537447.rodenar (53) 96.49% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
832510.kisssatya_v (5) (Vevő)
Negatív
2009.12.10. 19:40:16
157442185
Senkinek nem ajánlom!!Mire ideért a telefon kiderült,hogy szinte használhatatlan mert mindig kikapcsol!Erre az volt a válasz náluk ezt nem csinálta,és az aksi sem bír ki 3 napot!Vicccc!!Ki kellene TILTANI az ilyen embereket a Vateráról!Ja és most jöhet a mentegetőzés...
Másik fél: Kedves Ügyes Hozzáértö felhasználó!!
1. Az aksi használattól függöen üzemel !!Nézz meg egy gyári leírást a w910 aksijárol mennyit bír.Azért bír két napot mert gondolom zenére használod folyamatosan.
2.Nem gyári független a telefon !! A vodafonos szoftver jól üzemelt nálam a t-mobilos kártyával.
A te pannon-oddal ugy néz ki nem.Nem tudhattam én is igy vettem.
Egyébként van megoldása filléres dolog.....
DILETTÁNS !!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pipibacsi (2042) (Eladó)
Pozitív
2009.12.10. 12:14:31
157791179
-:¦:-•:*'"*:•.-:¦:-SZUPER! *•-:¦:-•:*''''*:•-:¦:-
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csalódás!!! Az mp3 lejátszó színe nem egyezett meg azzal,amit leírt, a füles állapota borzasztó volt,ami alapján kiderült,hogy nem olyan keveset használták, mint ahogyan azt írta!
Ezek után kiderült,hogy az mp3 lejátszó nem is jó! A zenék rajta vannak,de nem lehet lejátszani,max. pendrivének használható!!!
Kértem,hogy ezek után utalja vissza a pénzem én pedig visszaküldöm az árut, de nem volt hajlandó! Nem ajánlom senkinek,ha visszautalta volna a pénzem,akkor nem lett volna gond, de így....:(
Másik fél: 1.Amikor megkaptad 2-3 hete müködött TÖKÉLETESEN hogy az alatt mit csináltál vele nem tudom...TE MAGAD IS ÍRTAD HOGY MŰKÖDIK !!
2.A borzasztó állapot ERŐS túlzás a szilikoncsík volt sérült.
3.Zöldnek hirdettem zöld is volt az árnyalat nem stimmelt pontosan !!
4.Garanciát nem adtam rá használt termék volt NEM ÚJ
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mecenas02_a (47) (Eladó)
Pozitív
2009.12.07. 07:29:02
157216221
Minden ok! korrekt , gyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A nem pontos tájékoztatás miatt, kicsit csalódott vagyok!
Másik fél: Tényleg bokaláncként volt használva nem karláncként...Sajnálom
A centiméter nem de a gramm és a minőség stimmel !
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes választás,megbízható,pontos.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lariteam2123 (76) (Vevő)
Pozitív
2009.11.24. 08:40:50
157367225
hajrá jó vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
657123.harsagi (142) (Vevő)
Pozitív
2009.11.17. 23:43:24
156800872
jelezte hogy eltünt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hangszerfutar (304) (Eladó)
Pozitív
2009.11.14. 23:53:12
155544820
Gyors, korrekt, pontos partner. Ajánlom mindenkinek! Köszönöm, hogy termékemet választotta!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1068138.Johnny77_a (22) (Eladó)
Pozitív
2009.11.06. 15:20:07
155292064
Rendben ment minden! Ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
