dvdgabor (156) 93.82% felhasználó összefoglaló oldala

93.82% pozitív visszajelzés
(167 Felhasználó adta)
93.82% pozitív visszajelzés
(167 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 167 183 adásvétel
Semleges: 16 adásvétel
Negatív: 0 0 11 24 adásvétel
0 0 193 223 adásvétel
Az eladóként kapott 84 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.12.19.
Utolsó belépés: 2013.06.11. 09:03
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

csucsu075 (3) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.02.26. 20:40:34

Termékkód

1442101735

++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dksjfhgkdjfhgk (77) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.02.19. 11:20:42

Termékkód

1441021586

Minden rendben ment

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

retrooszermester (2708) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.02.18. 18:18:47

Termékkód

1438159189

Minden rendben történt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ikarus28_a (1407) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.02.13. 13:48:19

Termékkód

1436555462

Korrekt megbízható vaterás, bátran ajánlom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

wormez (696) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.02.12. 11:29:11

Termékkód

1439202852

Korrekt, ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

BINGO7OK (1836) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.02.07. 21:46:47

Termékkód

190576363

Gyors és pontos Partner!Mindenkinek szívesen ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

povarpeti (390) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.02.05. 09:35:08

Termékkód

1438056448

Korrekt vaterás vásárló mindenkinek ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

asulyan_a (10) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.02.05. 06:53:40

Termékkód

1437238952

A fizetés megtörtént, a megvásárolt termék a megbeszélt formában el lett küldve vevőnek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gyuszo07 (2345) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.01.24. 22:25:23

Termékkód

1436090152

Pontos, megbízható. Ajánlom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

eva-71 (229) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.01.21. 10:53:38

Termékkód

1437614478

korrekt megbizhato partner ajánlom mindenkinek, köszönöm a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Korallka80_a (781) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.01.16. 18:09:27

Termékkód

186810043

Minden rendben a megbeszéltek szerint történt. Ajánlom mindenkinek, köszönöm a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

evaoszlanszki (6) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.12.09. 08:03:24

Termékkód

188390731

Gyors, korrekt partner, ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

totojoto (377) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.12.01. 12:24:43

Termékkód

184232968

minden rendben zajlott.. gyors korrekt partner! ajánlom mindenkinek!!!+++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1088956.Chinamobil_v (226) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.11.21. 11:12:32

Termékkód

187028971

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Lorend (161) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.11.09. 08:38:58

Termékkód

182772299

Gyors, korrekt vevő.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ZSUZSU037 (676) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.30. 13:04:49

Termékkód

178957733

Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

spyspyspy_a (73) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.29. 08:37:46

Termékkód

179319234

Megbízható, korrekt vevő! Köszönöm a vásárlást

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

77anett (189) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.27. 08:09:10

Termékkód

183474887

Minden rendben történt.Köszönöm a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ffarek (442) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.22. 21:19:44

Termékkód

182776539

Minden rendben ment. Ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

atipeugeot (593) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.22. 10:27:43

Termékkód

183765836

Minden a legnagyobb rendben,megbízható,ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

belageza (138) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.21. 21:56:15

Termékkód

178835340

Minden a megbeszéltek szerint zajlott, ajánlom másoknak is.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

nemoka01 (3507) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.19. 14:28:26

Termékkód

179376364

Megbizható partner, bátran ajánlom mindenkinek!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tupaboy (329) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.18. 21:18:09

Termékkód

179437140

korrekt partner

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

otvosa (426) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.16. 16:24:26

Termékkód

180201037

Minden pozitív, mindenkinek ajánlom !!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Pisti56 (9958) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.09. 17:31:51

Termékkód

179558044

Korrekt megbizható partner, jó szívvel tudom ajánlani.Köszönöm a vásárlást.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Szami11 (187) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.09. 15:47:21

Termékkód

180335187

Minden rendben volt!!!Ajánlom mindenkinek!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Pjotr06 (1142) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.08. 22:39:08

Termékkód

181139279

Gyors, pontos, kiváló Vásárló! Csak ajánlani tudom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sidilord (2367) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.08. 21:23:53

Termékkód

179375866

Korrekt partner, ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sidilord (2367) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.08. 21:23:08

Termékkód

179334932

Korrekt partner, ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

198418.Viktor_Fakopáncs (312) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.10.01. 12:09:28

Termékkód

180042397

Korrekt partner

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vasaros74 (341) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.09.24. 08:57:45

Termékkód

180461813

Mindenkinek ajánlom,korrekt és gyors vaterás+++++++++++++!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

np20geo (556) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.09.18. 09:54:32

Termékkód

177355468

Minden rendben.Ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Kroland87 (492) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.07.02. 09:33:42

Termékkód

170596576

Az adásvétel megtörtént, sikeres tranzakció!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kavala7 (7769) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.05.21. 09:15:42

Termékkód

168978121

Megbízható kedves vásárló, köszönöm szépen!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

GumiPark (637) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.05.05. 21:38:08

Termékkód

169382145

sajnos a termék korábban elkelt vaterán kívül.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos a termék korábban elkelt vaterán kívül.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1171847.Karolin198 (3314) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.04.11. 20:34:45

Termékkód

164376856

Köszönöm! ok!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

martus8 (110) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.05.07. 09:25:11

Termékkód

146080129

Nagyon korrekt, rugalmas vevő. Csak ajánlani tudom.. :-)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

cybertuning (120) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.04.06. 11:05:45

Termékkód

138971770

Korrekt ügyfél.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

778698.poker777shop (1390) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.03.03. 19:26:08

Termékkód

123569079

Minden OK, köszönöm!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

808183.pince4 (549) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.28. 15:52:16

Termékkód

122260388

dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug, elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj... Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot. A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

808183.pince4 (549) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.28. 15:51:37

Termékkód

122260436

dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug, elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj... Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot. A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

808183.pince4 (549) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.28. 15:51:10

Termékkód

122259149

dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug, elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj... Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot. A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

808183.pince4 (549) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.28. 15:50:44

Termékkód

122260522

dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug, elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj... Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot. A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

808183.pince4 (549) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.28. 15:50:18

Termékkód

122260617

dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug, elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj... Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot. A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

808183.pince4 (549) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.28. 15:49:48

Termékkód

122260214

dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug, elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj... Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot. A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

808183.pince4 (549) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.28. 15:49:13

Termékkód

122260765

dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug, elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj... Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot. A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

808183.pince4 (549) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.28. 15:48:40

Termékkód

122258137

dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug, elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj... Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot. A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

808183.pince4 (549) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.28. 15:48:08

Termékkód

122257997

dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug, elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj... Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot. A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

808183.pince4 (549) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.24. 23:57:14

Termékkód

122258080

dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug, elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj... Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot. A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Herczeggg (184) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2009.01.23. 08:42:49

Termékkód

116871254

Minden rendben, korrekt Vaterás, ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4. oldal / 5 összesen
Oldalszám