zotzika (169) 83.6% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
piazza75 (1275) (Eladó)
Pozitív
2014.05.19. 18:30:42
1886398265
Minden rendben ment,köszönöm a vásárlást!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pumbababa (252) (Eladó)
Pozitív
2014.05.15. 13:04:52
1894737617
Gyors, megbízható vevő! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Amarillisz2001 (212) (Eladó)
Negatív
2014.04.16. 07:58:40
1871980514
A licit lejárta után jelentkezett és a postai csekkes fizetési módot
kérte.Pár nap után azzal az indokkal jelentkezett hogy a párja rossz címre küldte az összeget,de másnap küldi a jó címre.Azóta 1 hónap telt el,türelemmel vártam,a vételár+ postaköltség a mai napig
nem érkezett meg.Nem megbízható vásárló!
Másik fél: Így történt minden szóról szóra!sajnáljuk!De furcsa ,hogy azóta sem érkezett meg az összeg!
hajtoorsi (179) (Eladó)
Negatív
2014.03.22. 23:24:21
1865125121
A vevő felszívódott,írtam email-t,de nem reagált,10 napot vártam,de nem jelentkezett,így kénytelen vagyok negatívat adni!200 Ft-os bikiniért nem fogok saját költségemre telefonálgatni,kapott email-t,de nem válaszolt!NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bambarini (110) (Eladó)
Pozitív
2014.01.30. 08:57:51
1851837365
Korrekt, megbízható partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rittinger2 (1835) (Eladó)
Pozitív
2014.01.27. 16:47:01
1800831212
minden rendbe volt ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.angolviszaru (117) (Eladó)
Pozitív
2014.01.27. 10:39:11
1839027494
Gyors, pontos, kapcsolattartó, megbízható partner! Csak ajánlani tudom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alexa9206 (1719) (Eladó)
Pozitív
2014.01.08. 15:59:47
1835518580
Gyors, megbízható partner, minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pItIjunIor (419) (Eladó)
Negatív
2013.12.25. 10:29:49
1820140733
Nincs mit mondanom,egyértelmű hogy NEGATÍV.
Másik fél: ..nyád a negatív!Te töröd össze állításod szerint,mielőtt postára adnád és te adsz negatívot?? elmész ám a ....!!!hazug meg bízhatatlan!Semmi keresni valód itt!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AlexaLilla (833) (Eladó)
Pozitív
2013.12.10. 09:17:31
1826005058
Kedves megbízható, korrekt partner. Csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Noncska75 (295) (Eladó)
Pozitív
2013.10.02. 09:57:37
1790394539
Köszönöm! Gyors, korrekt és kommunikatív partner! Bátran ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaszafrantz (2136) (Eladó)
Pozitív
2013.09.17. 18:43:08
1793399327
Maximálisan gyors, pontos, kommunikatív vevő!Bárkinek csakis ajánlani tudom!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, ajánlom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.guesscucc (183) (Eladó)
Pozitív
2013.08.31. 20:14:13
1776402806
köszönöm a türelmetek,írom a mailt!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jakabneandrea (64) (Eladó)
Negatív
2013.08.22. 12:40:07
1777230875
A vevő sajnos nem jelentkezett 3 hete a termékért!!!Nem vagyok köteles minden vevőt külön-külön megkeresni én ha nyerek valamit én keresem az eladót és nem fordítva!!Ez sajnos negatív!!Ha nem kell a termék szólni kell!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam további visszajelzést, sem vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Napsugar33 (319) (Eladó)
Pozitív
2013.08.13. 17:24:52
1787551796
Minden rendben ment! Csakis +++! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Napsugar33 (319) (Eladó)
Pozitív
2013.08.13. 17:24:26
1785996173
Minden rendben ment! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Másfél hónapja várok, hogy a vevő által megnyert termék vételárát megkapjam, sajnos hiába. Több e-mailt is küldtem, csak az elsőre válaszolt, azóta semmi. Sajnálom hogy negatívot kell adnom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bakaipeti (991) (Eladó)
Pozitív
2013.07.03. 11:20:46
1753579316
Megbízható gyors vásárló!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Készlethiány miatt lett semleges a tranzakció, hisz nem valósult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Készlethiány volt a termékből.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Makkelek (173) (Eladó)
Semleges
2013.04.25. 09:58:05
1692776948
Nem tudtunk megegyezni a posta költségben így nem került a termék a vásárlóhoz !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtunk megegyezni a posta költségben !Csilla40 (2670) (Eladó)
Pozitív
2013.04.21. 09:39:19
1729987097
Sikeres adás-vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.shaggy78 (1282) (Eladó)
Pozitív
2013.04.15. 18:51:47
1726664696
Minden a megbeszéltek szerint történt,kommunikatív,megbízható partner,holnap postázom a terméket:)++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudok várni tovább
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.köszönöm+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MINDEN RENDBEN MENT AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hencidabonci13 (405) (Eladó)
Semleges
2012.11.01. 18:56:24
1621694603
Nem jelentkezett, nem reagált, nem tudok tovább várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves, kommunikatív vásárló! Mindenkinek ajánlom! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.godamarti (429) (Eladó)
Pozitív
2012.10.17. 18:16:52
1465048953
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bendeguz69 (1576) (Eladó)
Semleges
2012.10.14. 20:27:23
1622408783
Nem utalta el a postaköltséget, így én nem küldtem el a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ildiko_ko (4644) (Eladó)
Pozitív
2012.09.29. 16:43:25
1635258074
Köszönöm szépen a vásárlást. Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovergina (334) (Eladó)
Pozitív
2012.09.25. 05:36:30
1637413610
Kommunikatív, kedves, készséges vevő! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Andibandi978 (212) (Eladó)
Semleges
2012.09.22. 16:34:11
1609404716
Még nálam vannak a bikinik,a vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jagoka1984 (1362) (Eladó)
Pozitív
2012.09.21. 14:44:40
1622908352
Kommunikatív vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csokihab (3233) (Eladó)
Pozitív
2012.09.19. 20:43:26
1643314646
Megbízható partner. Csakis ajánlani tudom. Csupa+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vásárló.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
billencs (2643) (Eladó)
Semleges
2012.09.11. 11:03:00
1625409116
A vásárló nem küldte az összeget. Sajnálom, hogy nem jött össze :-( Talán legközelebb...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre...........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csodaorszagbababolt (594) (Eladó)
Semleges
2012.09.05. 15:06:34
1619476208
Egy hónap eltelt az aukció lejárta óta és a vevő nem jelentkezett egyszer sem a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egy hónap alatt nem jelentkezett a termékért.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható! Mindenkinek ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!!! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
famous77 (1128) (Eladó)
Negatív
2012.08.21. 11:36:16
1617173195
HATALMAS NEGATÍV!!
És másodszorra ráadásul!!
A fürdőruháért egyszer már nem jelentkezett,akkor is negatívot adtam neki érte,most rálicitált megint és ugyanazt eljátszotta!!!!!Nem jelentkezik,e-mailekre nem válaszol!
Na drága,most feketelista + jelentem a vaterának amit művelsz,azért 32 nega az már egy kicsit durva,engem meg többet nem szívatsz,nem a játszótéren vagyunk!!!!!!
Másik fél: amikor kedvem támad....ezek után meg pláne!!!!
kicsit döcögősen, de azért minden rendben ment!! :D :D 100% POZITÍV!! csak ajánlani tudom!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dodazsa8 (1803) (Eladó)
Pozitív
2012.08.16. 12:19:25
1615816601
Minden rendben volt,nézz be hozzám máskor is!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. 100% pozitív:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner. Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
