Vater010 (48) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Dettii93 (177) (Eladó)
Semleges
2013.05.16. 08:36:20
1743854750
.............................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AgnesPecs02 (420) (Eladó)
Negatív
2013.05.04. 13:59:58
1727750495
Vevővel egy hónap alatt sem sikerült időpontot egyeztetnem, többszöri megkeresésem ellenére sem. Komolytalannak tartom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Először jelentkezett a termékért,aztán meg semmi,nem szeretnék tovább várni!!!Nem ajánlom senkinek!!!!Csak -----------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Először jelentkezett e-mailbe,hogy nem jól küldte el a rendszer a telefon számomat,de jönne a termékért,aztán valahogy mégsem ért ide,azóta nem reagált a levelekre,nem szeretnék tovább várni!!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagynekissrita (49) (Eladó)
Negatív
2013.04.30. 08:47:52
1723031954
Nem ajánlom. Ingyen lett volna neki a zakó, ennek ellenére sem vette át. Többször ígérgetett, írtam neki utoljára. Arra nem is válaszolt. (Az lesz a vicces ha én is kapok egy negatívot:) )
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 Ft-os termékért nem adnék negatívot, de :terméklapon szerepelt hogy átvétel a lakásomon, ennek ellenére a megbeszélt helyre vittem, ahol nem jelent meg.Azóta több e-mailt írtam melyekre nem válaszolt, ráadásul értékeléseit olvasva ez a sokadik eset. A terméket ismét meghirdetem, ha engem is bosszúnegatívval, esetleg a tényeknek nem megfelelő értékeléssel"jutalmaz" Vaterának jelentem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm, minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint ment. Ajánlom és köszönöm a türelmet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ENorbi198 (110) (Eladó)
Negatív
2013.04.22. 16:47:12
1728556127
Több hete könyörgök, hogy vegye át a megvásárolt árut, egyszer jelezte hogy a rendszer által megadott telefonszámon nem tudtak elérni, adtam másik elérhetőséget, de azon nem kerestek meg, e-mailben többször kértem, hogy egyeztessünk időpontot, a végén már én adtam meg konkrét helyszínt és időpontot a lehetséges átvételre, mivel az utóbbi 2 hétben már nem is jelentkezett a vevő, pedig az elején jelezte hogy személyesen kívánja átvenni. ...Nem sikerült!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, korrekt vevő, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
koszegii (1062) (Eladó)
Pozitív
2013.04.21. 17:03:29
1722194477
Rendben ment+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
meseboltom (3135) (Eladó)
Pozitív
2013.04.21. 12:33:53
1719158984
++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, a terméket átvette.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő mégsem tartott igényt a termékre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő mégsem tartott igényt a termékreAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő bár küldött egy üzenetet, hogy majd jelentkezik, ez nem történt meg. Bár kedves, de szerintem egy kicsit felelőtlen. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!...ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett, e-mailokra nem reagált. A terméket újrahirdetem. Részemről negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudta személyesen átvenni a terméket, ezért nem kérte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem kérte a terméketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, korrekt, megbízható vásárló! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Gyors és pontos vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyáltalán nem lépett velem kapcsolatba. Az e-mail-re nem reagált, és a vételár+postaköltség sem érkezett meg a számlámra. Nem megbízható, nem ajánlom. A terméket újra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szandy92 (1153) (Eladó)
Semleges
2013.04.08. 10:01:00
1722048002
A vevő állítása szerint utalta a vételárat ami az én számlámon nem jelent meg!Ezért kértem hogy a bizonylaton lévő adatokat másolja be nekem hogy utána tudjak rendesen nézni!Azóta több levél után sem kaptam választ!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
meseboltom (3135) (Eladó)
Pozitív
2013.04.06. 18:47:41
1722523028
Minden rendben ment, kedves megbízható partner, szívből ajánlom másoknak is!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem jelentkezett a ruháért minden nap csak vártam a válaszát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem jelentkezett a ruháért egy hete!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kitmatka83 (411) (Eladó)
Pozitív
2013.04.05. 20:50:58
1724950013
Kedves,megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, kapcsolattartó partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, kapcsolattartó partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, kapcsolattartó partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, kapcsolattartó partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, kapcsolattartó partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, a csomag úton van!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást, a csomag úton van!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pinklulu (10612) (Eladó)
Pozitív
2013.03.31. 21:23:16
1713491642
CSAK +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
linuci666 (172) (Eladó)
Pozitív
2013.03.29. 21:00:22
1717963853
Minden rendben ment, Korrekt fél.!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, sok +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt. Kedves, pontos partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Kedves, pontos partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
morauvszki (528) (Eladó)
Pozitív
2013.03.28. 17:11:19
1726762736
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment a tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Csakis +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Csakis +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Csakis +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
falmatrica (3090) (Eladó)
Pozitív
2013.03.22. 09:13:48
1710812636
remek, remek, köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.falmatrica (3090) (Eladó)
Pozitív
2013.03.22. 09:13:48
1707738263
remek, remek, köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.