5092155.0Anita0_t (524) 98.16%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kedves,megbízható vevő.ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos megbizható. Csak ajánlani tudom++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkivül gyors, korrekt, készséges partner :) Köszönöm a bizalmat ! Maximálisan +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ildiko730807 (1718) (Vevő)
Pozitív
2009.03.04. 19:00:20
560560377
Kedves, kapcsolattartó, megbízható eladó. Köszönöm szépen, ma megérkeztek a CD-ROM-ok, nagyon jók. Ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KOrrekt, gyors eladó, bátran ajánlom mindenkinek:) Köszi szépen:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves eladó++++++++Szuper kis dokumentumokat kaptam:-))))Köszönöm és ajánlom:-))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves eladó++++++++Szuper kis dokumentumokat kaptam:-))))Köszönöm és ajánlom:-))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben, rugalmasan lezajlott. Kedves, maximálisan megbízható partner ! Ajánlom +++! Köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,megbízható kedves parner.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7958987.Magdalena-Hanna (351) (Vevő)
Pozitív
2009.02.12. 20:14:10
531025362
MEgbízható és gyors eladó! Köszönjük a praktikus és hasznos terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vevő. Ajánlom jó szívvel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,kedves,szivből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon köszönöm,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lukealadar33 (3072) (Vevő)
Pozitív
2009.02.06. 07:55:26
536854622
Gyors, pontos, megbízható eladó, ajánlom mindenki figyelmébe.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon köszönöm.Csak ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sudibea_t (2082) (Eladó)
Pozitív
2009.02.02. 13:28:30
530232351
megbízható vásárló, mindenkinek ajánlom++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11914435.jucot (73) (Vevő)
Pozitív
2009.01.28. 20:31:27
531025346
Megbízható, gyors partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt eladó. Bátran ajánlom mindenkinek sok-sok +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ildiko730807 (1718) (Vevő)
Pozitív
2009.01.28. 14:08:55
531132956
Köszönöm szépen, rendben megérkezett a csomag. A kicsi már nagyon várta :) Megbízható eladó és gyors eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ildiko730807 (1718) (Vevő)
Pozitív
2009.01.28. 14:08:55
531127047
Köszönöm szépen, rendben megérkezett a csomag. A kicsi már nagyon várta :) Megbízható eladó és gyors eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ildiko730807 (1718) (Vevő)
Pozitív
2009.01.28. 14:08:55
531025374
Köszönöm szépen, rendben megérkezett a csomag. A kicsi már nagyon várta :) Megbízható eladó és gyors eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható és gyors eladó, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SneMonika1 (388) (Eladó)
Pozitív
2009.01.28. 10:44:01
517143459
Kedves, kommunikatív, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner. Mindenkinek ajánlom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner. Mindenkinek ajánlom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner. Mindenkinek ajánlom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szuper gyors,korrekt,csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szuper gyors,korrekt,csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, kommunikatív,megbízható,korrekt partner, minden pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív. +++++ Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Na már ne viccelj, amióta megnyertem a terméket egy levelet kapatam a teszvesztől, de tőled semmit!!!!edddig amit elnyertem kb 3-4 napon bellül fizettem vagy még elöbb, pont egy 1500 ft-os felsőn variállnák!!!! Inkább neked kell negatív
Másik fél: több levelet írtam, válaszoltál is rá, akár ide is másolom, először 1 hét késedelmet kértél, állítólag nyaraltál, utána meg mégse fizettél, ugy látom a nem fizetők szeretnek hazudni!!! még fizetési felszólítást is küldtem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyors, korrekt, minden rendben lezajlott. Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, hogy nem tudtam többet segíteni, remélem jobb sorsra érdemes a darab és nem tölti a következő húsz évet is inaktív állapotban. Új gazdája pontos, megbízható. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11171622.kukimano1 (200) (Eladó)
Pozitív
2009.01.08. 14:44:25
520369053
Minden rendben ment köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,türelmes,megértő,megbízható Partner mindenkinek ajánlom. Csupa+++ Boldog Új Évet Kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,türelmes,megértő,megbízható Partner mindenkinek ajánlom. Csupa+++ Boldog Új Évet Kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy hónapja várom, hogy az eladó reagáljon a levelemre és megírja a számlaszámát. A címemet megadtam, de sem csomag nem érkezett, se a számlaszám. Ha másutt elkelt a könyv, azt illett volna jelezni. Nem ajánlom, nem korrekt eladó.
Másik fél: nem igaz, hisz válaszoltál is a levelemre amelyben a bankszámlaszámom volt, no és amúgy is olvasható a megnyert levélben amit a teszvesz küld, nagyon hazug vagy!!! akár ide is másolom, amelyben a bankszámlaszámos levelemre válaszolsz.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, nagyon szép az áru Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom gyors pontos megbízható.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SMALLVILLE8 (1038) (Vevő)
Pozitív
2008.12.29. 15:51:09
507425315
Megbízható, gyors teszveszes eladó. Mindenkinek ajánlom. Boldog új évet!+++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
