crossoutletdotcodotnr (85) 93.81% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
az adásvétel sikeresen lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép termék, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszi,szép az árú,minden okés!!!!Eladót ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos és korrekt. Bátran ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, jó vaterás :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben történt!köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner,csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner,csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.38788.drKunS (288) (Vevő)
Pozitív
2008.04.17. 09:04:47
59526121
Minden oké.Köszönöm,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, pontos eladó!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, pontos eladó!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos üzletfél! Kitűnő áruval!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.610005.TheLegend08 (28) (Vevő)
Pozitív
2008.04.15. 12:34:56
60189892
Kiválló áru, segítőkész partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben lezajlott. Ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül gyors, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, korrekt eladó. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.187145.Falcon24_a (354) (Vevő)
Pozitív
2008.04.14. 17:03:57
56325964
Minden oké! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.187145.Falcon24_a (354) (Vevő)
Pozitív
2008.04.14. 17:03:52
57316263
Minden oké! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, a póló tökéletes állapotban eljutott hozzám. Ajánlott eladó! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos eladó.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors eladó.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos vásárló, ajánlom ( a pénz megérkezett vasárnap elment a kártya)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt Vaterás. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt Vaterás. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Nem volt nállam elég pénz ,hogy a nadrágot is kifizessem, de korrektül belement abba, hogy átutaljam a fenmaradt összeget. Csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt Vaterás. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt Vaterás. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.RENDBEN VAN, TISZTA TERMÉK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárolt árú hibás! Az eladó közölte nem hajlandó foglalkozni a reklamációval (JÓL NEVELTEN LECSAPTA A TELEFONT)A javíttatása a szervíz szerint kicsivel többe kerülne mint amennyiért vettem, tehát annyiért egy újat is vehettem volna.
Másik fél: fuu, koszi... az illeto vett egy digitalis merleget tolunk (reszlet kerdes de a bolti ar 20%-aert kb) a memoriajaban meg benne voltak a mi sulyaink es mikkor raallt akkor 7 kg-t mutatott neki, mondtam hogy ez a memoriahoz viszonyitott meres tehat ennyi a koztunk levo sulykulonbseg es "reset"-elje vagy programozza ujra, legalabbb 6szor hivott fel, ebbol ketszer sieles alatt kulfoldon igy a vetelarat mar ki is fizettem telefonszamlaban es mivel nem vagyok az osszes elektromos termekem ket labon jaro hasznalati utmutatoja megkertem kerdezze meg a Katay-ban hogy kell memoriat torolni (es teny hogy a telefont is raraktam hiszen egy ido utan elviselhetetlen lett es draga) A MERLEG TOKELETES.
Megbizható. pontos, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ok! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors korrekt ajánlott minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnálom,sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.DE nem olyan állapotban volt a pulóver amilyet ő mondot,nem két délutánt volt rajta. Mi a tanuság többet nem veszek használt ruhát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.patkanydezso_v (19) (Vevő)
Pozitív
2008.03.31. 09:20:14
56017803
Pontos, megbízható, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Full a puli,köszi szépen!AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon cuki,köszi!AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.502992.heszti (411) (Vevő)
Pozitív
2008.03.29. 16:28:06
56327462
Kíííváló Vaterás eladó, csak ajánlami tudom!! Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.