489489.falvika (416) 88.81% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
brumika77 (131) (Eladó)
Pozitív
2013.04.07. 09:47:08
1734435725
Aranyos kedves vásárló,mindenkinek ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, pontos, kedves vásárló. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, közvetlen Vaterás partner! Minden rendben. Kicsit lassabb volt az adásvétel menete, de teljesen érthető és MEGÉRTHETŐ emberi dolgok miatt, melyeket meg is tudtunk beszélni. További minden jót kívánok a Vaterán és az életben is!!! Köszönöm!++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!! Kellemes Húsvétot kívánok!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rimano01 (3048) (Eladó)
Pozitív
2013.03.30. 16:13:04
1712290568
Megbízható partner! Mindenkinek ajánlom! Sok++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1949318.zsuzsoca80 (1091) (Eladó)
Pozitív
2013.03.26. 17:52:55
1719913730
Köszönöm szépen!! A héten postázom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vevő ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Oregsuli07 (57) (Eladó)
Pozitív
2013.03.26. 10:17:01
1715466086
Kiváló vaterás és megértő vevő,-bárkinek merem ajánlani!*******
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mimi_2032 (183) (Eladó)
Pozitív
2013.03.25. 14:22:44
1717143677
Az adás-vétel nem zajlott le azonnal, nem volt zökkenőmentes, néha eltűnt a vevő, néha előkerült, mégis azt kell mondanom, hogy egy kedves, vásárolni szándékozó, de a körülményei miatt lassabban célba érő hölgyet ismertem meg benne. Én magam a továbbiakban is szívesen látom a vásárlóim között, nálam a türelem rózsát termett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
grofsanyi_v (1262) (Eladó)
Pozitív
2013.03.24. 09:09:25
1709493545
Ajánlom ugyan kicsit lassan de le zajlott az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csatlakozom az előttem negatívot adók népes táborához.A sztori ugyanaz,mint a többieknél,NEM AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kitove71 (2565) (Eladó)
Negatív
2013.03.15. 08:09:13
1712535311
Megkeresésemre a megbeszélt határidőig nem küldte el a vételárat. Újraindítom a terméket;- ha megjön az átutalás és termék még meglesz, visszavonom az értékelést. Muszáj NEGATÍVOT mert meggondolatlanul licitált. Kérem, vegye figyelembe, hogy ez Nekünk munkával és idővel is jár. Próbálom, a hasonló esetektől megkímélni Vaterás társaimat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevőt megkerestem az aukció után, jeleztem, postán nem küldhető a termék (kemping gáz palack). Ő azóta sem jelentkezett.
Tovább nem várok.
Másik fél: A terméklapon úgy volt feltüntetve, hogy postázza, ezért licitáltam rá.
Személyesen nem tudtam volna átvenni a távolság miatt.
NEM ÉRZEM JOGOSNAK A NEGATÍVOT!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KonyvbuvarWeb (3877) (Eladó)
Semleges
2013.02.28. 12:02:18
1714032308
Sajnos a rendszer nem frissítette az adatokat, így ismét eladhatóvá vált egy könyv, amit a héten már egyszer eladtunk. Sajnálom!
Másik fél: Sajnálom, de nem értem miért kaptam semleges értékelést emiatt, mert én nem voltam hibás?!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható partner!!! Csupa++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Drovers88 (564) (Eladó)
Pozitív
2013.02.25. 09:49:16
1713168032
Minden rendben volt,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Titusz120 (593) (Eladó)
Negatív
2013.02.10. 14:56:16
1693221158
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett a leütött termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csuszikajeg (48) (Eladó)
Pozitív
2013.01.19. 13:57:07
1693220612
Gyors,pontos vevő!!!Mindenkinek ajánlom!!!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lomoslady (340) (Eladó)
Negatív
2013.01.13. 09:18:59
1633426817
Sajnos a vevő nem jelentkezett a mai napig sem, emailekre sem válaszolt! Eltűnt...csupán fél évet vártam rá, azt hiszem elég türelmes voltam! Nem ajánlom őt!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
baribogyo (1247) (Eladó)
Pozitív
2013.01.11. 08:57:02
1692619757
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
haromlekvaroskenyer (421) (Eladó)
Semleges
2012.12.10. 10:00:51
1654378961
Eddig vártam. Sajnálom a betegséget. Jobbulást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eddig vártam. Jobbulást!suberbnemeth (250) (Eladó)
Negatív
2012.12.02. 23:30:41
1672459439
Nekem is most fogyott el a türelmem. Többszöri megkeresésre sem reagált. Se telefonon, se email-en nem lehet elérni. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.augusztus8 (256) (Eladó)
Negatív
2012.11.26. 13:02:07
1656405776
Sajnálom! Én nagyon sokáig türelmesen vártam de a vásárló egyéb dolgokra hivatkozva nem utalta a vételárat!
Másik fél: Anyukám nevében elnézést kérek, de közbe jött egy váratlan betegség és nem tudtuk lerendezni az utalást.
Köszönöm a maximális türelmet!
Nagyon sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szállítási költségek nagysága miatt a vevő elállt az adás-vételtől, hirtelen kórházba került, emiatt a kapcsolat is megszakadt,az utóbbi napokban elérhetetlenné vált !
Sajnálom !
Másik fél: Anyukám nevében elnézést kérek, de közbe jött egy váratlan betegség és nem tudtuk lerendezni az utalást.
Köszönöm a maximális türelmet és emberséget, nagyon ritka az ilyen eladó!!!
Nagyon sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajánlom! Visszatekintve a kapott értékeléseket, már meg sem lepődtem, hogy én is így jártam. A beteg gyerek mögé bújni nem szép dolog. Ha ennyire leköti minden idejét, akkor kérem ne is licitáljon többet. Nálam legalábbis NE! Köszönöm!
