497733.szuzi50 (58) 98.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben, zökkenőmentesen zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendbe! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendbe! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendbe! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendbe! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendbe! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendbe! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendbe! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendbe. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,megbízható és gyors!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,megbízható és gyors!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,megbízható és gyors!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, nagyon kedves visszajáró vásárlóm. Köszönök mindent! Sok +++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, nagyon kedves visszajáró vásárlóm. Köszönök mindent! Sok +++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, nagyon kedves visszajáró vásárlóm. Köszönök mindent! Sok +++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, nagyon kedves visszajáró vásárlóm. Köszönök mindent! Sok +++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, nagyon kedves visszajáró vásárlóm. Köszönök mindent! Sok +++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, nagyon kedves visszajáró vásárlóm. Köszönök mindent! Sok +++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, nagyon kedves visszajáró vásárlóm. Köszönök mindent! Sok +++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, nagyon kedves visszajáró vásárlóm. Köszönök mindent! Sok +++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
diamondsexshop (398) (Eladó)
Semleges
2008.06.05. 11:12:25
67860414
A barátnője rendelte (az ő belépőnevével !?)
neki nem kellett a termék.
Másik fél: Nincs szükségem a termékeire!!! És kikérem magamnak a szavamban való kételkedést. Én nem írtam hogy a BARÁTNŐM rendelte!!!Nem kell kiforgalti a szavan, és nincs szükségem a segédeszközeire! A férjem teljesíti a dolgát. Azt Viszont elrontottam amikor azt írtam hogy létrejött az adás-véteé,MERT NEMJÖTT LÉTRE AZ ADÁS_VÉTEL!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
diamondsexshop (398) (Eladó)
Semleges
2008.06.05. 11:12:03
67858166
A barátnője rendelte (az ő belépőnevével !?)
neki nem kellett a termék.
Másik fél: KIKÉREM MAGAMNAK A BECSÜLETEMBEN VALÓ KÉTELKEDÉST!NINCS SZÜKSÉGEM A MAGA SEGÉDESZKÖZEIRE ÉS REMÉLHETŐLEG A FÉRJEMNEK SEM LESZ MÉG JÓ SOKÁIG. TELJESÍTIA DOLGÁT A MAGA SEGÉDESZKÖZEI NÉLKÜL IS!!!!ésEGY SZÓVAL NEM ÍRTAM HOGY A BARÁTNŐM RENDELT AZ ÉN NEVEMBEN.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
diamondsexshop (398) (Eladó)
Semleges
2008.06.05. 11:11:48
67996317
A barátnője rendelte (az ő belépőnevével !?)
neki nem kellett a termék.
Másik fél: AZ ÉRTÉKELÉSNÉL NEM JÓL JELÖLTEM MERT AZ ÖSSZES ADÁS_VÉTEL NEM JÖTT LÉTRE!!!!EZT JELEZTEM IS A VATERÁNAK? AHONNAN AZT VÁLASZOLTÁK HOGY JELENTSEM A RENDŐRSÉGEN!Kikérem magamnak a kérdőjelet!!! És azt hogy kételkedjen a szavamban.Az én becsületem többet ér.Én egy 52 éves nagymama vagyok.Nincsen szükségem a maga által forgalmazott termékekreVan férjem,aki teljesíti házastársi kötelességét.Ha figyelt volna észrevette volna hogy egy normális ember nem rendel magának több darabot az Ön által forgalmazott segédeszközökből!!Ez a véleményem és ez vonatkozik az összes értékelésre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
diamondsexshop (398) (Eladó)
Semleges
2008.06.05. 11:11:32
67996321
A barátnője rendelte (az ő belépőnevével !?)
neki nem kellett a termék.
Másik fél: Már Leírtam hogy kikérem magamnak a becsületemben való kételkedést!!! Nincs szülségem az ő általa forgalmazott segédeszközökre. Azt viszont rosszul írtam, eltévesztettem, mert az adás-vétel nem jött létre,és nem is tartok igényt a dolgaira. Van egy jóképű teljesítőképes férjem.!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
diamondsexshop (398) (Eladó)
Semleges
2008.06.05. 11:11:05
67858179
A barátnője rendelte (az ő belépőnevével !?)
neki nem kellett a termék.
