cziczamaya_t (41) 84.75%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Semmi reagálás a levelekre és az sms-re sem. Egy hónapot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi reagálás a levelekre és az sms-re sem. Egy hónapot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi reagálás a levelekre és az sms-re sem. Egy hónapot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi reagálás a levelekre és az sms-re sem. Egy hónapot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi reagálás a levelekre és az sms-re sem. Egy hónapot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi reagálás a levelekre és az sms-re sem. Egy hónapot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi reagálás a levelekre és az sms-re sem. Egy hónapot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi reagálás a levelekre és az sms-re sem. Egy hónapot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi reagálás a levelekre és az sms-re sem. Egy hónapot vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ancsa70_2006 (58) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 20:37:33
317034171
Minden rendben volt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ancsa70_2006 (58) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 20:37:33
317023242
Minden rendben volt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ancsa70_2006 (58) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 20:37:32
317030756
Minden rendben volt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ancsa70_2006 (58) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 20:37:32
317023237
Minden rendben volt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ancsa70_2006 (58) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 20:37:32
317031613
Minden rendben volt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ancsa70_2006 (58) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 20:36:12
1417951576
Minden rendben volt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ancsa70_2006 (58) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 20:36:12
317010595
Minden rendben volt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ancsa70_2006 (58) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 20:36:12
316941988
Minden rendben volt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ancsa70_2006 (58) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 20:36:12
317011519
Minden rendben volt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,kedves vevö! Köszönöm a vásárlást!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,kapcsolattartó vevö! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem jelentkezett:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Roppant türelmes, ezt köszönöm neki! Bátran vásároljatok a termék hiánytalan és üzemképes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.laszlo59_t (233) (Vevő)
Pozitív
2006.10.15. 11:09:12
1417971259
Korrekt, pontos, kedves eladó! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.laszlo59_t (233) (Vevő)
Pozitív
2006.10.15. 11:09:11
1417972926
Korrekt, pontos, kedves eladó! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos, kedves eladó! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,köszööm a vásárlást,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ezzel az egy termékkel nem vagyok megelégedve!!! A leírásban egyetlen szóval sem említetted , hogy szakadt és nem is picit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép termékek , minden rendben volt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép termékek , minden rendben volt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép termékek , minden rendben volt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép termékek , minden rendben volt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elethusi1 (131) (Eladó)
Negatív
2006.10.04. 07:39:01
1417966690
Az overált is olazban vettem kedves ugyanis a gyerekem apja olasz.Most is oda utazom!Sírhatnékom van az ilyen emberektől,gyönyörű téli overált kaptál!Hazug és alattomos vagy!Fel kellet volna tennem ujbol neked meg adni a negát!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
olaszországban vettem a chocco egyberészest és nem járok turkálóba csakhogy ilyen embereknek eladjak mint amilyen te vagy!Fizetni nem akartál!Telefonon hívtalak fei 8 nap után,igaz is rögtön negát kellett volna kapnod!Vigyázzatok vele!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
duransaint (683) (Eladó)
Negatív
2006.10.03. 15:18:19
316563074
eltelt 2 és fél hónap.semmi reakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ivett7_2006 (918) (Vevő)
Pozitív
2006.10.02. 13:44:09
317144449
Ez elmaradt,bár értékelést én nem kaptam,mindent köszönök!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,megbízható,mindenkinek ajánlom.
Másik fél: Kedves, korrekt eladó. Köszönet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,megbízható,mindenkinek ajánlom.
Másik fél: Kedves, korrekt eladó. Köszönet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vevő! Köszönöm a vásárlást! Másnak is ajánlom!
Másik fél: Kedves, korrekt eladó. Köszönet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vevő! Köszönöm a vásárlást! Másnak is ajánlom!
Másik fél: Kedves, korrekt eladó. Köszönet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vevő! Köszönöm a vásárlást! Másnak is ajánlom!
Másik fél: Kedves, korrekt eladó. Köszönet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vevő! Köszönöm a vásárlást! Másnak is ajánlom!
Másik fél: Kedves, korrekt eladó. Köszönet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos eladó! Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Kedves, korrekt vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos eladó! Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Kedves, korrekt vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
559558.marcsi78 (363) (Vevő)
Pozitív
2006.09.21. 13:46:25
317128344
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.559558.marcsi78 (363) (Vevő)
Pozitív
2006.09.21. 08:11:58
317128343
Én vásároltam tőle, időben küldte a csomagot, korrekt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,köszönöm,és ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ivett7_2006 (918) (Vevő)
Pozitív
2006.09.16. 11:56:24
317139422
Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ivett7_2006 (918) (Vevő)
Pozitív
2006.09.16. 11:55:29
317144450
Tüneményes a rugi,elégedett vagyok a partnerrel is,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ivett7_2006 (918) (Vevő)
Pozitív
2006.09.16. 11:54:29
317144451
Édes a body,a partner megbízható,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ivett7_2006 (918) (Vevő)
Pozitív
2006.09.16. 11:53:31
317216167
Szép a bundazsák,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.