mpehu (123) 89.17% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nehézkes kommunikáció és türelmes várakozás után úgy gondolom pontot tehetünk a végére.Sajnos itt nincs lehetőség heteket várni arra ,hogy kialakuljon egy elképzelés.Talán egy picit jobban oda kellene figyelni az idő múlására!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tudta eldönteni pontosan mit szeretne vásárolni.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kosaildiko123 (122) (Eladó)
Pozitív
2013.06.10. 12:39:01
1739601944
minden rendben volt. köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csehpityke (60) (Eladó)
Semleges
2012.11.05. 22:59:24
1616346356
Sajnos,többszöri levélváltás és roppant türelmes várakozásom /2 hónap/ ellenére sem utalta át a vásárló a pénzt.A terméket újrahirdettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nehéz vele a kommunikáció talán kétszer ha válaszolt, akkor is kifogásokat keresett. Többszöri felszólításra sem volt hajlandó kifizetni a termék vételárát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
numismaticAAA (846) (Eladó)
Semleges
2012.08.26. 20:01:39
1617046187
Sajnos a vevő nem gondolta komolyan, mert nem jelentkezett az e-mailekre és nem jelzett semmit sem. Nem tudom, hogy csak viccelt vagy ténylegesen meg akarta venni a terméket??????? Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nehézkes vele a kommunikáció, a vételt pedig több mint egy hónap elteltével sem rendezte!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egyszer jelentkezett ugyan - két hét, és külön felszólítás, után -, de a további megkeresésre nem válaszolt, és a vételt nem rendezte.bla7bla7 (1475) (Eladó)
Negatív
2012.08.10. 13:58:03
1620025946
megkereséseimre egyszer sem reagált
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyongyver33 (3568) (Eladó)
Pozitív
2012.06.01. 07:50:03
1577903894
Minden ok......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Teljesen korrekt, precíz ember, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jkforever (489) (Eladó)
Pozitív
2012.02.16. 15:45:31
1545977666
Minden a legnagyobb rendben ment!Gyors,kapcsolat tartó partner!Csakis ajánlani tudom mindenkinek!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jkforever (489) (Eladó)
Pozitív
2012.02.16. 15:45:03
1545977642
Minden a legnagyobb rendben ment!Gyors,kapcsolat tartó partner!Csakis ajánlani tudom mindenkinek!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jkforever (489) (Eladó)
Pozitív
2011.10.01. 15:13:04
1479465774
Minden rendben ment!Korrekt,kiváló vaterás!Csakis ajánlani tudom!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a türelmet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az íj közben javításra kényszerültAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Haladékot kért amit megkapott, majd később nem jelentkezett a termékért hiába ment e-mail.
Másik fél: Így igaz, nem válaszoltam, kérlek, ha tudsz, vedd fel velem a kapcsolatot és utólag megveszem az íjat- a minősítést pedig elfogadom, valóban az én hibám volt. Üdvözlettel Péter
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment. Gyors és korrekt vevő. Csak ajánlani tudom:).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyvarus69 (681) (Eladó)
Pozitív
2010.04.07. 19:10:46
163921701
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,a partner nagyon korrekt,szimpatikus.Bátran ajánlom mindekinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MAXIMÁLISAN POZITIV!!! Fantasztikusan jó ember, alkalmazkodó, segitőkész, végtelenül korrekt!!! Kár, hogy csak pozitiv értékelés van, Ő EXTRA POZITIVAT ÉRTDEMELNE!!! KÖSZÖNÖM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Több mint egy hónapra sem történt meg a tranzakció.Azt hiszem eléggé türelmes voltam.
Másik fél: Így igaz, én nem válaszoltam. Ha tudod, kérlek, vedd fel velem a kapcsolatot! Üdvözlettel Péter
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
257295.Hadzsy1 (187) (Eladó)
Pozitív
2008.02.29. 10:49:03
53297201
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló vásárló! Mindenkinek ajánlom! Buék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves partner! Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható vevő, a kezdeti nehézségek ellenére sikerült gördülékenyen elintéznünk az adás-vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak a Kispest!!!!
Másik fél: INTERNET problémák miatt nem tudtam időben reagálni, az adásvétel az én mulasztásom miatt nem jött létre, de nem szeretném, ha emiatt partneremet hátrány érné- Kérem, vegye fel a kapcsolatot velem a 06 30 9190410-es telefonon!
Részemről a partner pozitív értékelést érdemel, elnézést kérek
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mint régi partner, megkapja a pozitívat, de a darab a mai napig sincs kifizetve! Üdv: migondja
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
235399.hobortamas (87) (Eladó)
Negatív
2007.10.12. 13:47:24
26595556
Felhivtam megegyeztunk hogy utalni fog a szamlamra máig nem erkezett meg ezek után csak egy ordenáré nagy negativot tudok adni felelotlen vaterás nem ajánlom
Másik fél: Partnerem részéről jogos a negatív jelzés. Interet gondjaim miatt nem tudtam kellőképpen foglalkozni a dologgal, de ez nem mentseég. Remélem, a terméken sikerült túladni és mással szerencsésebben zárult a tranzakció, további sikereket kívánok üdv.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
59451.apuka111_v (1085) (Eladó)
Pozitív
2007.08.06. 21:18:19
23175747
Korrekt, rugalmas partner, szívből ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható és együtt működő partner. Minden rendben ment. Ajánlom másoknak is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
303685.eszti555_v (1390) (Eladó)
Semleges
2007.07.22. 00:46:07
27005361
.........................
Másik fél: Átmenetileg nem volt Internet lehetőségem, emiatt kiestem a képből. A cím még megvan, későbbiekben jelentkezem!
Partnerem mindenesetre rendes, korrekt üzletfél szívből ajánlom mindenkinek!! Üdvözletttel Péter
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fentiekben megadott szöveges értékelésem ide is vonatkozik
Másik fél: Régebben szinte az orrom elől vitték el a Winnetou regényeket, emiatt több vasat tartottam a tűzben és elvesztettem a fonalat. Később átmeneti Internet-mentességmiatt nem voltam képben
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden OK, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
274161.kukucska666_v (1343) (Eladó)
Pozitív
2007.05.11. 22:26:35
25032979
Korrekt partner, megbízható vásárló, szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, rendes vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
154154.MilesPetronii (170) (Eladó)
Pozitív
2007.04.11. 18:50:07
22158125
Megbízható korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
189128.hobcsi_v (3) (Eladó)
Pozitív
2007.03.10. 00:04:36
20490532
Rendben volt minden, az árut átadtam, ő átvette tőlem, s még fel is ajánlotta, hogy esetleg megtéríti az üzemanyagköltségem egy részét. Abszolút korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyerzsébet (49) (Eladó)
Pozitív
2007.01.05. 18:50:55
16740454
Rendes magyar ember, szereti a hazáját.Mindenkinek ajánlom és jó üzletet mindenkinek, mert: "Minden magyar, felelős minden magyarért"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
54376.pacil (3135) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 13:17:10
11348181
,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º Korrekt partner, mindenkinek ajánlom. º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló partner, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
