dvdgabor (156) 93.82% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 167 | 183 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 24 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 193 | 223 adásvétel |
| Az eladóként kapott 84 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dksjfhgkdjfhgk (77) (Eladó)
Pozitív
2011.02.19. 11:20:42
1441021586
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
retrooszermester (2708) (Eladó)
Pozitív
2011.02.18. 18:18:47
1438159189
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ikarus28_a (1407) (Eladó)
Pozitív
2011.02.13. 13:48:19
1436555462
Korrekt megbízható vaterás, bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és pontos Partner!Mindenkinek szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
povarpeti (390) (Eladó)
Pozitív
2011.02.05. 09:35:08
1438056448
Korrekt vaterás vásárló mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A fizetés megtörtént, a megvásárolt termék a megbeszélt formában el lett küldve vevőnek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyuszo07 (2345) (Eladó)
Pozitív
2011.01.24. 22:25:23
1436090152
Pontos, megbízható. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt megbizhato partner ajánlom mindenkinek, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korallka80_a (781) (Eladó)
Pozitív
2011.01.16. 18:09:27
186810043
Minden rendben a megbeszéltek szerint történt. Ajánlom mindenkinek, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evaoszlanszki (6) (Eladó)
Pozitív
2010.12.09. 08:03:24
188390731
Gyors, korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott.. gyors korrekt partner! ajánlom mindenkinek!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1088956.Chinamobil_v (226) (Eladó)
Pozitív
2010.11.21. 11:12:32
187028971
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
spyspyspy_a (73) (Eladó)
Pozitív
2010.10.29. 08:37:46
179319234
Megbízható, korrekt vevő! Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
atipeugeot (593) (Eladó)
Pozitív
2010.10.22. 10:27:43
183765836
Minden a legnagyobb rendben,megbízható,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható partner, bátran ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden pozitív, mindenkinek ajánlom !!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbizható partner, jó szívvel tudom ajánlani.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!!!Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, kiváló Vásárló! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
198418.Viktor_Fakopáncs (312) (Eladó)
Pozitív
2010.10.01. 12:09:28
180042397
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom,korrekt és gyors vaterás+++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént, sikeres tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható kedves vásárló, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos a termék korábban elkelt vaterán kívül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos a termék korábban elkelt vaterán kívül.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1171847.Karolin198 (3314) (Eladó)
Pozitív
2010.04.11. 20:34:45
164376856
Köszönöm! ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, rugalmas vevő. Csak ajánlani tudom.. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cybertuning (120) (Eladó)
Pozitív
2009.04.06. 11:05:45
138971770
Korrekt ügyfél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
778698.poker777shop (1390) (Eladó)
Pozitív
2009.03.03. 19:26:08
123569079
Minden OK, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.28. 15:52:16
122260388
dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug,
elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem
válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért
furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A
postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj...
Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot.
A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.28. 15:51:37
122260436
dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug,
elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem
válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért
furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A
postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj...
Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot.
A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.28. 15:51:10
122259149
dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug,
elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem
válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért
furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A
postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj...
Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot.
A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.28. 15:50:44
122260522
dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug,
elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem
válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért
furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A
postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj...
Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot.
A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.28. 15:50:18
122260617
dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug,
elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem
válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért
furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A
postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj...
Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot.
A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.28. 15:49:48
122260214
dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug,
elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem
válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért
furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A
postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj...
Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot.
A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.28. 15:49:13
122260765
dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug,
elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem
válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért
furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A
postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj...
Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot.
A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.28. 15:48:40
122258137
dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug,
elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem
válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért
furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A
postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj...
Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot.
A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.28. 15:48:08
122257997
dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug,
elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem
válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért
furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A
postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj...
Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot.
A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.24. 23:57:14
122258080
dvdgabor NEGATÍV! NEM AJÁNLOM SENKINEK! Szerinte a vásárló diktálja a feltételeket! Nagyképű, hazug, elkényeztetett, millás kis köcsög! Ragaszkodott a postázáshoz Bp.-en belül! Több, mint egy hétig nem válaszolt egy email-re sem! Arra hivatkozott, hogy ő nem nézi minden nap az email-eket! Ez azért furcsa, mert online dvd áruháza van szegénykének! ELTE-s informatikus - ennyi elég róla! A postaköltséget ő állapította meg, persze több volt! A többit nem hajlandó kifizetni!
Másik fél: Kedves Pince4! Igen, az eladónak kell lennie a vásárlóért, és nem fordítva! Ha ezt egy eladó másképp látja, akkor ott nagy a baj...
Egyébként pedig előre megbeszéltünk mindent, Te megvártad az Én pozitív értékelésemet majd lenegatívoztál, ráadásul az értékelésedből is kitűnik, hogy nem vagy tisztességes, rágalmazol, és még utánam is néztél - nagyon sok időd lehet. Lehet a kutakodás helyett munkát kéne keresni és nem 100 Ft-on kiakadni - amit rádasádul előzetesen elfogdtál, ha nem így lett volna megkaptad volna - ismét hangsúlyozom, 100 Ft-ot.
A lényeg: AZ ELADÓT NEM AJÁNLOM SENKINEK, NEM TISZTESSÉGES, NEM TARTJA BE AZ ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT SEM, A POZITÍV ÉRTÉKELÉSEM HIBA VOLT!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, korrekt Vaterás, ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
