krita4 (272) 99.64% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 273 | 325 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 26 | 31 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 300 | 357 adásvétel |
| Az eladóként kapott 160 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves,jó kapcsolattartó,korrekt partner4Minden rendben ment,bátran ajánlom mindenkinek!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre
Másik fél: SZÉGYELLD MAGAD!ÉN A SEMLEGES,AMIKOR NEM LÉTEZŐ TERMÉKET HÍRDETSZ ÉS KARÁCSONY ELŐTT KÖZLÖD,HOGY NINCS.GYERMEKEM SZOMORÚ!MINDÍG OLYAN BÁNATOS LEGYÉL,AHOGY A GYERMEKEM ELSZOMORÍTOPTTAD,AKI EDDIG HITT A JÉZUSKÁBAN!KÉREM OLVASSÁK EL AZ ÉRTÉKELÉSEMET ÉS SENKI NE VEGYEN TŐLE SEMMIT!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovveronik_v (310) (Eladó)
Semleges
2008.10.20. 22:20:46
89709057
A vevő nem fizette ki a teljes vételárat postával együtt. Megelőlegeztem neki a postaköltséget, és a mielőbbi postázás érdekében feladtam a csomagot, azzal a kéréssel, hogy utólag rendezze a különbözetet. Ezt nem tette meg, mert ő kevesebb postaköltségre számított. Megjegyzem 1 ft-ért vette az árut. Megérdemelné a negatív értékelést, én azonban RENDES VAGYOK és csak semlegeset adok neki. Legyen boldog a 120 ft-jával. Szerintem a lényeg "a poncsó szép" ahogy írja.
Másik fél: Rendes vagy,hát igen,VIGYÁZZATOK! Hasraütve írja a postát és utólag reklamál,ami neked PLUSSZ költség,utalás és sms díj!
Másnak is volt vele ilyen problémája,és a kis gyermekruhát hatalmas cipősdobozba küldi!Cipősdobozt drágán lehet venni tőle,aki szeretne.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható pontos vaterás mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható pontos vaterás mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható pontos vaterás mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható pontos vaterás mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható pontos vaterás mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható pontos vaterás mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmes,gyors,kedves eladó, csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
inkább gyerek fülbevaló,én nagyobbank gondoltam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, jó vaterás, ajánlom!!!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, jó vaterás, ajánlom!!!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, jó vaterás, ajánlom!!!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, jó vaterás, ajánlom!!!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, jó vaterás, ajánlom!!!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, jó vaterás, ajánlom!!!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, jó vaterás, ajánlom!!!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, jó vaterás, ajánlom!!!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható,gyors partner.Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tyukanyocska_v (363) (Eladó)
Semleges
2008.08.04. 15:42:05
82368705
A vevő közölte, hogy váratlanul megváltozott a család anyagi helyzete (munkahely megszűnése), ezért
eláll a vásárlástól. Elfogadtam.
Másik fél: KÖSZÖNÖM
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tyukanyocska_v (363) (Eladó)
Semleges
2008.08.02. 11:48:07
81726902
A vevő közölte, hogy váratlanul megváltozott a család anyagi helyzete (munkahely megszűnése), ezért eláll a vásárlástól. Elfogadtam.
Másik fél: ANYAGI OK!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tyukanyocska_v (363) (Eladó)
Semleges
2008.08.02. 11:47:37
81173216
A vevő közölte, hogy váratlanul megváltozott a család anyagi helyzete (munkahely megszűnése), ezért eláll a vásárlástól. Elfogadtam.
Másik fél: ANYAGI OK!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tyukanyocska_v (363) (Eladó)
Semleges
2008.08.02. 11:47:04
81323536
A vevő közölte, hogy váratlanul megváltozott a család anyagi helyzete (munkahely megszűnése), ezért eláll a vásárlástól. Elfogadtam.
Másik fél: ANYAGI OK!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tyukanyocska_v (363) (Eladó)
Semleges
2008.08.02. 11:46:40
82174475
A vevő közölte, hogy váratlanul megváltozott a család anyagi helyzete (munkahely megszűnése), ezért eláll a vásárlástól. Elfogadtam.
Másik fél: ANYAGI OK!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tyukanyocska_v (363) (Eladó)
Semleges
2008.08.02. 11:46:13
78453687
A vevő közölte, hogy váratlanul megváltozott a család anyagi helyzete (munkahely megszűnése), ezért eláll a vásárlástól. Elfogadtam.
