sliwinskit (327) 97.39%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors,pontos,megbízható.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt megbízható eladó. Remélem lesz még sikeres üzletünk! Ajánlom mindenkinek:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon örültünk a lányommal a csomagnak,másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt, AJÁNLOM MINDENKINEK!!!!! +++100%+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, korrekt eladó! Amire licitálsz azt kapod jó minőségben! Mindenkinek ajánlom!!!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9101354.zsuzsi2225 (351) (Vevő)
Pozitív
2009.04.10. 21:04:57
574638082
Rendben zajlott minden.+++++.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép a táska!!!Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép a táska!!!Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mint már eddig is minden rendben volt, csak ajánlani tudom mindenkinek.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, azt kaptam amiért fizettem! AJÁNLOM MINDENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12898501.Attiska22 (11) (Vevő)
Negatív
2009.04.07. 21:52:06
599119787
Nem partner semmiben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sanos a termék egyáltalán nem olyan mint amilyennek látszott. Kifakult a póló színe és egyáltalán nem XXL-es méret, inkább M-es talán. Próbáltam a kapcsolatot tisztázni, de válasz nem jött. Kidobtam a pénzem az ablakon.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.halaloszto2029 (68) (Vevő)
Pozitív
2009.04.06. 19:27:57
599116695
Gyors,korrekt,megbízható partner! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen++++!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kaposztaskocka (61) (Vevő)
Pozitív
2009.03.28. 17:21:15
581181776
Türelmes, rugalmas, megbízható partner. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árú hibátlan,az eladó gyors,megbízható. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment megint! Csak ajánlani tudom!!!!! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.huncutandy21 (221) (Vevő)
Pozitív
2009.03.25. 12:53:38
569019258
Minden rendben volt,gyors volt minden.Csak ajánlani tudom :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispocak_69 (207) (Vevő)
Pozitív
2009.03.25. 10:34:46
569710291
Minden rendben zajlott, kedves, gyors eladó, ajánlom mindenkinek:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispocak_69 (207) (Vevő)
Pozitív
2009.03.25. 10:34:32
569690783
Minden rendben zajlott, kedves, gyors eladó, ajánlom mindenkinek:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispocak_69 (207) (Vevő)
Pozitív
2009.03.25. 10:30:34
569714486
Minden rendben zajlott, kedves, gyors eladó, ajánlom mindenkinek:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispocak_69 (207) (Vevő)
Pozitív
2009.03.25. 10:29:48
569712775
Minden rendben zajlott, kedves, gyors eladó, ajánlom mindenkinek:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispocak_69 (207) (Vevő)
Pozitív
2009.03.25. 10:29:34
569705835
Minden rendben zajlott, kedves, gyors eladó, ajánlom mindenkinek:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispocak_69 (207) (Vevő)
Pozitív
2009.03.25. 10:29:18
569691458
Minden rendben zajlott, kedves, gyors eladó, ajánlom mindenkinek:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kispocak_69 (207) (Vevő)
Pozitív
2009.03.25. 10:29:03
569688855
Minden rendben zajlott, kedves, gyors eladó, ajánlom mindenkinek:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható eladó. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt és pontos eladó! Csakis +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt eladó! Csakis +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, köszönöm! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, köszönöm! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, köszönöm! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbizható kedves eladó, csak ajánlani tudom , sok sok +++++++-ot neki :))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos üzleti partner.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12889055.paparazzi36_t (3) (Vevő)
Pozitív
2009.03.21. 14:52:15
569635568
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12889055.paparazzi36_t (3) (Vevő)
Pozitív
2009.03.21. 14:52:01
571743405
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12889055.paparazzi36_t (3) (Vevő)
Pozitív
2009.03.21. 14:51:40
572933421
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12889055.paparazzi36_t (3) (Vevő)
Pozitív
2009.03.21. 14:51:01
572934670
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6032226.momoka67 (49) (Vevő)
Pozitív
2009.03.20. 20:53:40
571661609
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész és megbízható partner! A termék megfelel a leírásnak! Köszönöm még egyszer!! Ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megértő,türelmes és kedves eladó volt! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megértő,türelmes és kedves eladó volt! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam,köszönöm,csupa++++++ Minden jót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam,köszönöm,csupa++++++ Minden jót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam,köszönöm,csupa++++++ Minden jót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben megérkezett a csomag. Mindenkinek ajánlom.Gyors,pontos,megbízható eladó.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben megérkezett a csomag. Mindenkinek ajánlom.Gyors,pontos,megbízható eladó.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben megérkezett a csomag. Mindenkinek ajánlom.Gyors,pontos,megbízható eladó.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam!Köszönöm!Nagyon tetszik:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.