kisbelus (715) 98.77%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 724 | 941 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 27 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 760 | 983 adásvétel |
| Az eladóként kapott 448 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Lemondta a rendelést,mivel neki nem felelt meg az aukción jelzett fizetési/postázási mód.Licit után ezt tényként közölni nem nevezhető korrektnek.A fenyegető zsarolás meg aztán pláne.
Másik fél: Győriként egy győritől ha minden ok evidens hogy személyesen veszei át az árut az ember ! Irhatsz ki bármit, de nevetséges hogy városon belül utalgatunk !Személyes átvétel tiltott mód nálad a rengeteg hamis replika termék miatt !Aki egyenes és nem fél az meg meri mutatmi az áruját főleg ha helybe mennének érte ! Aki ezt nem engedi az nem egyenes uton jár !Vásárlói jelzézek : a csomagban törött, hiányos gagyi orák vannak ! Ne ezt szerettem volna elkerülni hogy 20000 ért szemetet mocskot kapjak !Talán el kellett volna nyugodni nem teleszorni negativval ! Dehát mindenki maga tudja mit csinál !Én tudom értelmezni a dolgokat már csak neked kellene hogy mi az a replika. Negativra negativ a válasz
Lemondta a rendelést,mivel neki nem felelt meg az aukción jelzett fizetési/postázási mód.Licit után ezt tényként közölni nem nevezhető korrektnek.A fenyegető zsarolás meg aztán pláne.
Másik fél: Győriként egy győritől ha minden ok evidens hogy személyesen veszei át az árut az ember ! Irhatsz ki bármit, de nevetséges hogy városon belül utalgatunk !Személyes átvétel tiltott mód nálad a rengeteg hamis replika termék miatt !Aki egyenes és nem fél az meg meri mutatmi az áruját főleg ha helybe mennének érte ! Aki ezt nem engedi az nem egyenes uton jár !Vásárlói jelzézek : a csomagban törött, hiányos gagyi orák vannak ! Ne ezt szerettem volna elkerülni hogy 20000 ért szemetet mocskot kapjak !Talán el kellett volna nyugodni nem teleszorni negativval ! Dehát mindenki maga tudja mit csinál !Én tudom értelmezni a dolgokat már csak neked kellene hogy mi az a replika. Negativra negativ a válasz
Lemondta a rendelést,mivel neki nem felelt meg az aukción jelzett fizetési/postázási mód.Licit után ezt tényként közölni nem nevezhető korrektnek.A fenyegető zsarolás meg aztán pláne.
Másik fél: Győriként egy győritől ha minden ok evidens hogy személyesen veszei át az árut az ember ! Irhatsz ki bármit, de nevetséges hogy városon belül utalgatunk !Személyes átvétel tiltott mód nálad a rengeteg hamis replika termék miatt !Aki egyenes és nem fél az meg meri mutatmi az áruját főleg ha helybe mennének érte ! Aki ezt nem engedi az nem egyenes uton jár !Vásárlói jelzézek : a csomagban törött, hiányos gagyi orák vannak ! Ne ezt szerettem volna elkerülni hogy 20000 ért szemetet mocskot kapjak !Talán el kellett volna nyugodni nem teleszorni negativval ! Dehát mindenki maga tudja mit csinál !Én tudom értelmezni a dolgokat már csak neked kellene hogy mi az a replika. Negativra negativ a válasz
Lemondta a rendelést,mivel neki nem felelt meg az aukción jelzett fizetési/postázási mód.Licit után ezt tényként közölni nem nevezhető korrektnek.A fenyegető zsarolás meg aztán pláne.
Másik fél: Győriként egy győritől ha minden ok evidens hogy személyesen veszei át az árut az ember ! Irhatsz ki bármit, de nevetséges hogy városon belül utalgatunk !Személyes átvétel tiltott mód nálad a rengeteg hamis replika termék miatt !Aki egyenes és nem fél az meg meri mutatmi az áruját főleg ha helybe mennének érte ! Aki ezt nem engedi az nem egyenes uton jár !Vásárlói jelzézek : a csomagban törött, hiányos gagyi orák vannak ! Ne ezt szerettem volna elkerülni hogy 20000 ért szemetet mocskot kapjak !Talán el kellett volna nyugodni nem teleszorni negativval ! Dehát mindenki maga tudja mit csinál !Én tudom értelmezni a dolgokat már csak neked kellene hogy mi az a replika. Negativra negativ a válasz
Lemondta a rendelést,mivel neki nem felelt meg az aukción jelzett fizetési/postázási mód.Licit után ezt tényként közölni nem nevezhető korrektnek.A fenyegető zsarolás meg aztán pláne.
Másik fél: Győriként egy győritől ha minden ok evidens hogy személyesen veszei át az árut az ember ! Irhatsz ki bármit, de nevetséges hogy városon belül utalgatunk !Személyes átvétel tiltott mód nálad a rengeteg hamis replika termék miatt !Aki egyenes és nem fél az meg meri mutatmi az áruját főleg ha helybe mennének érte ! Aki ezt nem engedi az nem egyenes uton jár !Vásárlói jelzézek : a csomagban törött, hiányos gagyi orák vannak ! Ne ezt szerettem volna elkerülni hogy 20000 ért szemetet mocskot kapjak !Talán el kellett volna nyugodni nem teleszorni negativval ! Dehát mindenki maga tudja mit csinál !Én tudom értelmezni a dolgokat már csak neked kellene hogy mi az a replika. Negativra negativ a válasz
Lemondta a rendelést,mivel neki nem felelt meg az aukción jelzett fizetési/postázási mód.Licit után ezt tényként közölni nem nevezhető korrektnek.A fenyegető zsarolás meg aztán pláne.
