508386.hoelavg_v (23) 74.47% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kukureku_a (341) (Eladó)
Semleges
2008.04.09. 14:31:10
56462260
A kedves vevővel korrekten megbeszéltünk mindent, egy sajnálatos, szomorú, magánügyi probléma miatt nem jött létre EZ(!) az üzlet! Azóta a hölgy (nagyon korrekt módon) újra licitált, megvásárolta, villámgyorsan kifizette az ékszereket! Mindenkinek jószívvel ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Magánügyi problémák miatt nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kukureku_a (341) (Eladó)
Semleges
2008.04.09. 14:28:15
55357465
A kedves vevővel korrekten megbeszéltünk mindent, egy sajnálatos, szomorú, magánügyi probléma miatt nem jött létre EZ(!) az üzlet! Azóta a hölgy (nagyon korrekt módon) újra licitált, megvásárolta, villámgyorsan kifizette az ékszereket! Mindenkinek jószívvel ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Magánügyi problémák miatt nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Pozitív
2008.04.09. 11:22:01
57916339
Értékelem a vevő hozzáállását, ( a vevő családi gyásza miatt) még ha kicsit késve is, de az adásvétel megtörtént. POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel ha késve is,de létrejött.A késés családi tragédia miatt következett be.Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
28051.digicam (324) (Eladó)
Pozitív
2008.04.04. 14:27:45
55221537
Köszönöm szépen,minden rendben ment.Megbítható vásárló.Mindenkinek csak is ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
28051.digicam (324) (Eladó)
Pozitív
2008.04.04. 14:27:45
55226389
Köszönöm szépen,minden rendben ment.Megbítható vásárló.Mindenkinek csak is ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, korrekt vásárló. Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
127577.wmarci (131) (Eladó)
Pozitív
2008.04.03. 08:13:19
57246353
A kezdeti nehézségek után /átutalás csuszása / végül is létrejött az üzlet, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
466117.jaguar77_a (346) (Eladó)
Pozitív
2008.03.31. 16:11:05
55005428
Korrekt partner. Ajánlom. A könyvet küldöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MyKriszta_v (1270) (Eladó)
Negatív
2008.03.29. 17:57:07
54906229
Nem jelentkezett, levélre nem válaszolt. Egyszer sikerült telefonon elérnem, de érdembeli információt nem adott, hogy kívánja-e átvenni a terméket vagy sem. 3hét elteltével, látva az előttem lévők értékelését, nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
266545.misii_a (282) (Eladó)
Semleges
2008.03.28. 09:06:00
56457905
A többiek már leírták!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő családi problémáira hivatkozva elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3 hétig vártam hogy utalja a vételárat. Már a telefonját sem hajlandó felvenni. Nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom hogy nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Családi okok miatt nem vette átAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék leütése után jelentkezett ugyan a felhasználó de a megbeszélt határidőre nem küldte a vételárat,jóval később sem(!)
Sőt az én visszajelzésemre sem jelentkezett...
komolytalan partner!
Másik fél: Arrogáns, modortalan partner. Valóban egy ideig nem tudtam jelentkezni betegség miatt, de ezt más eladók türelemmel fogadták. Az összes üzenete kioktató volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antikvaros (1654) (Eladó)
Pozitív
2008.03.06. 11:29:12
53437072
Minden rendben,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Megbízhatóm, pontos partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
377473.PIKUSZ (616) (Eladó)
Pozitív
2008.02.20. 15:45:37
53452126
Megbízható,pontos partner. Ajánlom bátran mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolut megbízható és korrekt partner, még a postás hibájából ki nem fizettetett utánvét értékét is átutalta utólag.Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mebizható korrekt vevő,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
