kicsimilka (151) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Pontos, kedves es megbizhato vevo. Ajanlom mindenkinek! Koszonom a vasarlast!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Kiváló partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Kedves,kommunikatív,gyors,pontos hölgy. Ajánlom őt mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors vevő, jó volt vele üzletelni...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,megbizható partner!Csak ajánlani tudom!:):):)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vaterás. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást, rendkívül kedves, türelmes vevő! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zoliteszvesz (32) (Eladó)
Pozitív
2007.01.30. 09:57:43
320419638
Kedves, jó kapcsolattartó, pontos, korrekt.Ilyen a vevő.Köszönöm és ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden nagyon rendben ment. Megbízható, korrekt ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sandorka2 (1864) (Eladó)
Pozitív
2007.01.12. 12:28:54
1418462606
megbizható, korekt ,csak ajálani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szecsigabi_t (308) (Eladó)
Pozitív
2007.01.12. 10:02:18
17730069
Gyors és kedves vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tündéri vásárló.Kedves,gyors,pontos,rugalmas és nem utolsó sorban kommunikatív.Mindenkinek szívből ajánlom!Köszönöm a vásárlást,remélem találkozunk még!:)Sok-sok**************bár ez itt még nem jelent sajnos többet mint a + :((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment!!! maximálisan ajánlom!! gyors korrekt vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors , korrekt, türelmes csak ajánlani tudom!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, korrekt vevő, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, rugalmas partner. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható vevő! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó kapcsolattartó partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
campbell13 (711) (Eladó)
Pozitív
2006.11.28. 06:32:23
318670322
kivalo uzleti partner,gyors lebonyolitas!!szivbol ajanlom mindenkinek!! soksok++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyongyoske (1739) (Eladó)
Pozitív
2006.11.16. 11:11:33
1418012888
Kedves, pontos, kommunikatív vásárló, ezért csak ajánlani tudom, és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kisebb nehézségek adódtak a találkozással, de ettől függetlenül minden rendben ment. Kedves, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves vevő, minden simán ment, ugyan visszajelzést még nem kaptam, hogy megérkezett az áru, de gondolom, ha nem érkezett volna meg, arról már tudnék. :)) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos vevő, ajánlom szívesen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, korrekt vevő, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szuper tesz-veszes!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hát sajnos nem tudom, mi lett vele, de többszöri megkeresésre sem reagált...Pedig meg lett beszélve...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ukmariann (2211) (Eladó)
Pozitív
2006.10.16. 21:41:42
317022476
Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos, engem baleset ért, de amint az állapotom megengedte (mivel elütöttek), csak hetekkel a vásárlást követően tudtam megpróbálni Veled is felvenni a kapcsolatot - sajnos, sikertelenül... Utólag is elnézést kérek az "eltűnésem" miatt, további minden jót Neked! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kedves kicsimilka!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
280720.nathanka (967) (Eladó)
Pozitív
2006.10.12. 17:50:02
12257330
sikeres pozitív értéklelés korrekt vevők
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3417281.Szqulla (775) (Eladó)
Pozitív
2006.10.09. 07:58:50
1417996021
Maximálisan pozitív! Végtelenül türelmes, nagyon megvárakoztattam :) Remélem épségben megérkezik hozzád! Köszönöm a türelmedet és a vásárlást! :) Ajánlom őt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4499071.andeef (266) (Eladó)
Pozitív
2006.10.06. 16:52:21
1418012590
szuper vevő!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönom a vásárlást, remélem rendben sikerült a szállítás. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5658798.hencsi25 (239) (Eladó)
Pozitív
2006.10.05. 10:35:33
317420238
Megbízható, kedves, pontos partner, szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos, közvetlen vevő, köszönöm! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves Vevő. Köszönöm szépen és ajánlom mindenkinek :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szucs_Judit (245) (Vevő)
Pozitív
2006.09.10. 08:40:57
316539927
Segítőkész. Megbízható kedves partner. Mindenkinek ajánlom a nála való licitálást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Irisz_2006 (1021) (Eladó)
Pozitív
2006.09.08. 09:06:48
317052227
Nagyon örülök, hogy megismerkedtünk. Nagyon kedves, közvetlen, rugalmas, előzékeny partner. Remélem a felső is jó lesz. Mindenkinek nagyon-nagyon ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt, pontos, minden rendben volt.. ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper Teszveszes!Örülök,hogy találkoztunk,remélem,nem utoljára!:o)++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves vevő. Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Megbízható rugalmas vevő.Szívből ajánlom!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és gyors,köszi és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Korekt Partner akit csak ajánlani lehet. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt ! Ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
