mufika (467) 98.34% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 475 | 589 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 29 | 32 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 512 | 631 adásvétel |
| Az eladóként kapott 30 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Katalaba (1607) (Eladó)
Pozitív
2015.02.06. 15:23:41
2034802361
Korrekt, megbízható, kommunikatív, azonnal fizető álomvevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Katalaba (1607) (Eladó)
Pozitív
2015.02.06. 15:23:41
2032986410
Korrekt, megbízható, kommunikatív, azonnal fizető álomvevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dreamdress_a (257) (Eladó)
Pozitív
2015.01.08. 22:00:40
2022426692
Minden rendben zajlott! Korrekt vásárló! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csipkesvintage (240) (Eladó)
Pozitív
2015.01.05. 18:36:59
2000457191
Minden rendben zajlott ! ++++++++ Az utatlás 26-án 16.31-kor érkezett. Postázás: 28-án 10.05-kor. Dolgozom, igy nem tudok azonnal postázni. 29-30 szomb.-vasárnap, sajnálom, hogy a Postánál akkor nincs csomag kiszállitás :) :) :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos vevő! Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk, sok +++++++++ ! Várlak vissza, folyamatosan töltöm fel az új árukészletet. A csomag úton van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabildus (441) (Eladó)
Pozitív
2014.12.03. 08:57:39
1997951771
Kedves, korrekt, megbízható, kapcsolattartó vevő. Szívesen ajánlom! Sok++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gmgardrob (149) (Eladó)
Pozitív
2014.11.24. 12:05:52
2003087618
Gyors megbízható mindenkinek ajánlom ....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FelicityBababolt (13304) (Eladó)
Pozitív
2014.11.14. 19:42:15
2003589164
Kedves, korrekt partner, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható, vásárló. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mnorbert888 (807) (Eladó)
Pozitív
2014.11.06. 15:00:16
1979589680
minden rendben ment. ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orisekkati (759) (Eladó)
Pozitív
2014.11.05. 22:38:40
1997578070
Minden rendben volt,++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt és megbízható partner. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyszerűen nevetséges!Az adás-vétel létrejött!A vevő alapjában véve egy rossz szándékú,türelmetlen,fenyegetőző nőszemély.Mikor megnyerte az aukciót már elutaztam,hazaérkezésemkor megrendeltem a futárt aki adminisztrációs probléma miatt csak napok múlva vette fel a csomagot.Hazudhattam volna,hogy kórházban voltam stb.stb. de nem tettem mint ő!A kedves vevő már akkor negatívan értékelt,amikor a csomag már úton volt.Adás-vétel előtt mindenki olvassa el az értékeléseit!!! Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
FelicityBababolt (13304) (Eladó)
Pozitív
2014.08.25. 19:41:21
1960731677
Kedves, korrekt partner, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható Partner, mindenkinek maximálisan ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dedimama48 (365) (Eladó)
Negatív
2014.08.14. 00:28:30
1867810826
Csepel helyett elvittem a vevőnek az Árpád hídhoz az árut. Megírtam neki az átvételi helyet, vártam rá..... Ő nem ott volt. Meg akarta írni hogy ez sem felel meg neki, de a levél nem érkezett meg... Minősíthetetlen, trágár kommunikáció, fenyegetőzés.... ezt kaptam tőle. Senkinek nem ajánlom. Ez csak negatív lehet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pipacs24_t (949) (Eladó)
Pozitív
2014.08.11. 17:16:17
1940589023
Mindenkinek szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló partner, másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, hogy nem jött össze, tényleg csak jót akartam. Tanúlság, hogy frissíteni kell az adatokat a rendszerben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevőnek szerettem volna spostaköltséget spórolni, ezért kezdeményeztem a személyes átvételt.Közben elromlott a számítógépünk és a telefonszáma nem volt jó. nem tudtam tel.időben kommunikálni vele,Kodoksan (460) (Eladó)
Semleges
2014.05.16. 23:40:18
1872228356
Kedves partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méretproblémaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
karavan69 (1227) (Eladó)
Pozitív
2014.05.05. 20:04:09
1879604408
Kedves, korrekt, megbízható, pontos Partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
amonre22 (1519) (Eladó)
Pozitív
2014.04.21. 11:02:56
1884382952
Részemről rendben. Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszélés szerint lezajlott. Korrekt partner, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, pontos, rugalmas vevő. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,gyors,rendkívűl szimpatikus vevő! Csakis pozitív++++++++!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
webtextil (2268) (Eladó)
Pozitív
2014.01.29. 21:43:09
1854692915
Korrekt, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb probléma miatt nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kedves vásárlót "mufika"-t, nem tartom egyáltalán korrektnek, egy dologban reménykedek, éspedig az hogy sok olyan vevője lesz mint önmaga. Egy A4-es lap nem elég arra hogy leírjam mennyire bonyolult vele beszélni.Most, így a veszteségeim után, inkább azt kellett volna mondanom csak: Mert bőr az egér!
Másik fél: Nem tudom mire velni a dolgot, miutan az elado ajanlotta fel, hogy kuld egy picike koromnyi csillampor mintat ingyen,hogy megnezzem,ami nem kotelez semmire... ez is azert volt, mert nehezen tudott valaszolni egyszeru kerdesekre a termekrol. Ezek utan en honapokig korhazban voltam, most jottem ki szules utan. Mirol beszelunk?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jolikata (1609) (Eladó)
Pozitív
2013.12.06. 08:17:22
1812450653
minden rendben ment,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel nem jött létre. A vevő elállt a vásárlástól de kért licittörlést, amit megfelelő indok miatt elfogadtam! Problémamentesen megoldottuk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyorsan és rugalmasan létre jött az adás-vétel. Köszönöm a vásárlást. Ajánlani tudom mindenkinek, további sikeres vásárlást!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan és rugalmasan létre jött az adás-vétel. Köszönöm a vásárlást. Ajánlani tudom mindenkinek, további sikeres vásárlást!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CapitOrbital (45) (Eladó)
Pozitív
2013.11.12. 16:42:09
1825480748
Rendben zajlott minden. Gyors és korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CapitOrbital (45) (Eladó)
Pozitív
2013.11.12. 16:42:09
1821403682
Rendben zajlott minden. Gyors és korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
freddie968 (223) (Eladó)
Pozitív
2013.11.05. 19:34:46
1818849863
Minden rendben ment, csak ++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
faesztergalyos32 (902) (Eladó)
Pozitív
2013.11.04. 11:58:25
1810538327
Korrekt partner.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors vevő! mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajánlom!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
silverisvat (1197) (Eladó)
Pozitív
2013.10.16. 12:40:17
1804147088
Minden rendben zajlott. Gyors, pontos, könnyen elérhető vásárló - jószívvel ajánlom a partnert másoknak is! ***** Köszönöm a vásárlást! Üdv SILVERIS
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan és korrektül zajlott, csak ajánlani tudom a vevőt. ++++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anita5380 (158) (Eladó)
Pozitív
2013.10.11. 21:17:47
1813282757
Minden rendben ment,gyors,kedves,megbízható partner.Csupa+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
damjan201 (804) (Eladó)
Pozitív
2013.10.11. 10:17:14
1801766405
Az adás vétel létrejött,minden rendben volt!Köszönöm!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bernigrl75 (17) (Eladó)
Pozitív
2013.10.08. 10:46:34
1803792059
Nagyon korrekt vevő, öröm volt üzletelni vele. :) Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,köszönöm szépen a vásárlást,csakis++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
