fontolgatom (304) 96.35% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 317 | 427 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 343 | 456 adásvétel |
| Az eladóként kapott 326 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pozitív ajánlom mindenkinek ...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ha 1 kicsit begyorsul az eladó akkor minden rendben lesz :) termék: ***** +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment! Köszönöm++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kkriszta976 (74) (Vevő)
Pozitív
2014.05.09. 16:23:07
1885868774
Köszönöm, megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden szuper!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak ajánlani tudom ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, eladó! +++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok,igen gyorsan ,rendben megérkezett a póló.Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tkrisztina120 (436) (Vevő)
Pozitív
2014.05.06. 13:24:33
1886596169
csakis +++++++++++++++++++,megbízható,korrekt partner!!!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak pozitiv!!! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyszeruen gyonyoru!! Remek vateras!! Mindenkinek ajanlom!!!!! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ha teljesen oszinte akarok lenni akkor eloben szebb a felso mint a kepeken...:))) nagyon elegdetett vagyok!! Koszonom szepen!!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aru tokeletesen megfelelt a kepeknek szep cipok! Koszonom meg egyszer!! Ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tokeletesen elegedett vagyok!! Nagyon gyors! Jo vateras! Csak ajanlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kifogástalan, gyors eladó. Ajánlom bárkinek.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barcelonafan9 (114) (Vevő)
Pozitív
2014.05.05. 12:50:37
1883330639
Minden rendben ment. Korrekt, megbízható eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7605360.3rrorhun (33) (Vevő)
Pozitív
2014.05.05. 12:42:36
1885871303
Nagyon elégedett vagyok, tökéletes eladó, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Megbízható eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást,remélem még összefutunk ittt a vaterán.A terméket postáztam,bízok benne hogy elnyeri tetszésed.Várom az értékelésed
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes eladó, nagyon szép áru! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak pozitív ,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Cicamica26 (651) (Vevő)
Pozitív
2014.04.29. 14:52:16
1879955519
Minden rendben ment, köszönöm!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NEM AJÁNLOM SENKINEK. Egy lyukas talpú, teljesen szétszakadt belsejű, hordhatatlan cipőt kaptam, pedig a leírásban "hibátlan, újszerű" volt írva. A kapcsolatot nem lehet vele felvenni. Az e-mailekre nem reagál, a megadott telefonszám ki van kapcsolva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönettel megkaptam a termeket, ajanlom , gyors megbizhato elado
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NEGATÍV! Az adás vétel nem jött össze. Az eladó az előre egyeztetett személyes átvételen nem jelent meg, a telefont sem vette fel. Újbóli email egyeztetések után is hiába vártam többször a megbeszélt helyen, nem jött el. Azért nem kéne szórakozni a másik fél idejével! Nem kell feltenni 1 Ft-ra a termékeket, ha utána sajnálja oda adni. NEM AJÁNLOM SENKINEK!!! ÁL VATERÁS!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon korrekt eladó! ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2 és fél hét után érkezett meg a cipő külföldről, a megadott határidőn belül. Hibátlan állapotban, gondosan becsomagolva. Az eladó minden kérdésemre rövid időn belül válaszolt. Elégedett vagyok az eladóval és a termékkel is. Mindenkinek ajánlom!!! Pozitív, korrekt, pontos, figyelmes! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,ajánlom mindenkinek. Pozitív +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép termék. teljesen megfelel a leírtaknak. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyszerűen imádom!!! Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletesen elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++++++++++++++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,kommunikatív. Tökéletes áru!Remek vaterás!!mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden szuperül lezajlott és a termék is megfelelő szuper! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.