Ingca (46) 92.45% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
602636.supershop99_v (478) (Eladó)
Pozitív
2008.09.23. 16:39:26
87953467
A TÖKÉLETES vaterás!Mindenkinek szívből ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható, gyors és rugalmas Parter. Öröm volt vele üzletet kötni! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++pozitív+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő vevő, nagyon megbízható, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő vevő, nagyon megbízható, csak ajánlani tudom. *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
552824.senga27 (236) (Eladó)
Semleges
2008.08.30. 10:35:46
84286079
mérethiány miatt az üzlet nem jött létre.
Másik fél: Hát, nem egészen,de hagyjuk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner, köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
185237.szugyi_v (642) (Eladó)
Semleges
2008.08.20. 11:08:00
83991800
Sajnos csötörés miatt a termékek megsemmisültek így az üzlet nem jött létre. Sajnos a VATERA csak semlegest enged adni de mindenképpen maximálisan POZITÍV ++++++++++++
Másik fél: Vis maior,nem tehet róla az eladó.Maximálisan POZITIV!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
185237.szugyi_v (642) (Eladó)
Semleges
2008.08.20. 11:07:36
83617149
Sajnos csötörés miatt a termékek megsemmisültek így az üzlet nem jött létre. Sajnos a VATERA csak semlegest enged adni de mindenképpen maximálisan POZITÍV ++++++++++++
Másik fél: Vis maior,nem tehet róla az eladó.Maximálisan POZITIV!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
185237.szugyi_v (642) (Eladó)
Semleges
2008.08.20. 11:07:03
83992879
Sajnos csötörés miatt a termékek megsemmisültek így az üzlet nem jött létre. Sajnos a VATERA csak semlegest enged adni de mindenképpen maximálisan POZITÍV ++++++++++++
Másik fél: Megértem az eladót, ez vis maior.Maximálilsan POZITIV a hozzáállás, a gyors tájékoztatás,minden.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő rajta kívül álló okok miatt elállt a vásárlástól.
Másik fél: Köszönöm a rendkívül rugalmas és megértő hozzáállást, mégis létrejön az üzlet,csak kicsit időben később. Maximálisan POZITIV ******** eladó!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt, megbízható vaterás! Csak ajánlani tudom nektek!!! Csupa ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kellemes,gyors,megbízható partner,mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
185237.szugyi_v (642) (Eladó)
Pozitív
2008.07.09. 11:46:01
74768851
Minden Ok. +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves vaterás partner ,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Pozitív
2008.07.04. 10:04:57
74799339
Köszönöm. További sok sikert kívánok számára ezen a piactéren. Mindenkinek ajánlhatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Pozitív
2008.07.04. 10:04:56
74454850
Köszönöm. További sok sikert kívánok számára ezen a piactéren. Mindenkinek ajánlhatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eleinte jól tartottuk a kapcsolatot. De egy ideje eltűnt, az áruért nem jött.:-( sajnálom.
Másik fél: Én is nagyon sajnálom,akadályoztatva voltam sajnos.Köszönöm a megértését.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
302847.Deklaj (2067) (Eladó)
Pozitív
2007.03.24. 20:47:10
20378880
Gyors, korrekt, megbízható. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
182015.endre. (717) (Eladó)
Pozitív
2007.01.27. 22:50:53
18476768
MInden a legnagyobb rendben zajlott!!! Kedves,szimpatikus Vaterás,ajánlom mindenkinem!!! Endre
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
182015.endre. (717) (Eladó)
Pozitív
2007.01.27. 22:48:30
17890317
Minden a legnagyobb rendben zajlott! Kedves,szimpatikus Vaterás,ajánlom mindenkinek:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
90989.divatos (558) (Eladó)
Pozitív
2007.01.22. 15:54:29
17244196
Minden korrekt volt ,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
302847.Deklaj (2067) (Eladó)
Pozitív
2007.01.16. 14:24:46
17695773
Gyors, korrekt, pontos. Csak ajánlani tudom! ‹(•¿•)› «::T::» «::Ö::» «::K::» «::É::» «::L::» «::E::» «::T::» «::E::» «::S::» ‹(•¿•)›
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm a vásárlást! Megbízható, rendes partner ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül kedves, rugalmas, korrekt partner. Sok-sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves ,és korrekt vásárló!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nocsaknocsak (131) (Eladó)
Semleges
2007.01.09. 15:13:16
17266433
Remek partner,mindenkinek ajánlom
Nagyon rendes és korrekt Vaterás,mindenkinek ajánlom.
Másik fél: Igazán kedves,rugalmas partner, mindenkinek ajánlom!! Úgy látszik,peches vagyok a méretekkel,csakis emiatt hiúsult meg az üzlet:(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
136155.havasi30 (1914) (Eladó)
Semleges
2007.01.02. 14:18:02
16612732
Sajnálom,hogy az üzlet a nem megfelelö méret miatt nem jött létre.Ajánlom nektek,mert korrekt!!!:)
Másik fél: Sajnos méretprobléma volt, a partnerem viszont nagyon rugalmas, és kívánom, hogy mindenkinek ilyen üzleti parnere legyen!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő "véletlenül" licitált, a terméket nem kívánta átvenni. Amúgy nagyon rendes vevő, többször is bocsánatot kért a félreértésért.
Másik fél: Csakis az én hibám volt, véletlenül ütöttem le a kabátot; partnerem rendkívül rugalmas és korrekt volt.Sajnálom, hogy nem lehetséges "pozitív"-ra értékelni,remélem a jövőben lesz üzletünk:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
382749.zsuzsikucko_v (98) (Eladó)
Pozitív
2006.06.05. 08:09:54
8375500
Korrekt,kedves megbízható.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
