kissattika555 (779) 98.39% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 792 | 931 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 71 | 73 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 876 | 1018 adásvétel |
| Az eladóként kapott 886 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
violavirag76 (233) (Vevő)
Negatív
2013.10.14. 17:25:50
1805513702
De mivel mégis a nyakamon maradt a melegítő, ami számomra teljességgel használhatatlan, és látva a tömegesnegatívokat, gyanús, hogy nem véletlenül nézte el a színeket ilyen sok esetben.A feketénél is találtam differenciát a megadott méret, és a valóság között.Úgyhogy vagy nagyon elnézte, vagy csaló.És az összes aukciója eltünt azóta.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.violavirag76 (233) (Vevő)
Negatív
2013.10.14. 17:19:38
1805409968
Leütés előtt megkérdeztem van - Pink színben a termékből, mivel több terméket is vettem volt vagy 5 levélváltásunk is, amelynek tárgy részében végig Pink női+fekete férfi volt feltüntetve. Az átutalás közlemény rovatába is beírtam plusszba.Erre pirosat kaptam majdnem 2 hét után.Kértem a pénzt vissza, amire igéretet is kaptam.De mivel közben kórházba kerültem, így az én "hibámból" nem tudtam feladni a csomagot,ezért semlegest akartam adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletesen megfelelt.Nagyon készséges volt az eladó,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azonnal utaltam neki, emailben megkerestem készségesen válaszolt, hogy másnap küldi. Közel két hét volt mire, megkaptam a csomagot amiben egy egészen más termék volt, mint amit megrendeltem tőle. Sajnos tipikusan olyan csaló ember, aki csak a vevő pénzére hajt, és utána nyomtalanul eltűnik. Hamis, nem létező telefonszáma van megadva, az utalás után a megkeresésekre már nem válaszol. Egy hatalmas Negatívot érdemelne, de akkor még a Vatera jutalékot is megúszná, így csak semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.azért semleges, mert a termék nem olyan színű volt, mint amit kifizettem. Lehet, h bennem van a hiba és nem megfelelő színű pénzel fizettem? Vagy esetleg a színtévesztés esete a magyarázat, vagy a rózsaszín a fekete egy számomra ismeretlen árnyalata?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt megbízható partner. ajánlom mindenkinek. köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben!!Csak+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon sajnálom,de 3 heti könyörgés után kaptam meg a terméket,amit én a leütést követően azonnal átutaltam.A méretleírás nem felelt meg a leírtaknak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó!Minden rendben zajlott.Köszönöm!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható eladó,szép áru azt kaptam amit rendeltem !! tökéletesen megvagyok elégedve mindenkinek csak ajánlani tudom ! csakis +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a cipőt és az ajándék zoknit. Rendben ment minden. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NEM SZERETNÉK SZÖVEGES ÉRTÉKELÉST ADNI!ÉS EZÉRT HÁLÁS LEHETSZ!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben van
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a z aukció leírásának megfelelően , rendben ment! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megadott telefonszámon az eladó nem kapcsolható. Az eladó többfajta terméke közül nem az előre kiválasztott terméket kaptam. A cserére vonatkozó emailjeimre ezek után nem válaszolt az eladó. Elégtelen kommunikáció miatt nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, korrekt eladó, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Fortuna25aa (100) (Vevő)
Pozitív
2013.10.11. 11:50:28
1807972880
Minden rendben ment!!! Köszönöm!!!Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladás nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben lezajlott. Mindenkinek ajánlom. ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék sikeresen megérkezett, de az elvárásaimtól kicsit elmaradt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.evelyn992 (210) (Vevő)
Semleges
2013.10.11. 09:01:46
1807695785
Nem azt a terméket kaptam, amit rendeltem és próbáltam volna az eladóval felvenni a kapcsolatot hogy orvosoljuk a hibát, de sem az e-mail-jeimre nem válaszolt, a telefonja pedig elérhetetlen. Legszívesebben egy hatalmas NEGATÍVOT adnék neki, de mivel másik cipőt kaptam ezért nem adhatok. DE SENKINEK NEM AJÁNLOM mert én még ilyen eladóval nem találkoztam, aki csak a pénzre hajt, a vevőinek pedig éppen azt adja el, ami éppen raktáron van neki valamint 1,5 hétig könyörögtem az áruért!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, gyors a lebonyolítás! A termék a leírtaknak megfelelő volt! Csak ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anyeszka-milus (479) (Vevő)
Pozitív
2013.10.10. 18:37:36
1795021547
Minden rendben ment,szuper áru!!Az eladó is kommunikatív teljes mértékben:)!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pontos, megbízható, mindenkinek ajánlom :) :) :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó korrekt. Az árut későn kaptam meg, de a jelzésemre azonnal reagált. Az áru csomagolása, minősége kifogástalan, kiváló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt eladó. Nagyon jó a termék, amit kaptam. Mindenkinek ajánlom! Ezúton köszönöm az ajándékot is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben lezajlott minden, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7500324.ada092 (6) (Vevő)
Pozitív
2013.10.10. 15:20:41
1806443615
Szívből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,korrekt partner,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cseppet sem vagyok elégedett nem azt a terméket kaptam amit rendeltem,első körre a márka jelzés nem az volt,sem a szín,majd kicserélte az eladó,ami sajnos ismételtem nem úgy teljesült ahogy kértem,2 terméket vettem meg 1 helyett,jeleztem az eladó fele,hogy nem jó a méret,nem ezt vettem meg,sajnos válaszra sem méltatott!azóta sem keres fel,semmi reakció,se a pénzemet nem kaptam vissza!!Senki sem ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kempkatalin (61) (Vevő)
Negatív
2013.10.09. 19:05:04
1801234301
a mainapig nem kaptam meg a melegitöt szeptember 25 dikén utaltam át 6190ft azota semi csak hiteget
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladót nem lehet elérni!! A termék ára el lett utalva,de termék nem érkezett!! Senkinek nem ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zakarsandorne (1) (Vevő)
Pozitív
2013.10.09. 07:13:28
1802475728
köszi meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó volt Tőle rendelni. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyorsan történt minden,s nagyon meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.viktoriagaramvol (244) (Vevő)
Semleges
2013.10.08. 12:28:35
1803270614
A másik csomagot nagyon hamar postázta, ezért külön köszönet. Sajnos a kért fehér lila cipő helyett egy fekete rózsaszín érkezett (visszanéztem, mailben megerősít. Kérdeztem e-mailben mi történt, csak annyit kaptam válaszul, hogy a másik elfogyott.Kértem megoldást,mert nem ezt kértem,de azóta kb.3-4 napja nem kaptam választ,pedig ezidáig minden e-mailre nagyon hamar és korrekten válaszolt.Sajnálom, ezért nem adhatok pozítivat,mert azt akkor adhatom, ha nem volt semmi fennakadás.egyébként ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.viktoriagaramvol (244) (Vevő)
Pozitív
2013.10.08. 12:24:33
1803264569
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek ++++, bár a cipő kicsi lett, nem ő tehet róla
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a melegítő alja és felső része nem ugyanaz a méret volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel nem jött létre,de pontos és megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen nagyon szuper a cipö
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors és precíz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett voltam a megrendelt termékkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.