Ákimákibácsi (61) 98.41% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást. Ajánlom mindenkinek. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,rutinos vaterás.minden rendben történt. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, köszönjük!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
euro-elektronic (6348) (Eladó)
Semleges
2010.01.31. 15:17:21
158766937
Teljesen normális időben elküldtem az árut, pont karácsony előtt rendelte, a két ünnep között postáztam. Ja hogy karácsonykor nem álltam haptákban telefonnal a kezemben, hogy valaki Ünnepekkor is baszogathasson ? Hát van ilyen. Az áru ha meg hibás, egyszer elmondtam, vissza kell küldeni, és kicserélem egy másik újra postafordultával. Egy hónapja várom, hogy visszaküldje...
Másik fél: Nem értem a felháborodott hangot, szerintem semmi negatívat nem írtam. Nem állítottam, hogy későn adta volna fel, én mindenesetre 01.06-án kaptam meg. 01.10-én jeleztem garanciális problémámat, erre csak egy héttel később, 01.18-án válaszolt, eközben telefonon nem értem el (valójában még soha), pedig azért a karácsony már elmúlt. Ja, és 01.18. még nem egy hónapja volt. Persze lehet valaki nagyon elfoglalt, ehhez semmi közöm, de akkor miért a felháborodás egy semleges (nem negatív!) vélemény miatt? És hogy nem küldtem vissza? Persze, hiszen megírtam, hogy a cserekészüléket kipróbálnám, hajlandó vagyok személyesen utánnajárni, dolga nincs vele, de a telefon süket, a választ meg csak várom...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
flkozmetika (946) (Eladó)
Pozitív
2010.01.28. 18:42:31
160713894
KORREKT PARTNER, AJÁNLOM JÓ VEVŐ +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
europa2015 (288) (Eladó)
Semleges
2010.01.12. 10:07:17
159947955
kivulallo okokbol nem tortent meg az adasvetel de megbizhato korrekt vasarlo ajanlom ++++++++
Másik fél: Kölcsönös megelégedéssel végződött az aukcio, noha üzletet nem kötöttünk. Nagyon tisztességes vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
wasabi11_a (230) (Eladó)
Pozitív
2010.01.09. 21:02:42
160401783
Nagyon rugalmas, megbízható vaterás. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes, korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1059819.pcdombi (3) (Vevő)
Negatív
2009.09.01. 17:33:23
150365793
Szélhámos hazudozó alak.NO COMMENT.ÜZLETKÖTÉSRE NEM AJÁNLOM KERÜLJHÉTEK EL.
Másik fél: Hmmm. Azért meg lehet nézni a róla és a rólam készült többi értékelést, és akkor valóban "NO COMMENT", ahogy ő ezt igen találóan leírta. Még annyi (csak hogy teljes legyen a kép), hogy noha rendszeres megkeresésemre másfél hónap alatt mindössze kétszer sikerült válaszolnia, az általam készített negatív értékelésre már másnap sikerült. Sajnálom őt, hogy ilyen.
Kívánok mindenkinek hasonló tapasztalatoktól mentes Vaterázást!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon korrekt, rugalmas, pontos, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon korrekt, rugalmas, pontos, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
701503.iszappanos (981) (Eladó)
Pozitív
2009.07.21. 07:15:32
150361048
Minden rendben történt, a vevőt ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Julianna67_a (2224) (Eladó)
Pozitív
2009.05.18. 19:29:07
145704125
Gyors,megbízható partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
majtermil (108) (Eladó)
Semleges
2009.03.28. 12:34:34
135377973
Korrekt partner! Ajánlom
Másik fél: Kicsit rám ijesztett, de végül minden rendben volt, nyugodt szívvel ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
701503.iszappanos (981) (Eladó)
Pozitív
2009.03.01. 20:22:45
130365567
Minden rendben történt, a vevőt ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, csak ajánlani tudom!:))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, segitőkész
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
100%-osan korrekt üzleti partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon korekt,ajánlom mindenkinek :) .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
138858.atjk01_v (46) (Eladó)
Semleges
2007.02.05. 00:05:01
18895208
Korrekt, rugalmas partner. Hívott, házhoz jött. Csak ajánlani tudom.
Másik fél: Félre értettük egymást, ezért nem jött létre, de egyébként teljesen rendben voltunk. Korrekt, megbízható vaterás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,pontos korrekt vaterás csak ajánlani tudom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
224453.Bus.K (356) (Eladó)
Pozitív
2007.01.03. 16:55:03
16105310
Minden rendben....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BulldogMusic (2172) (Eladó)
Pozitív
2006.11.10. 00:35:56
14702209
Maximálisan megbízható,-korrekt üzleti partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
