Schusy_t (71) 91.76% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem volt zökkenőmentes( a telefonja nem elérhető és az áru tisztasága sem kifogástalan)de ideért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, rugalmas, segítőkész eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindennel nagyon meg voltam elégedve!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GYors, korrekt adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kakukkmadarka (831) (Eladó)
Pozitív
2007.11.22. 12:53:39
1430185517
Létrejött az adásvétel. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6605428.herceg26_t (795) (Vevő)
Pozitív
2007.11.15. 17:02:26
1429945006
kedves, aranyos eladó!!!!!!!!!!!csupa+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aukciót megnyerte aug.17-én. Levelet írtam szept 5-én, fizetési emlékeztetőt szept 17-én, ma szept 27-e van. Semmi válasz. Azt hiszem elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízató vevő. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kapcsolat tartó gyors kedves vásárló mindenkinek csak ajánlani Tudom ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, aranyos, megbízható! Csak ajánlani tudom!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, nagyon kedves partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gelzsuzsa (479) (Eladó)
Pozitív
2007.07.24. 09:18:46
1419571067
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt vevő, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, egy kicsit csúszott a dolog, de végül minden a legnagyobb rendben lezárult. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Akadozva picit, de sikerült lebonyolítani. Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2007.06.13. 10:14:37
324985450
Sajnálom,de a jutalékvisszatérítés miatt nem tudok tovább várni,május 18-a óta csak ígéreteket kaptam a kifizetésre,de sajnos nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fannibabi (242) (Eladó)
Pozitív
2007.05.15. 12:34:28
1418909978
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors partner, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,tisztességes,rendes eladó!Ajánlom mindenkinek!Köszönjük az ajándék kuponokat!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,tisztességes,rendes eladó!Ajánlom mindenkinek!Köszönjük az ajándék kuponokat!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,tisztességes,rendes eladó!Ajánlom mindenkinek!Köszönjük az ajándék kuponokat!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.meszka77_t (515) (Eladó)
Pozitív
2007.03.13. 09:17:20
321722815
korrekt,gyors vevő,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3046724.gybea (2) (Vevő)
Semleges
2007.03.12. 16:25:16
1418662445
Nem jött össze az üzlet, biztosan én is hibás voltam, mert nem próbálkoztam eleget... Nem fejetegetném tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klassz a naci. Korrekt és gyors eladó+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lorincznetimi (2650) (Vevő)
Pozitív
2007.03.09. 10:17:44
321969130
Nagyon kedves, megbízható, gyors eladó! gyönyörű a cipő! köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Nagyon kedvesek voltak. Köszönöm szépen. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
?:::P:::? ?:::E:::? ?:::R:::? ?:::F:::? ?:::E:::? ?:::K:::? ?:::T:::? ?:::1A:::?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható, korrekt és pontos!!! :)))Sok +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszi a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszi a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszi a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Koszonom szepen a vasarlast!Megbizhato, kedves, kapcsolattarto vevo, mindenkinek ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Koszonom szepen a vasarlast!Megbizhato, kedves, kapcsolattarto vevo, mindenkinek ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves ,megbízható ,előrelátó ,gondos partner ,szívesen ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, jó kapcsolattartó vevő, ajánlom :) köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden redben zajlott. Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden redben zajlott. Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt , megbízható vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt , megbízható vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt , megbízható vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt , megbízható vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, nagyon kedves vevő, mindenkinek szeretettel ajánlom! Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, nagyon kedves vevő, mindenkinek szeretettel ajánlom! Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztaa (2803) (Eladó)
Pozitív
2006.09.05. 09:50:37
1417959530
Villámgyors, nagyon kedves vevő, mindenkinek szeretettel ajánlom! Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, nagyon kedves vevő, mindenkinek szeretettel ajánlom! Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vevő. Mindenkinek ajánlom! Köszönöm, hogy tőlem vásároltál!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