Másik fél: Győriként egy győritől ha minden ok evidens hogy személyesen veszei át az árut az ember ! Irhatsz ki bármit, de nevetséges hogy városon belül utalgatunk !Személyes átvétel tiltott mód nálad a rengeteg hamis replika termék miatt !Aki egyenes és nem fél az meg meri mutatmi az áruját főleg ha helybe mennének érte ! Aki ezt nem engedi az nem egyenes uton jár !Vásárlói jelzézek : a csomagban törött, hiányos gagyi orák vannak ! Ne ezt szerettem volna elkerülni hogy 20000 ért szemetet mocskot kapjak !Talán el kellett volna nyugodni nem teleszorni negativval ! Dehát mindenki maga tudja mit csinál !Én tudom értelmezni a dolgokat már csak neked kellene hogy mi az a replika. Negativra negativ a válasz
piroska909 (447) (Vevő)
Pozitív
2017.07.10. 12:36:32
2493586961
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piroska909 (447) (Vevő)
Pozitív
2017.07.10. 12:36:32
2493591266
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Az eladót szívből ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Az eladót szívből ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Az eladót szívből ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Az eladót szívből ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
encsi-2009 (550) (Vevő)
Pozitív
2017.07.02. 19:19:52
2487261476
Gondosan csomagolt, szép terméket kaptam, köszönöm!! Maximálisan POZITÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Autozube (13579) (Eladó)
Pozitív
2017.06.21. 10:07:43
2484253883
Korrekt,megbízható partner! Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Autozube (13579) (Eladó)
Pozitív
2017.06.21. 10:07:43
2484253871
Korrekt,megbízható partner! Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt. Az eladót ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék és a szállítás összegét átutaltam az eladónak, a csomag törékenyként lett küldve. Megérkezett, sajnos törötten. Jeleztem az eladónak és a futárszolgálatnak is. Az eladó állítása szerint a termék rendben volt a feladáskor. A Foxpost ügyfélszolgálata 2 hét után írt, melyben elhárította a felelősségét, azt állítva, hogy nem ők jártak el gondatlanul. Kártérítést nem fizetnek. Most van egy törött mikrohullámú sütőm...
Másik fél: Nagyon sajnálom változatlanul de a szállitásért én nem vállalhatok felelősséget ! Felajánlottam féláron küldök másikat nem élt vele az ur ! Sajnálom !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható korrekt partner! Köszönöm szépen!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem ez volt az elképzelés,az eladó korrekt ajánlom.
Másik fél: igy jártunk ! Sajnálom ! szép napot !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben van, időben megkaptam az árut!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csutakmama (392) (Vevő)
Pozitív
2017.05.12. 21:38:56
2473332818
Gyors, megbízható, mindenkinek ajánlom.++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem felelt meg az elképzeléseimnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden ok rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2017.04.02. 17:32:32
2421254471
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2017.04.02. 17:32:32
2417856929
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Macika948 (131) (Vevő)
Semleges
2017.03.25. 11:56:17
2458715489
Figyelmetlen volt az eladó, ezért nem jött létre az üzlet,de ettől függetlenül ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marklintaurus (209) (Vevő)
Pozitív
2017.03.19. 12:25:59
2454011603
Kiváló vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztike72 (54) (Vevő)
Pozitív
2017.03.10. 21:13:50
2444867039
Nagyszerű, rugalmas és türelmes partner, hibátlan áru, +++++++ csak ajánlani tudom Mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varadineibolya (17) (Vevő)
Pozitív
2017.03.09. 14:25:11
2444344910
Korrekt,megbízhetó eladó, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Langlovag77 (476) (Vevő)
Pozitív
2017.03.09. 13:18:17
2443897577
Minden rendben zajlott,csak ajánlani tudom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható üzletfél - ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék a leírásnak megfelelő, minden a megbeszéltek szerint történt, a vásárlás és a postázás is gyors volt! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szivesbocs1 (24) (Vevő)
Pozitív
2017.02.24. 10:10:53
2438864003
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan sikerült az adásvételt lebonyolítani. Ez volt életem első Vaterás vásárlása, csak pozitív élményem volt, gyors, korrekt. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
avicenna64 (435) (Vevő)
Pozitív
2017.02.19. 08:40:25
2432302412
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm a szép könyvet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agyon elégedett vagyok Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!Gyors postázás, korrekt eladó!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes tranzakció! Az eladót mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm! Áldott, jó egészséggel teljes űj esztendőt kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2016.12.29. 08:24:16
2409691154
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
" Termékeim igen pompásak, Nosza :vásárolgass csak ! "
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép termék, korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
floracsilla (50) (Vevő)
Pozitív
2016.12.15. 11:50:09
2393247089
Rendben ment minden. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
