bardonicsek (753) 96.77% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 779 | 838 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 61 | 61 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 26 | 59 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 866 | 958 adásvétel |
| Az eladóként kapott 705 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elgondolkoznék azon, hogy kinek és miért adok negatívot... én korrektül kifizettem a megvásárolt terméket és hiába érdeklődtem, nem kaptam meg!!! Lenyúltad a pénzemet!!! Senki ne vásároljon tőle, ha nem akar adakozni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben és gyorsan ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tolnaihenrietta (77) (Vevő)
Pozitív
2011.02.01. 12:25:56
1436197789
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos én pont abba a bizonyos 3 százalékba kerültem. Az eladó a terméket rossz címre küldte és két hónap elteltével sem kaptam meg a kifizetett terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Köszönöm. Csak ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden megfelelt köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, segítőkész eladó, bátran ajánlom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szuper hibátlan darab csupa++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
baloghgabor44_v (36) (Vevő)
Pozitív
2011.01.31. 10:49:19
1439164837
Minden rendben volt! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás- vétel rendben lezajlott, semmilyen probléma nem merült fel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
precíz , megbízható mindenkinem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, a megbeszéltek szerint történt! Ajánlom mindenkinek!! Köszi!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK.Korrekt, gyors, közlékeny.Csak ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK volt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++korrekt vaterás ajánlom mindenkinek..++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó korrekt volt.A kapott termék minősége viszont sajnos elég silány volt..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1120756.apuka01 (36) (Vevő)
Pozitív
2011.01.21. 12:54:32
1436156540
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos, megbízható. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
