mate20020620 (660) 99.25% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 664 | 825 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 677 | 838 adásvétel |
| Az eladóként kapott 204 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
lszilvia1980 (405) (Vevő)
Pozitív
2014.06.30. 10:08:12
1910015912
Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anikaprincess89 (130) (Vevő)
Pozitív
2014.05.28. 12:21:24
1899877082
Minden rendben ment. Nagyon elégedett vagyok. Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom. Sok sok ++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet létrejött!!!!! Csodálatos minden!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyorsaság, megbízhatóság, és jó kapcsolattartás jellemezte ezt az aukciót. Ezek alapján mindenképpen ajánlani tudom másoknak is a tisztelt partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,korrekt eladó.Ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen a gyors lebonyolítást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbizható,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csaBazar (9543) (Eladó)
Pozitív
2014.02.24. 16:47:26
1770220415
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon kedves és gyors vevő, jó kapcsolattartó! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gilgamesbt (318) (Eladó)
Pozitív
2014.02.22. 10:10:39
1856263289
Nagyon kedves, szupergyors vevő! Nagyon köszönöm a vásárlást :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Aronka99 (2442) (Eladó)
Pozitív
2014.02.20. 18:49:28
1862307968
Minden a legnagyobb rendben volt. Szívből ajánlom mindenkinek.++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hickstizedes (3195) (Eladó)
Pozitív
2014.02.09. 10:35:05
1842710849
Korrekt és megbízható partner, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hickstizedes (3195) (Eladó)
Pozitív
2014.02.09. 10:35:05
1842712274
Korrekt és megbízható partner, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.olahildiko (3935) (Eladó)
Pozitív
2014.01.25. 15:26:28
1838344853
Minden rendben ment, remélem, a partner is megkapta a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást, mindennel maximálisan elégedett voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.olahildiko (3935) (Eladó)
Pozitív
2013.10.11. 19:59:36
1791703940
Minden rendben ment, remélem, a partner is megkapta a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szepike8 (1300) (Eladó)
Pozitív
2013.09.02. 19:18:53
1792458395
Megbízható, kommunikatív vevő! Bátran ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.klasszikusjatek (1426) (Eladó)
Pozitív
2013.08.29. 23:14:33
1787025068
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást! Szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kububaba (1374) (Eladó)
Pozitív
2013.08.21. 15:38:42
1781864771
Minden rendben ment, bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ++++++++++++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Csak ajánlani tudom mindenkinek csupa pozitiv +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben volt. Ajánlom üzleti partnernek. Köszönöm a vásárlás lehetőségét!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható! Másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Max. pozitív, gyors, megbízható, jó kapcsolattartó eladó. Ajánlom ! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt, ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agidora12 (1495) (Eladó)
Pozitív
2013.06.14. 13:39:53
1761701471
Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és megbizható partner csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönöm,hogy személyesen vehettem át a terméket egy nagyon kedves nyugdijas nénitől! Minden jót kivánok!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vaterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm,minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos, gyors partner, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel létrejött! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre.
Másik fél: sajnos a posta benyelte a terméket.
ha nem kerül elő, igéretemhez híven potolom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rohoskatimi (18) (Vevő)
Pozitív
2013.01.06. 16:01:22
1676888300
Minden rendben volt, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AnniPanni05 (57) (Vevő)
Pozitív
2013.01.06. 14:07:26
1681552286
Minden rendben ment! Megbízható, segítőkész, rugalmas partner! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kistusi77 (603) (Eladó)
Pozitív
2012.12.17. 17:20:41
1676110313
Minden rendben és gyorsan zajlott! Csakis +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon gyors kedves eladó:)Pozitív és nagyon kedves !!!Köszönet a gyors postázásért..Boldog ünnepeket kivánok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tartom egyenesnek hogy nem jelezte nekem a 100 ft-os problemat,mert termeszetesen megoldottuk volna. Egyebkent mas rendben volt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm a vásárlást!!Csupa+++++++++++++!!4Remélem még "találkozunk"!!!!!Mai nappal a csomag elindul :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palanett (2325) (Eladó)
Pozitív
2012.12.07. 06:40:30
1674719447
minden rendben, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