Másik fél: ANYAGI OK!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
majoros75_a (446) (Eladó)
Pozitív
2008.07.31. 12:56:20
79273152
100°pozitív. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
majoros75_a (446) (Eladó)
Pozitív
2008.07.31. 12:56:20
79273151
100°pozitív! Mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, azért adok semleges értékelést, mert megegyeztünk, hogy őszi-téli rucikat kapok, de túlnyomórészt nyári ruhákat kaptam, viszont ezt is ki tudjuk azért használni. Köszi
Másik fél: AZ AUKCIÓBAN NEM SZEREPELT HOGY MELY ÉVSZAK RUHÁI,KÜLÖN KÉRÉS VOLT.ÉN ÍGY UTÓLAG VÁLOGATTAM ÁT,DE ABBAN A MÉRETBEN ÉS ÉVSZAKBAN VISELHETŐ A CSOMAGBAN TALÁLHATÓ DARAB VOLT.BÁR ELŐRE KERESHETTELEK VOLNA,DE ÍGY A KÖV. MÉRETŰ VÉKNYABB DARABOKAT TETTEM A CSOMAGBA.PERSZE A MINŐSÉGE AZOKNAK IS NAGYON SZÉP ÚJ-ÚJSZERŰ.AZÉRT HASZNÁLJÁTOK EGÉSZSÉGGEL!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
75759.miyema_v (264) (Eladó)
Pozitív
2008.07.14. 18:04:12
77851329
Minden rendben ment.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. A ruhák szépek, a leírásnak megfelelőek. Gyors, pontos. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos megváltoztak a körülmények.
Másik fél: HÁT EZ SZÉP!MÉG TE ADSZ SEMLEGEST,AMIKOR 2 HÉT ELTELTÉVEL NEMRENDEZED AZT AZ 1 FT-OS AUKCIÓT,AMIT MEGNYERTÉL!!TALÁN MÉG ERRŐL IS ÉN TEHETEK?HA TÖBB SZÁZ FT-RÓL LETT VOLNA SZÓ,AZT MONDOM OKÉ,DE 1 FT ÉS ÉN NEM ADHATOK POZITÍVAT,AMIKOR ÖSSZE-VISSZA LICITÁLSZ,DE 1 FT-OT MÁR NEM TUDSZ KIFIZETNI.VAGY TALÁN EGY LEVÉLBEN KÖZÖLTED VOLNA,HOGY NEM KÉRED ÍRJAK POZITÍV VÉLEMÉNYT!
JAVASLOM MIELŐBB JELEZD A KAPCSOLATFELVÉTELRE A VÉLEMÉNYED TÖRLÉSÉT,HISZ A VÉLEMÉNNYEL SEMLEGESEN MINŐSÍTVE NEM ÉN NEM FIZETTEM,NEM ÍRTAM,HANEM TE!!!AZ ILYEN ÖSSZE-VISSZA LICITÁLÓK MIATT A BECSÜLETES ELADÓN ESIK A SZÉGYENFOLT?!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors és korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajánlom korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KÖSZÖNÖM SZÉPEN, minden ok volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon rendes komoly emberek mindig ilyen eladót kivánék mindenkinek,gyors űgyintézés.Nagyon megbizható család,mégegyszer kőszőnők nekik mindent.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Merem ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Merem ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Merem ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden, korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy kicsit becsapva érzem magam. A termékről leírt minöségi és méretbeli jellemzés, nem fedte a valóságot.De az eladó nagyon kedves és gyors volt:)
Másik fél: MOST NÉZEM,HOGY A MINŐSÉGI PROBLÉMÁKAT JELZED,MIKÖZBEN AZ ÁLTALAM VÁSÁROLT TERMÉKEKET ÁRULOD ÉS MAXIMÁLOSAN KIVÁLÓ MINŐSÉGBEN TÜNTETED FEL.AKKOR A RÓLAM ÍRT ÉRTÉKELÉSEDDEL SAJÁT MAGAD ÉS MÁSOKAT CSAPSZ BE.ANNAK VISZONT ÖRÜLÖK,HOGY POZITÍV VÉLEMÉNYED IS VAN A SEMLEGES ÉRTÉKELÉSBEN,CSAK AZ MARADT ÉRTHETETLEN SZÁMOMRA,HOGY AKKOR MIÉRT NEM ÍROD AZ ÁLTALAM VÁSÁROLT RUHÁRA AZT,HOGY NEM JÓ MINŐSÉG?!...NA,MINDEGY,ÉN TUDOM,HOGY NEM CSAPTAM BE SENKIT!EZ LÁTHATÓ AZ ELADÓ ÁRUID KÖZÖTT IS!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy kicsit becsapva érzem magam. A termékről leírt jellemzés, nem teljesen fedte a valóságot. Nagy doboz ruha helyett, elég kis doboz ruhát kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
