pillokj (105) 97.3% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
yutaka12 (1047) (Eladó)
Pozitív
2012.12.31. 08:39:43
1680786464
Megbízható, korrekt vásárló. Bátran ajánlom másoknak is. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brgabi_a (776) (Eladó)
Semleges
2012.10.20. 18:31:20
1650706556
Szívem szerint pozitívat adnék, de nem engedi a rendszer. Kedves, rugalmas, szimpatikus Vevő(k)! Bátran ajánlom mindenkinek!++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kedves, rugalmas Vevő! Sajnos nem lett jó a nadrág!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
darazsgarazs1 (508) (Eladó)
Pozitív
2012.10.10. 15:29:48
1640043188
Nagyon korrekt,üzleti partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Stekker45 (164) (Eladó)
Pozitív
2012.09.27. 20:52:11
1639816880
Úgy legyen :} Én pedig köszönöm,hogy hittél bennem! (Lám lám, az értékelési állapot azért talán mégis takar valamit) De a lényegről is: Megbízható,korrekt,gyors vásárló! Kell ennél jobb? Nekem nem,ezért csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
EXTREME-SCOOTERS (2415) (Eladó)
Pozitív
2012.09.24. 11:42:49
1635561647
Minden rendben volt.Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm !! Minden rendben történt AJÁNLOM !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ,rugalmasan,korrektül zajlott Csak pozitív a tapasztalatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, rugalmas.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KolibriAntik (6578) (Eladó)
Pozitív
2012.08.21. 15:48:55
1621078316
Minden rendben történt. Megbízható vaterás, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hellokitty05 (204) (Eladó)
Semleges
2012.08.15. 16:03:19
1620269822
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben lezajlott, korrekt, pontos vevő, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
darazsgarazs1 (508) (Eladó)
Semleges
2012.08.13. 11:39:50
1622505491
Sajnos a méret nem volt megfelelő!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gsmhome (12901) (Eladó)
Pozitív
2012.05.18. 18:37:42
1593205673
Minden rendben ment, köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mivel az adásvétel nem jött létre, ezért csak semleges értékelést adhatok, de egyébként csakis pozitív kedves megértő, köszönöm ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem megfelelően működött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maxtronicbt_t (203) (Eladó)
Pozitív
2011.04.15. 16:06:38
1447644320
Gyors, pontos, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eszter1223 (169) (Eladó)
Pozitív
2011.04.10. 11:31:02
1449710668
Gyors,pontos Vásárló,jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri megkeresésre sem válaszol, már egy hónapja. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezik nem válaszolSajnos nem jelentkezett a megkereséseimre. Remélem nincs semmi baja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ssjnos nem válaszolt a megkereséseimre. Remélem nincs semmi baj.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben zajlott, bátran ajánlom mindenkinek. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A véleményedről csak annyit: én is így vettem 3-évig használtam, maximálisan meg voltam elégedve a gyönyörű hangjával, remélem ha kipróbáltad változik a véleményed, egyébként meg azt gondolsz amit akarsz, ha körülnéznél tudnád, hogy csúcsminőséget kaptál kedvező áron.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teniszplayer (516) (Eladó)
Pozitív
2006.03.06. 21:54:12
6324998
Korrekt partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
