Nina038 (40) 77.03% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kira0123456789 (2132) (Eladó)
Pozitív
2013.09.05. 15:32:18
1785804560
Korrekt,pontos,megbízható partner,szívből ajánlom mindenkinek,köszönöm a vásárlást!++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kira0123456789 (2132) (Eladó)
Pozitív
2013.09.05. 15:32:18
1786011332
Korrekt,pontos,megbízható partner,szívből ajánlom mindenkinek,köszönöm a vásárlást!++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, korrekt. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lilcsi_2010 (61) (Eladó)
Semleges
2013.09.03. 19:39:13
1789227953
Sajnálom hogy nem tudták elvinni a téglát.Nagyon kellet a hely ezért is kértem hogy a licitálásnál vegyék figyelembe az 1 hét szállítás.Reméllem még találkozunk!!! :)Üdv
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos 1hét helyett,2 hetet vártunk.Tovább nem tudtunk várni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Apuci626 (1278) (Eladó)
Negatív
2013.09.02. 09:29:27
1784933240
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Másik fél: Türelmnetlen,nem együttműködő,nem ajánlom!Egy kicsit több megértés nem ártana!Vettem máshol!Nem ajánlom!!-------------------------------------
Sajnos hiába egyeztettem többször is a vevővel, mindig megígérte, de nem jött el a növényért.
Nem megbízható, nem ajánlom....
Másik fél: Ilyen nagy távolságra tömegközlekedve nem éri meg elmenni rengeteg időbe tellik nem er enyit a virág!Az eladó nem volt hajlandó postázni vagy köztes helyen találkozni,mint ahogyan először mwgbwszéltükNem ajánlom!Nem együttműködő!!----------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evaparinenagy (21) (Eladó)
Pozitív
2013.08.30. 09:13:51
1787544962
Kedves, pontos és alkalmaszkodó, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Multikisgep (8562) (Eladó)
Pozitív
2013.08.27. 09:57:17
1790205548
Minden rendben és gyorsan zajlott, kiemelten ajánlott partner! Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Multikisgep (8562) (Eladó)
Pozitív
2013.08.27. 09:57:17
1790204183
Minden rendben és gyorsan zajlott, kiemelten ajánlott partner! Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6254282.szeligagabor (-1) (Eladó)
Negatív
2013.08.24. 17:14:19
1778844377
NEM AJÁNLOM SENKINEK. SZÉLHÁMOS!!!!
A Vatera ügyfélszolgálatának figyelmét is felhívtam a felhasználó tevékenységére és kértem, hogy kövessék figyelemmel ténykedését az oldalukon, mivel a vevő egy darabig hitegetett, majd már többszöri megkeresésemre sem reagált és a mai napig nem vitte el és nem fizette ki az általa lefoglalt terméket. Csak mindenkinek azt ajánlom, vigyázzon vele. Kár vesztegetni rá az időt, mert egy SZÉLHÁMOS!
Másik fél: .../moderálva/ Ember,aki rendkivul eroszakos!Mindent megbeszeltunk,.../moderálva/ hivogat megbeszeleseim kozepette!Kertem ,visszahivom,erre O ordit akkor eladja masnak,TARGYTALAN RESZEROL AUKCIONK!NEM VAGYOK LEKOTELEZETJE ALARENDELTJE MERT NŐ VAGYOK!!ON EGY .../moderálva/ VALOTLANSAGOT ALLITO EMBER!ERE HIVJA FEL VATERA FIGYELMET!!AMIT MEGVESZEK EL IS SZALLITOM KIFIZETEM!AZ ON OSSZEGE PITI'VOLT VASARLASAIMHOZ KEPEST!VETTEM MASTOL AKI URI EMBER VOLT!!ERTI URIEMBER ES NŐKENT EMBERKENT FOGADOTT ENGEM !A KOLCSONOS TISZTELET MEG VOLT EGYMAS FELE!EN MEGKOSZONTEM ELADTA UR MEGKOSZONTE MEGVETTEM!!!amugy -1az ON .../moderálva/ KULVILAG FELE!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csibemano28 (38) (Eladó)
Pozitív
2013.08.19. 11:15:52
1788124982
+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időpontban nem jelent meg, majd 1hétig nem válaszolt a megkeresésekre. Nem megbízható, nem ajánlom!
