asaradam (1883) 96.82% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1947 | 2644 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 99 | 108 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 64 | 76 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2110 | 2828 adásvétel |
| Az eladóként kapott 78 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott! csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció nem ment mégbe.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
okokokokok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben zajlott le !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
én léptem vissza a vásárlástól családi problémák amit .ezúton is sajnálok:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt üzleti partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1494258.Ercike1_v (2) (Vevő)
Semleges
2010.12.13. 10:22:02
170984566
A termék vásárlására nem került sor, mert nem tudtunk kommunikálni megfelelően egymással.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.489489.falvika (416) (Vevő)
Pozitív
2010.12.10. 11:52:50
174070856
4 hónap után megérkezett a termék. Én pozitív értékelést írok, mert mindenkinek lehetnek problémái... Köszönöm, hogy elküldted :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tudom,hogy mindenkinek lehetnek nehéz napjai.De amikor az eladó megkapja a vételárat s a postaköltséget s nem küldi a terméket!És ezek mellett nem hajlandó felvenni a kapcsolatot a vevővel (emailre nem válaszol telefont nem veszi fel)csak akkor amikor az ember elkezd fenyegetőzni felhív,hogy visszaküldi a pénzt s felejtsük el egymást!S itt ismét elakadt!!Sajna de nem tudok mást adni mint negatív--------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a mai napig nem érkezett meg a kért termék, illetve az ára se lett visszatérítve többszöri beszélgetés után se holott a licit már pár hónapja lejárt. NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt partner,a posta hibázott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner,a posta hibázott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner,a posta hibázott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner,a posta hibázott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1030091.ikinges_v (9) (Vevő)
Pozitív
2010.11.21. 09:36:52
169166818
minden ok,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok volt, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem kaptam semmit, pedig utaltam a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1325046.csabika130 (42) (Vevő)
Pozitív
2010.11.09. 13:28:58
172226205
Kiválo vaterás csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.TISZTELT MINDENKI EZ AZ EMBER ÁTVÁGOT MINT MINDENKIT,NEM KAPTAM MEG TÖLE A TERMÉKET.MÉGIS CSAK ÉRTÉKELÉSRE BIZTATNAK.MÁR PÁRSZOR ÉRTÉKELTEM.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.4 hónap telt el mire megkaptam azt az árút amit megrendeltem. De azt is csak azok után hogy rengetegszer próbáltam felhívni nagy-ritkán fel is vette a telefont de mindig félre beszélt. Az árút csak az után kaptam meg miután rendőrségi feljelentéssel (csalással)"fenyegetőztem". Érdekes hogy az utána lévő nap meg is kaptam amit megrendeltem. Na mindegy! Én soha többet nem rendelek semmit ettől az illtőtől. Az ismerőseimet ezt javaslom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem egy megbízható Vaterás!---------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom nem tudok tovább várni! Láttam,hogy még a mai napig is kap értékelést az eladó,de a Vaterára 7.hóba lépett be utoljára. Levelekre csak autómatikus válasz érkezik,telefonon pedig nem elérhető. Buktam a szép órát és az árát is!:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem az eladó hibájából hiúsult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem az eladó hibájából hiúsult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csunderlikzita (19) (Vevő)
Pozitív
2010.10.21. 11:58:04
167648363
++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem tudtunk megegyezni a személyes átvételben. és az utóbbi sok negatív miatt pedig nem utalok előre. ő meg nem adja fel után vét. tehát ezért meg hiúsult az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Jó partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,szupergyors vaterás!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, jó vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénz elutalva, e-mailekre csak automata üzenet érkezett...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.elefant47_a (70) (Vevő)
Semleges
2010.10.04. 23:40:27
174568348
Nem tudtam eléni az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.CoderKevin_v (14) (Vevő)
Pozitív
2010.09.28. 08:01:50
171822685
Rendben megérkezett az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden Ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1172804.mami48_a (31) (Vevő)
Negatív
2010.09.23. 14:15:44
175388809
A pénzt még időszámitásunk előtt elutaltam, időközben inaktiv lett-árú nincs..... Nagyon szeretnénk vele négyszemközt találkozni, én és a négy tesóm.... szivesen megajándékoznánk egy FA-testápoló-val
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut nem kaptam meg,fizetve lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az árut nem kaptam meg,fizetve lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az árut ezideig nem kaptam meg,az áru fizetve lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az óra 2 hónap után ugyan, sok levelezés és telefonálás után, de megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az óra 2 hónap múlva ugyan, hosszú levelezés és telefonálások után, de megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.