lugosibabett (24) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm a vásárlást! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt vevő. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt vevő. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt vevő. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, aranyos, szimpatikus vásárló. Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, aranyos, szimpatikus vásárló. Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, aranyos, szimpatikus vásárló. Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, aranyos, szimpatikus vásárló. Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Augusztus 6 óta nem rendeződik ez az ügylet. utolsó levélváltás szept 10-én volt, előtte már vagy 3 levelet is írtam, nem kívánok tovább várni, önként sem jelentkezik. Nekem rossz avéleményem. Türelmes is voltam, vártam is..
Másik fél: szia, nem volna kedved visszavonni a negámat? olyan csunyán néz ki. állítólag lehet ilyet, valakitől hallottam. Köszi BaBett
Kedves, korrekt, megbízható partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, mehbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, kedves, megbízható partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