Másik fél: Nincs szükségem a termékeire és kikérem magamnak a becsületemben való kételkedést.Mi az a felkiááltójel és kérdőjel? EGY SZÓVAL SEM ÍRTAM HOGY A BARÁTNŐM RENDELT AZ ÉN NEVEMBEN.AZT RONTOTTAM EL AMIKOR AZT ÍRTAM HOGY AZ ADÁS-VÉTEL LÉTREJÖTT,MERT NEM JÖTT LÉTRE ÉS NEM IS FOG. A FÉRJEM TELJESÍTI A DOLGÁT A MAGA SEGÉDESZKÖZEI NÉLKÜL!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
diamondsexshop (398) (Eladó)
Semleges
2008.06.05. 11:10:42
67860413
A barátnője rendelte (az ő belépőnevével !?)
neki nem kellett a termék.
Másik fél: NINCS SZÜKSÉGEM A SEGÉDESZKÖZEIRE ÉS KIKÉREM MAGAMNAK A BECSÜLETEMBEN VALÓ KÉTELKEDÉST! MI AZ A KÉRDŐJEL ÉS FELKIÁLTÓJEL? én egy szóval nem írtam hogy a barátnőm rendelt az én nevemben. AZT VISZONT ELRONTOTTAM HOGY AZ ADÁS-VÉTEL MEGKÖTTETETT MERT NEM ÉS NEM IS FOG.NINCS SZÜKSÉGEM A SEGÉDESZKÖZEIRE!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
diamondsexshop (398) (Eladó)
Semleges
2008.06.05. 11:10:17
67998141
A barátnője rendelte (az ő belépőnevével !?)
neki nem kellett a termék.
Másik fél: NEM ÍRTAM HOGY A BARÁTNŐM RENDELTE!ÉS KIKÉREM MAGAMNAK A BECSÜLETEMBENVALÓ KÉTELKEDÉST!!AZT VISZONT ELRONTOTTAM AZ ÉRTÉKELÉSNÉL, HOGY LÉTREJÖTT AZ ADÁS-VÉTEL, MERT NEM JÖTT LÉTRE ÉS NEM IS FOg!!!VAN EGY JÓKÉPŰ FÉRJEM AKI TELJESÍTI A KÖTELESSÉGÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SEGÉDESZKÖZEI NÉLKÜL!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
diamondsexshop (398) (Eladó)
Semleges
2008.06.05. 11:08:53
67858136
A barátnője rendelte (az ő belépőnevével !?)
neki nem kellett a termék.
Másik fél: KIKÉREM MAGAMNAK A BECSÜLETEMBEN VALÓ KÉTELEKEDÉST!NINCS SZÜKSÉGEM A MAGA SEGÉDESZKÖZEIRE ÉS AZ ILYEN GUSZTUSTALAN FILMJEIRE!egy szóval nem írtam hogy a barátnőm rendelt az én nevemben,aZ VISZONT ELRONTOTTAM AMIKOR MELLÉÜTÖTTEM HOGY AZ ADÁS-VÉTEL LÉTREJÖTT,MERT NEM JÖTT LÉTRE ÉS NEM IS FOG.a férjem teljesíti a dolgát a maga segédeszközei nélkül is!!!!ez már egy beteges dolog amiről készített filmeket maga forgalmaz!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
243074.akciohaz (774) (Eladó)
Semleges
2008.06.03. 10:58:40
71493297
Korrekt megbízható vásárló, de sajnos jelen esetben visszaélés történt. Feltörték az ügyfél hozzáférését és a nevében licitáltak. Az aukció nem jött létre!!
Másik fél: vALÓ IGAZ A VÁSÁRLÁS NEM JÖTT LÉTRE. eGY NAGYON KORREKT KEDVES ÚRIEMBERREL BESZÉLTEM.aZ ÉRTÉKELÉSNÉL PEDIG nem NEGATÍV HANEM CSAKIS++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
243074.akciohaz (774) (Eladó)
Semleges
2008.06.03. 10:58:23
71492644
Korrekt megbízható vásárló, de sajnos jelen esetben visszaélés történt. Feltörték az ügyfél hozzáférését és a nevében licitáltak. Az aukció nem jött létre!!
