540336.Iwi888_a (54) 96.55% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az áru nekem nem felelt meg, de az eladó nagyon készséges volt, egy szó nélkül visszavette, az árát is azonnal visszautalta, megértő partner. Másoknak is ajánlom! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kleopatra26_a (309) (Vevő)
Pozitív
2008.05.12. 21:11:01
64802658
Megbizható eladó ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és korrekt Vaterás... Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és gyors eladó! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adás-vétel a külföldre utazásom miatt nem jöhetett össze, de az eladó nagyon megértő volt és igazán korrekt, becsületes ember.Ajánlani tudom mindenkinek.Remélem legközelebb összejön az üzlet.Köszönöm a megértésedet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pont ilyen táskát szerettem volna, köszönöm! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remélem előbb vagy utóbb megszólal a lelkiísmerete és visszautalja a 3500.-Ft-ot!
Másik fél: Elöször is semmi panaszod nem lehetett volna a bikinivel kakpcsolatban, a képeken bárki megnézheti h nagyon szép állapotban, van, de visszaküldted annélkül h megkérdezted volna h visszaveszem e(tények elé állitottál)!!! én akkor is mondtam h ez szerintem nem igy működik ,pláne úgy h nem jogos a visszaküldés, azért mert esetleg nem állt rajtad úgy ahogy szeretnéd nem kellett volna visszaküldeni, megvetted az a tiéd!! és a Te viselkedésed is NEGATIV volt amiket irtál a bikiniröl, ha márka nem ér ennyit, meg te ezt már felnem veszed...talán ha ekkora igényeid vannak nem kéne használt ruhát venned.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem sikerült a függetlenítés.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves, korrekt és megértő partner, csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
301691.juko95 (518) (Eladó)
Pozitív
2008.03.27. 17:00:46
59573567
Minden rendben!Ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, gyors, minden a megbeszéltek szerint történt. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vaterás!! Csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható,korrekt partner,bátran ajánlom mindenkinek.++++Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
450038.varsan_v (889) (Eladó)
Pozitív
2008.02.05. 15:15:15
52726592
Korrekt partner, ajálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
