delfinauto (254) 99.22% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 256 | 463 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 261 | 468 adásvétel |
| Az eladóként kapott 69 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves, barátságos, korrekt, megbízható partner! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, barátságos, korrekt, megbízható partner! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.17802013.berci1221 (3) (Vevő)
Pozitív
2010.09.20. 15:55:10
1216283046
Megkaptam a csomagot! Rendben van minden a megnyert áruval!! Az eladó kedves, gyors, megbízható! Még ajándékot is kaptam!! Köszönöm! Ajánlom mindenkinek!!!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.17802013.berci1221 (3) (Vevő)
Pozitív
2010.09.20. 15:55:10
1216283044
Megkaptam a csomagot! Rendben van minden a megnyert áruval!! Az eladó kedves, gyors, megbízható! Még ajándékot is kaptam!! Köszönöm! Ajánlom mindenkinek!!!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.metastabil (1264) (Vevő)
Pozitív
2010.09.20. 13:43:06
1215000799
Korrekt, megbízható eladó. A terméket megkaptuk. Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kissanyiko (514) (Eladó)
Pozitív
2010.09.16. 13:06:30
1205669251
minden rendben ment,ajánlom másoknak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomag megérkezett.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomag megérkezett.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomag megérkezett.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomag megérkezett.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek(+ajándék.):):):)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek(+ajándék.):):):)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek(+ajándék.):):):)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó! Mindent köszönök! Ajánlom másoknak is! ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper gyors csak a makximális ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a pendreivot. Jól működik és nagyon tetszik. Csak is ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló, megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kikike_2009 (2145) (Vevő)
Pozitív
2010.08.19. 19:50:15
1168732398
Megbízható,rugalmas,segítőkész partner.Bizalommal ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves és korrekt partner, másnak is bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.16411210.Ibomo73_t (9) (Vevő)
Pozitív
2010.08.11. 20:18:41
1155864039
A terméket tökéletes minőségben "házhoz szállítva" megkaptam. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.16411210.Ibomo73_t (9) (Vevő)
Pozitív
2010.08.11. 20:18:26
1155864015
A terméket tökéletes minőségben "házhoz szállítva" megkaptam. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dzibus_2008 (87) (Vevő)
Pozitív
2010.08.05. 20:29:59
1155864016
A minőséggel nincs gond, de a fotón s.kék tornazsák van, ez meg lila, mivel fiam van, ezt nem fogja használni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kmarinna_t (898) (Vevő)
Pozitív
2010.08.03. 15:12:03
1155863971
Minden maximálisan pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kmarinna_t (898) (Vevő)
Pozitív
2010.08.03. 15:12:03
1155863972
Minden maximálisan pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, nagyon szép áruval és házhoz is hozta :)))Szuper eladó! +++++++++++++ Köszönjük
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, nagyon szép áruval és házhoz is hozta :)))Szuper eladó! +++++++++++++ Köszönjük
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, rugalmas. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!Korrekt, megbízható partner!Csak ajánlani tudom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!Korrekt, megbízható partner!Csak ajánlani tudom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!Korrekt, megbízható partner!Csak ajánlani tudom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott!! köszönöm. Ajánlom mindenkinek+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott!! köszönöm. Ajánlom mindenkinek+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, készséges eladó, tökéletes minőségű termékekkel! Mindenkinek szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, készséges eladó, tökéletes minőségű termékekkel! Mindenkinek szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hanna222009 (64) (Vevő)
Pozitív
2010.05.12. 13:05:04
1000719233
sok++++neki
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors az áru kitűnő csak pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6127868.erzsike12 (18) (Vevő)
Pozitív
2010.05.08. 15:25:23
1000719228
Megbízható partner,köszönöm a terméket!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott... Köszönöm szépen.. Ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, kedves eladó, szép termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13943620.istv12 (325) (Vevő)
Pozitív
2010.05.03. 20:55:36
972247101
Szívből ajánlom mindenkinek!Csupa++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13943620.istv12 (325) (Vevő)
Pozitív
2010.05.03. 20:55:34
972251084
Szívből ajánlom mindenkinek!Csupa++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kriszta_1972 (34) (Vevő)
Pozitív
2010.04.29. 16:47:31
1007628975
Korrekt,rugalmas,kedves partner.Csak jót tudok írni,ajánlom bátran!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható eladó!Szívből ajánlom másoknak is!Csakis++++++++++ Köszönöm az ajándékot!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható eladó!Szívből ajánlom másoknak is!Csakis++++++++++ Köszönöm az ajándékot!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható eladó!Szívből ajánlom másoknak is!Csakis++++++++++ Köszönöm az ajándékot!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható eladó!Szívből ajánlom másoknak is!Csakis++++++++++ Köszönöm az ajándékot!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható eladó!Szívből ajánlom másoknak is!Csakis++++++++++ Köszönöm az ajándékot!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.