Másik fél: Mindent megbeszeltunk,koltozes kozben vagyok az elado turelmetlen,nem megerto mindent elmondtam pedig neki!Sajnalom hogy on igy gondolta,ezert vettem mastol aki megertobb volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
snidling (2433) (Eladó)
Pozitív
2013.08.12. 21:17:48
1780497005
Gyors, kedves, megbízható partner. Szívből ajánlom mindenkinek. Köszönöm :) Csupa +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
parniczkyjozsef (1047) (Eladó)
Pozitív
2013.08.11. 20:59:08
1784999411
Minden rendben. Pontos, korrekt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
parniczkyjozsef (1047) (Eladó)
Pozitív
2013.08.11. 20:59:08
1783656500
Minden rendben. Pontos, korrekt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szoszmosz82 (7) (Eladó)
Pozitív
2013.08.11. 09:57:35
1783641425
Nagyon kedves volt a hölgy, gyorsan és rugalmasan zajlott minden! Mindenkinek ajánlom, én pedig köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kondgabesz (268) (Eladó)
Pozitív
2013.08.10. 19:10:08
1781155190
Minden rendben ment, gyors, korrekt partner,+++++++++++++++, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Chiroptera67 (113) (Eladó)
Pozitív
2013.08.09. 22:23:28
1786749341
Gyorsabb mint a villám, megbízható kedves vaterás! Csak is ajánlhatom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szakim14 (121) (Eladó)
Semleges
2013.08.09. 08:49:47
1773335768
A vevővel megszakadt a kapcsolattartás, az átadás idejét, helyét nem lehetett egyeztetni
Másik fél: HIVTAM ONT TELEFONPN!NE ALLITSON VALOTLANT! KOZOLTE EGY BARATE AZ AGGANCS NEM AZ ONE!! NEM KULDTE EL TELEFONSZAMOT HOGY AKKOR VEGULIS KIT KELL KERESNEM HOGY FIZETHESSEK!!! VALOTLAN BUTA KOHOLMANYOKKAL AKARJA VEDENI A HAZUGSAGAIT!! MEG JO JOGY NEM UTALTAM ELORE!ragaszkodtam suemelyes atvetel es fizeteshez!MOST NEM LENNE SE PENZEM SE TROFEAM!! LRGKOZELEBB CSAK!KIZAROLAG!SAJAT TULAJDONAT ARULJA!!!ES LEGYEN GETINCES!AKI VALLALJA TETTEIT!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben lezajlott az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors vevő, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors vevő, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner ,ajánlani tudom csak !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
savage13_a (30) (Eladó)
Pozitív
2013.08.01. 22:38:26
1783316003
Minden rendben zajlott, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner, majd talán máskor összejön.
Másik fél: Keresem maskor is!Sajnalom hogy elhuzodott az ido,nem tudtunk egyeztetni talalkozot!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel gyorsan lezárult.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peticsak1van (4152) (Eladó)
Semleges
2013.07.24. 19:46:09
1769280014
A vevőnek nem felelt meg a termék,melyet a mai napig nem értek miért nem felet meg hisz tökéletesen működött állapota a fotók szerint.A termék árát vissza téritettem ami a mai napig nem ért ide.A vevő e-mail-ban igérte hogy a negatív értékelést vissza vonja miután én elkészítettem az értékelést.Ha visszavonás nem történik meg kénytelen leszek a vatera segítségét kérni.
Másik fél: ON EGY JELLEMTELEN GERINCTELEN EMBER!HASZNALHATATLAN SZEMETREVALO HANGFALATmeg +4db.muszaki cikket adott el!ELHITETI VELEM NEM ERTEKEL CSUNYA SZAVAKKAL!ERRE MIKET IRKAL?AZONNAL ATVETEL UTAN 30PERCEL HIVTAM HASZNALHATATLAN HANGFALAT ADOTT EL!!ODA MEGY AHOVA AKAR BIROSAG NAV Nemzeti FOGYASZTOVEDELEM ELDONTI HOGY MILYEN TERMEKET KULDOTT EL NEKEM A SZIGETELOSZALLAGOS ELETVESZELYES VEZETEK KOKANYOLASAVAL stb!Bizonyiteknak fogom feljelenteshez benyujtani mindent nem vonja vissza ezt VALOTLAN ALANTAS ERTEKELEST!ON JOHISZEMUSEGEMET KIHASZNALVA BECSAPOTT MEGKAROSITOTT!HASZNALHATATLAN MUSZAKI CIKeketKAPTAM MEG ON FENYEGET SERTEGET!MINDEN LEVELEMEGVAN!FOGOMHASZNALNI FELJELENTESBENTARGYIBIZONYITEkoknak
DrRozsomak (361) (Eladó)
Pozitív
2013.07.18. 21:55:17
1773888011
Korrekt, gyors, kedves vaterás: minden a legnagyobb rendben!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peticsak1van (4152) (Eladó)
Pozitív
2013.07.04. 12:25:00
1769649062
Korrekt partner bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható Partner. Nagyon köszönöm a vásárlást! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható Partner. Nagyon köszönöm a vásárlást! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
haivett_v (495) (Eladó)
Pozitív
2013.06.23. 18:38:15
1764804266
Gyors és korrekt vevő,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt vásárló, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
annamamaja (531) (Eladó)
Semleges
2013.06.18. 09:28:08
1725241172
A vevő megírta, hogy mikor fog fizetni, de nem tette. Többszöri megkeresésemre egyáltalán nem reagált. Nem ajánlom.
