varin18 (92) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, korrekt vevő; ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kacsamadar_a (387) (Eladó)
Pozitív
2008.03.11. 14:20:57
52424196
Korrekt, megbízható partner, AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fashionChick (2872) (Eladó)
Pozitív
2008.02.20. 09:02:40
53531884
Maximálisan korrekt, gyors, megbízható vásárló. MINDENKINEK SZIVBŐL AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vadgerlepar (339) (Eladó)
Pozitív
2008.02.18. 12:59:45
53853862
Nagyon rendes, korrekt, lehet számítani rá, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
242724.gumicskabácsi (356) (Eladó)
Pozitív
2008.02.17. 09:29:16
53495827
megbízható partnerek,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gördülékeny lebonyolítás! Korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vittem a szajrét a srácnak.beült mellém, vágod?nézte a cuccot monta: -sirály a szajré öcsém.-jóvan mondom.lét hoztad?..felpattintottam a dipótáskát.20 köteg biztos volt ott.kettőbe belepörgettem.ahogy a filmekbe..vágod?tudod mi van? villantanom kellett nekem, is hogy nem kispályás gyerek vagyok.körbenéztem mégeccer.tényleg egyedül jött..szó nélkül bólintottam egyet..hátrab**am a dipót a hátsó ülésre és ő meg kiszált..ilyenkor nem kell csacsogni, mer akkor már nem vagy kemény csávó..vágod?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
