hori78 (460) 98.32% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható vásárló, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Köszönöm a vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Köszönöm a vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Köszönöm a vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Ajánlom. . .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Ajánlom. . .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Ajánlom. . .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Ajánlom. . .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Ajánlom. . .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben zajlott az adásvetel sikeres volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben volt!+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben zajlott. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben zajlott. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Megbízható, korrekt vevő. Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Jó szívvel ajánlom a vevőt! ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Remek partner, ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Remek partner, ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Remek partner, ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Remek partner, ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Remek partner, ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Remek partner, ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben ment! Jó szívvel ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden a legnagyobb rendben ment +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Korrekt vevő, korrekt kommunikációval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiváló partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben ment. Megbízható Vaterás! Bátran ajánlom Mindenkinek+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Korrekt partner, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CSUPA++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.galeriahungariaantiqa (127) (Eladó)
Pozitív
2026.05.15. 22:33:33
Pontos, precíz vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
galeriahungariaantiqa (127) (Eladó)
Pozitív
2026.05.15. 19:04:22
Korrekt, gyors mint mindig. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló!! Csak ajánlani tudom++++++!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Köszönöm a vásárlást, ajánlom a vásárlót és vissza várom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Gyors korrekt köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben ment! Jó szívvel ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiválló partner. Minden rendben volt +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.