikerult talalkozni az eladoval.....nem tul jo kapcsolattarto.
Másik fél: Nem emlékszem, hogy beszéltünk volna, nem jelentkezett...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1 hét alatt elszakadt a két anyag találkozásánál a varratnál, telefonon jeleztem, majd az ott megbeszéltek szerint emailben elküldtem a képeket róla, nem reagált.
Másik fél: Felajánlittam, hogy kicserélem ő nem élt a lehetőséggel, mondtam h visszafizetrm az árát erre ő inkább negativot adott, sajnálom, ha ettól jobban érzed magad.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A cipő mérete nem stimmelt,a tranzakció folyamatban van.
Másik fél: Nem volt jo a méret.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A méret nem sikerült,korrekt eladó ajánlani tudom!
Másik fél: Méretprobléma volt, de nagyon korrekt vevő,köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
misibelucci (46) (Vevő)
Pozitív
2013.08.08. 12:32:57
1784987153
Minden rendben zajlott. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szepjudit (1643) (Vevő)
Pozitív
2013.08.06. 21:40:00
1772596091
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tomanek999_a (15) (Vevő)
Pozitív
2013.08.05. 18:36:54
1778321618
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a terméket nem tudtuk átvenni, mert sürgősen el kellett utaznunk, de korrekt és megértő volt az eladó.
Másik fél: Elutazás miatt nem vette át, de bátran ajánlom mindenkinek, keresett, megbeszéltük, köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megvagyok elégedve!Csakis ++++++ Segítőkész ha esetleg nem megfelelő a termék orvosolja a problémát!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment. +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elsőre nem jó méretet kaptam, a csere gyorsan zajlott. Időeltolódás volt a kommunikációban, ami egy kis zavart keltet, de végül rendben zárult az adás-vétel!
Másik fél: Sajnos nem jo lett eloszor a meret, de kicsereltem, koszonom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Paradicsom09 (0) (Vevő)
Semleges
2013.08.02. 23:47:15
1774382948
Sajnos a csomagot nem tudtam átvenni,nyaralás miatt távol voltam...
Másik fél: Elutazás,miatt nem sikerült, de jelzett felém, korrekt volt, ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
biankababa (93) (Vevő)
Semleges
2013.08.01. 15:52:08
1775397434
Minden rendben ment.
Másik fél: Köszönöm, talán legkozelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
biankababa (93) (Vevő)
Semleges
2013.08.01. 15:51:37
1775397107
Minden rendben ment.
Másik fél: Köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
biankababa (93) (Vevő)
Semleges
2013.08.01. 15:51:07
1775396807
Minden rendben ment.
Másik fél: Köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
helljunior (62) (Vevő)
Semleges
2013.08.01. 09:38:48
1773250142
Nagyon korrekt megbízható eladó, csak ajánlani tudom.
Másik fél: Nagyon szimatikus vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az adás-vétel nem jött létre az én hibámbol. váratlanul el kellet utaznom sajnálom
Másik fél: Elutazás miatt nem tudta átvenni, de nagyon kedves vevő, remélem máskor összejön.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még nem kaptam meg a terméket, de megbeszéltük,hogy jövőhét elején küldi!
Másik fél: Sajnos elfogyott a méret, de nagyon szimpatikus es korrekt volt a vevő, ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, segítőkész, nem rajta múlt.
Másik fél: Nem sikerült:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kovacsroland10 (23) (Vevő)
Pozitív
2013.07.29. 22:03:44
1778790842
Minden ok..:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon mérges vagyok az eladóra!!!!!!Megrendeltem tőle egy 33-as méretű cipőt,erre kaptam egy 32-est,aminek ráadásul le volt kaparva a számozás a talpán,csak hát nem volt elég alapos,mert ki lehetett olvasni a számot.Hülyének akart nézni!Felhívtam,közöltem vele,hogy ez nem az amit kértem.Mondta,semmi akadálya,cseréli,küldjem vissza a cipőt cseréli,plussz ő állja a postaköltséget.Ennek már több mint egy hónapja!!Se cipő,se a pénzem!!!Felháborító!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
