lugosibabett (24) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kedves, korrekt, megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt, megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rendkívül megbízható, kedves partner! AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, kapcsolattartó, megbízható partner. Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, kedves partner, jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hosszú volt az átfutási idő, de külön dícséret illeti a vevőt őszinteségéért. Minden oké lett végül is, mindenkinek így kellene és akkor nem lennének negatívok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hosszú volt az átfutási idő, de külön dícséret illeti a vevőt őszinteségéért. Minden oké lett végül is, mindenkinek így kellene és akkor nem lennének negatívok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hetek óta nem jelentkezik a könyvért, utolsó pillanatig vártam és látom. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Jutka1230 (1740) (Eladó)
Pozitív
2006.11.10. 18:43:27
1418117429
Korrekt, kedves, megbízható, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jutka1230 (1740) (Eladó)
Pozitív
2006.11.10. 18:42:34
1418115071
Kedves, megbízható vevő, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jutka1230 (1740) (Eladó)
Pozitív
2006.11.10. 18:42:01
317916991
Korrekt, megbízható partner, mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó kapcsolattartó, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó kapcsolattartó, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó kapcsolattartó, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,szimpatikus partner!Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,szimpatikaus partner! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,szimpatikaus partner! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt üzletpartner. Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom Mindenkinek! Köszönöm a vásárlást! bedE
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt üzletpartner. Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom Mindenkinek! Köszönöm a vásárlást! bedE
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt üzletpartner. Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom Mindenkinek! Köszönöm a vásárlást! bedE
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudok tovább várni A tesz-vesz szerződés szerint 2 hét áll rendelkezésre az üzlet megkötésére. Én 3 hétig vártam. Hiába kérted a számom a személyes találkozó miatt, 1 HETE NEM JELENTKEZTÉL.Sajnálom, hogy így alakult
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudok tovább várni A tesz-vesz szerződés szerint 2 hét áll rendelkezésre az üzlet megkötésére. Én 3 hétig vártam. Hiába kérted a számom a személyes találkozó miatt, 1 HETE NEM JELENTKEZTÉL.Sajnálom, hogy így alakult
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudok tovább várni A tesz-vesz szerződés szerint 2 hét áll rendelkezésre az üzlet megkötésére. Én 3 hétig vártam. Hiába kérted a számom a személyes találkozó miatt, 1 HETE NEM JELENTKEZTÉL.Sajnálom, hogy így alakult
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudok tovább várni A tesz-vesz szerződés szerint 2 hét áll rendelkezésre az üzlet megkötésére. Én 3 hétig vártam. Hiába kérted a számom a személyes találkozó miatt, 1 HETE NEM JELENTKEZTÉL.Sajnálom, hogy így alakult
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.frankszabi (902) (Eladó)
Negatív
2006.11.01. 21:33:48
317617759
nem tudok tovább várni!Egyébként mire kellene várnom?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.copernikus0 (642) (Eladó)
Pozitív
2006.10.30. 12:12:34
318116572
Nagyon kedves, rugalmas vevő, szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.copernikus0 (642) (Eladó)
Pozitív
2006.10.30. 12:12:34
318091798
Nagyon kedves, rugalmas vevő, szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.copernikus0 (642) (Eladó)
Pozitív
2006.10.30. 12:12:34
318085390
Nagyon kedves, rugalmas vevő, szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.copernikus0 (642) (Eladó)
Pozitív
2006.10.30. 12:12:34
318085388
Nagyon kedves, rugalmas vevő, szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5520713.vnasz (171) (Eladó)
Pozitív
2006.10.29. 04:24:11
317758628
Megbízható partner. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5520713.vnasz (171) (Eladó)
Pozitív
2006.10.29. 04:23:48
317419018
Megbízható partner. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó kapcsolattartó, korrekt partner, a korábbi értékelésemet most felül kell bírálnom és maximális elégedettségemnek kell hangot adnom, persze örömmel!! köszönöm a bizalmat és a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agnes7203 (919) (Eladó)
Pozitív
2006.10.22. 19:44:21
1417940962
Kedves, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, pontos, jó kapcsolattartó! Csak pozitív véleményt tudok írni! Maximálisan kedves vevő! Mindenkinek jó szívvel ajánlom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, pontos, jó kapcsolattartó! Csak pozitív vélemény tudok írni! Maximálisan kedves vevő! Mindenkinek jó szívvel ajánlom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.viki1966 (1138) (Eladó)
Pozitív
2006.10.17. 21:10:54
1417990241
Köszönöm a vásárlást! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.