Másik fél: Egy kedves,korrekt úriemberrel beszéltem. Az értékelés pedig nem negatív,hanem sok-sok+++++++++++++++++++++++a faír play viselkedéséért.Ha valakinek szüksége van rá,csakis ajánlani tudom .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
243074.akciohaz (774) (Eladó)
Semleges
2008.06.03. 10:57:47
71493299
Korrekt megbízható vásárló, de sajnos jelen esetben visszaélés történt. Feltörték az ügyfél hozzáférését és a nevében licitáltak. Az aukció nem jött létre!!
Másik fél: VALÓ IGAZ!!!!!!NEM JÖTT LÉTRE AZ AUKCIÓ MERT VALAKI CSÚNYÁN MEGTRÉFÁLT!!!!!!!!!éS ÉN PEDIG AZ ÉRTÉKELÉSNÉL ELÍRTAM.bOCSÁNAT!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
243074.akciohaz (774) (Eladó)
Semleges
2008.06.03. 10:57:33
71493957
Korrekt megbízható vásárló, de sajnos jelen esetben visszaélés történt. Feltörték az ügyfél hozzáférését és a nevében licitáltak. Az aukció nem jött létre!!
Másik fél: iGEN VALÓ IGAZ HOGY NEM TÖRTÉNT MEG A VÁSÁRLÁS,MERT NEM ÉN LICITÁLTAM! EGY KEDVES KORREKT ÚRIEMBERREL BESZÉLTEM ÉS CSAKIS AJÁNLANI TUDOM A FAYR PLAY VISELKEDÉSÉÉRT.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
243074.akciohaz (774) (Eladó)
Semleges
2008.06.03. 10:57:16
71488562
Korrekt megbízható vásárló, de sajnos jelen esetben visszaélés történt. Feltörték az ügyfél hozzáférését és a nevében licitáltak. Az aukció nem jött létre!!
Másik fél: Egy nagyon kedves szimpatikus úriemberrel beszéltem. Az értékelése nem negatív,hanem sok-sok+++++++++ a fair play viselkedéséért.Csakis ajánlani tudom,hogyha valakinek szüksége van rá!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
243074.akciohaz (774) (Eladó)
Semleges
2008.06.03. 10:56:54
71487680
Korrekt megbízható vásárló, de sajnos jelen esetben visszaélés történt. Feltörték az ügyfél hozzáférését és a nevében licitáltak. Az aukció nem jött létre!!
Másik fél: Egy nagyon kedves úriemberrel beszéltem. Csakis pozitívan tudom értékelni nem a termékei miatt,mert azokra nekem nincs szükségem, hanem a fair play viselkedése miatt.De hogyha valakinek szüksége van a termékeire csakis ajánlani tudom. Egy nagyon korrekt eladó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
213284.drmarcsi (398) (Eladó)
Pozitív
2008.05.26. 18:40:27
65696393
Kedves megbízható vaterás- köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
213284.drmarcsi (398) (Eladó)
Pozitív
2008.05.26. 18:40:27
65696395
Kedves megbízható vaterás- köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
213284.drmarcsi (398) (Eladó)
Pozitív
2008.05.26. 18:40:27
62568788
Kedves megbízható vaterás- köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
213284.drmarcsi (398) (Eladó)
Pozitív
2008.05.26. 18:40:27
65696401
Kedves megbízható vaterás- köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
markasujruhaoutlet (590) (Eladó)
Pozitív
2008.05.24. 07:35:02
63625449
Minden rendben történt. Köszönöm a vásárlást. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
markasujruhaoutlet (590) (Eladó)
Pozitív
2008.05.24. 07:35:02
64794643
Minden rendben történt. Köszönöm a vásárlást. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
markasujruhaoutlet (590) (Eladó)
Pozitív
2008.05.24. 07:35:02
64916632
Minden rendben történt. Köszönöm a vásárlást. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vaterás partner! Rugalmas és megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vaterás partner! Rugalmas és megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vaterás partner! Rugalmas és megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vaterás partner! Rugalmas és megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vaterás partner! Rugalmas és megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vaterás partner! Rugalmas és megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vaterás partner! Rugalmas és megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vaterás partner! Rugalmas és megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vaterás partner! Rugalmas és megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
