radicstimea123 (1406) 98.28%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1431 | 1628 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 113 | 121 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 25 | 28 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1569 | 1777 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1629 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
"Minden rendben ment, köszönöm."
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt és segitőkész eladó ! Ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Végül másik cipőt választottam, de rugalmasan meg tudtuk oldani, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletes, köszönettel ! ! !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,rendben volt az adás-vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.blueberrykisses (16) (Vevő)
Negatív
2014.07.07. 13:15:42
1922120888
A cipő amit küldött NEM az volt amit a képen feltűntetett. Használhatatlan amit kaptam, ebben a cipőben nem lehet futni. Felvettem a kapcsolatot email-ben az eladóval amiben megkértem, hogy utalja vissza a pénzemet, én pedig visszaküldöm a cipőt. Az emailemre nem kaptam választ, egyértelmű, hogy az eladó nem hajlandó visszafizetni a pénzt. Így az értékelésem negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A hirdetett Converse cipő valami ócska "bbg" (márkával) jelzett ipari hulladék. A cipőfűző használhatatlan, rugalmas, gyenge talán gatyaguminak se lenne jó. A szárán lévő márkajelzés szintén forintot nem érő ragasztott nem is tudom micsoda... A sarkán lévő Converse felirat megvan ugyan viszont ez is valami gyenge minőségű anyagból készült. 1!!! hangsúlyozom EGY nem teljes napos viselet után a cipő talpa elkezdett leválni, a sarkán lévő felirat szintén elkezdett leválni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajánlom, megjöttek a rucik .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, a szállítási idő kicsit hosszú volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék az volt, amit rendeltem. Sajnos a ,minőséggel voltak gondok. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben gyorsan ment, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,jól kommunikáló partner.A cipő nagyon tetszik.Köszönöm szépen +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Csak ajánlani tudom!! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méretprobléma miatt nem jött létre a vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:36440678 (8) (Vevő)
Negatív
2014.06.27. 21:57:33
1914971093
A vásárolt termék nem egyezett a képen láthatóval, miután felvettem a kapcsolatot az eladóval, nem volt hajlandó visszafizetni a vételárat, azt ígérte, hogy kicseréli a terméket állja a postaköltséget. Miután megadtam a számlaszámom nem volt hajlandó elutalni a postaköltséget pedig többször beszéltem vele emlékeztettem rá, de semmilyen hajlandóságot nem mutatott a minőségtelen termék kicserélésére. Ismételném nem azt a terméket kaptam ami a képen szerepelt! Átverés volt, tisztességtelen eladó!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
8574070.Client:37078256 (0) (Vevő)
Pozitív
2014.06.27. 11:07:24
1919503028
Azon kívül, hogy az adott termék nem pont úgy nézett ki, mint ahogy a képen volt, minimális eltérés volt a kettő között, minden rendben volt, elégedett vagyok, így is fogom használni a cipőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
joejoemouse (394) (Vevő)
Pozitív
2014.06.26. 11:33:06
1919268383
A leírtaknak megfelelt a termék. Gyorsan és rendben lezajlott az adás-vétel. Az eladót csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.juhaszsandorne (99) (Vevő)
Pozitív
2014.06.25. 15:23:15
1912481978
Jó Napot! Félreértésből adódóan nem azt kaptuk amit vártunk így a pénzt visszautalta aztán kiegyeztünk ebben,hogy pozitívat fogunk értékelni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ortneribolya (1910) (Vevő)
Pozitív
2014.06.24. 21:33:47
1909872725
megbízható,korrekt partner, sok++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orchidea121 (19) (Vevő)
Pozitív
2014.06.24. 18:54:46
1918267241
Kiváló termék, pontos, gyors eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bernadette802 (38) (Vevő)
Pozitív
2014.06.24. 14:16:33
1916103482
Szuper eladót!Csakis++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható korrekt partner!!4
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a cipő tökéletes, nagyon jó minőség, köszönöm! bátran ajánlom mindenkinek!!! csak is ++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Darthanita81 (44) (Vevő)
Pozitív
2014.06.23. 17:42:12
1917642764
Minden rendben ment, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom az eladót! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Meg vagyok elégedve az áruval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Ajánlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett a termék. Nagyon kényelmes, részletes leírást kaptam, elégedett vagyok! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nemesgyula (168) (Vevő)
Pozitív
2014.06.20. 09:10:54
1913434973
Minden rendben zajlott! Bár sajnálom, hogy személyesen nem lehetett átvenni az árut! Ettől függetlenül rendben volt a méret és a szín is, azt kaptam, amit szerettem volna! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sanya853_a (265) (Vevő)
Pozitív
2014.06.19. 12:41:48
1903638491
Rendben ment minden! Ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, egy picit várni kellett, de megérte. Ajánlom másoknak is! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép a termék ,de nem duciknak való!!!Egyáltalán nem nyúlik olyan nagyra !Nem veszik kárba, a család tagjai közül valakinek jó lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,együttműködő.Ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, türelmes partner:) Mindenkinek csak ajánlani tudom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