Másik fél: Bennem volt annyi tisztesseg hogy NEM ERTEKELTELEK! Belolled ez hianyzik!Remelem most jobban erzed magad!Te is ugyanolyan hibas vagy mint en hogy nem jott letre aukcionk!NEM AJANLAK EN SEM EZEKUTAN!Ezekutan Sajnalom hogy az ertekelesedet nem tettem meg!
Istivan59 (3475) (Eladó)
Pozitív
2013.06.16. 17:33:47
1734637232
Nagyon gyors,megbízható partner! Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
joga943 (14393) (Eladó)
Semleges
2013.06.12. 23:20:17
1747997552
Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Leütötte a terméket, utána ígérte, hogy utal, de ez nem történt meg. Többször kerestem, nem reagált. Nem az a probléma, hogy meggondolta magát, hanem az, hogy arra se méltatott, hogy tájékoztasson.
Másik fél: Jellemtelen,alantas elado voltal velem szemben!Telefont te kapcsoltad ki amikor a bankbol hivtalak,sms re nem valaszoltal!NEM A SAJAT BANKSZAMLASZAMODAT ADTAD MEG!!NEM UTALOK MASNAK!Valotlan allitasaidra muszaly volt valaszolnom,ha nem irogattal volna ilyen ertekelest akkor en sem teszem meg a stilusodnak megfelelo valaszt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon köszönöm az adás-vételt és a vevő türelmét!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
uzletember100 (393) (Eladó)
Pozitív
2013.05.07. 18:27:41
1740639296
Gyors,pontos, kedves vevő.++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő már a levelezés során több ígéretet is tett, hogy a jelképes előleget biztosíték gyanánt elutalja. ezek után mikor érdeklődni mertem, felháborodott stílusban közölte, hogy nekem kötelességem szálítani enélkül is, illetve megrágalmazott. Mivel már a levelezés során ilyen problémás vevőnek tűnt ezért inkább olyannak készítek terméket aki jobban megérdemli.
Másik fél: Utolagosan kovetelozott,aukcioban nem szereplo felteltszabot,On FENYEGETETT majd megsertodott bosszunegativot adott.MEGVANNAK ALEVEI MELYBEN EZT LEIRTA BARKINEK ELKULDOM!Minosithetetlen hangnemben beszelt velem,majd kozolte elottem meg 22ember van igy nem is akar szallitani.Mindenki 3990.ft utotte le szalonnasutot,elado 39900-55000.ft kert Ezt BIZONYITJA A TESZVESZ ADATROGZITESE AMI A MAR TOROLT AUKCIOLAT IS ROGZITI VISSZA TUDJAK NEZNI MENNYI JUTALEKOT CSALT EL Adomentesen.Nagyon okos volt gyorsan uj aukciuot inditott mar helyesen 39900.ftert,CSAK a baj h a REGI HAMIS ADATU AUKCIO MEGMARAD A SZOLGALTATO RENDSZEREBEN KERDESEKKEL EGYUTT!On hirdetesi feluletnek hasznalta TeszVezst ingyen
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A sérültként aukcióra bocsátott termék csomagolás közben összetört, ezért az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék csomagolás közben összetörtAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ProTools23 (921) (Eladó)
Pozitív
2013.05.06. 11:27:05
1742842613
Korrekt, gyors partner! Ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ProTools23 (921) (Eladó)
Pozitív
2013.05.06. 11:27:05
1742883173
Korrekt, gyors partner! Ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ProTools23 (921) (Eladó)
Pozitív
2013.05.06. 11:27:05
1742245481
Korrekt, gyors partner! Ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