Másik fél: Milyen jogon kérdőjelezi meg a szavahihetőségemet???
Orvosi papírokkal tudom igazolni, amikor sajnos betegség és halálesetek miatt nem jöttek létre a vásárlások!!!
Örüljön, hogy olyan szerencsés, hogy ilyen dolgokkal nem kellett még szembesűlni, DE NE BÍZZA EL MAGÁT SENKI, MERT EZEK A DOLGOK VÁRATLANÚL JÖNNEK!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Katakitty (603) (Eladó)
Pozitív
2012.11.09. 09:53:20
1656942251
Nekem is most fogyott el a türelmem. Sajnos postáztam a játékot, megkaptam/megadtam az adatokat, azóta semmi (ráadásul simán postáztam - soha többet - azt is többször kérdeztem, hogy minden rendben, megérkezett-e, de még erre sem válaszolt). Ha legalább mondana valamit, hogy bocs, nem érek rá, ez és az van, akkor az ember ki tudja várni, vagy meg tudja beszélni az esetleges problémákat. De nem. Csend. Az első és legnagyobb csalódásom a Vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
munkabiro (1213) (Eladó)
Negatív
2012.11.08. 12:33:38
1659022820
.....na, most lett elegem a várakozásból, vigyázzatok vele ő a virtuális vásárló, kattint , nyer, nem fizet.-------------------
Másik fél: A tésztagép árát átutaltam és meg is kaptam!
NEM JOGOS A NEGATÍV ÉRTÉKELÉS!!!
Hiába kértem, nem javította ki az eladó!
NEM VAGYOK VIRTUÁLIS VÁSÁRLÓ!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő még a számlaszámomat elkérte, de azóta, se e-mailre, se SMS-.re nem válaszol. Ha még sem kell a termék, vagy valami közbe jött, akkor is úgy lenne korrekt, ha ezt jelezné.
Másik fél: Anyukám nevében elnézést kérek, de közbe jött egy váratlan betegség és nem tudtuk lerendezni az utalást.
Köszönöm a maximális türelmet!
Nagyon sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett .
Másik fél: Anyukám nevében elnézést kérek, de közbe jött egy váratlan betegség és nem tudtuk lerendezni az utalást.
Köszönöm a maximális türelmet!
Nagyon sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KEDVES MEGBÍZHATÓ VÁSÁRLÓ!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lindi777 (280) (Eladó)
Semleges
2012.10.30. 21:54:58
1660298246
Kicsit döcögősen ment a kommunikáció, de összességében sikeres volt. Köszönöm a vásárlást.
Másik fél: Kifizettem időben a szekrényt, nem értem miért kaptam semleges értékelést????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacskati01 (216) (Eladó)
Negatív
2012.10.30. 19:26:30
1652474660
A vevő többszöri megkeresésre sem válaszolt az adásvétel nem jött létre,nem szivesen ajánlom senkinek.
Másik fél: Anyukám nevében elnézést kérek, de közbe jött egy váratlan betegség és nem tudtuk lerendezni az utalást.
Köszönöm a maximális türelmet!
Nagyon sajnálom!
Minden rendben. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladásnál kisebb türelemmel kellett lennem, de ezt a vásárló előre jelezte - így ez nem zavarta az eladást. Korrekt és megbízható vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kizárólag személyes átvétellel hirdettem meg a terméket, ezt figyelmen kívül hagyta a partner.
Másik fél: Sajnálom, figyelmetlenűl olvastam el a licitálás előtt!
Egy kis rugalmassággal postázható lett volna...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
steyrhans (123) (Eladó)
Negatív
2012.10.28. 08:52:59
1644720353
A vevö udvariasan igérget de kibujik a fizetés elöl huzza az idöt több mint egy honapja.Korrekteb lett volna .ha jelzi hogy meggondolatlanul licitált.vagy csak álmodozott. de netekintse játszo partnernek a másik felet.
Másik fél: SAJNÁLOM, NEM A FIZETÉS ALÓL BÚJTAM KI, AKI A SZÁLLÍTÁST IGÉRTE, NEM TUDTA MEGOLDANI,EZT MEG IS ÍRTAM...
A TÁVOLSÁG PEDIG TÚL NAGY KÖZTÜNK!
SAJNÉLOM, HOGY KELLEMETLENSÉGET OKOZTAM!
KÖSZÖNÖM A MAXIMÁLIS TÜRELMET!
Minden rendben ment! kommunikatív, kedves vevő! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jogaszcsalad (1635) (Eladó)
Pozitív
2012.10.21. 13:43:03
1628923337
+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ealmarium (1017) (Eladó)
Pozitív
2012.10.19. 13:01:43
1651342622
Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást és ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ealmarium (1017) (Eladó)
Pozitív
2012.10.19. 13:01:43
1644145469
Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást és ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1965813.ajandekkirakat (3145) (Eladó)
Pozitív
2012.10.19. 11:53:04
1649360873
Kedves, megbízható partner! Mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm! Remélem még találkozunk! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
emilia986 (299) (Eladó)
Pozitív
2012.10.15. 20:03:32
1638998189
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csibelino (561) (Eladó)
Pozitív
2012.10.15. 10:18:55
1640536739
Kedves, megértő vásárló. Mindenkinek csak ajánlani tudom, köszönöm +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
63248.fcsaba (348) (Eladó)
Pozitív
2012.10.12. 13:01:06
1623002882
Kedves, korrekt, jó kapcsolattartó partner. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Feckamester (209) (Eladó)
Pozitív
2012.10.11. 14:00:20
1645356689
Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Cattani001 (2738) (Eladó)
Pozitív
2012.10.11. 08:34:50
1648313735
Megbízható vásárló! Bátran ajánlom! öszönöm!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
