Vanna18 (125) 83.07% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kedves, pontos partner. Minden rendben ment :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint, rendben zajlott. Korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom. Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt vásárló, ajánlom őt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt vásárló, ajánlom őt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt vásárló, ajánlom őt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, gyors, megbízható vevő, csak ajánlani tudom mindenkinek ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4812668.dankagaborrr (4) (Eladó)
Semleges
2013.08.30. 23:08:18
1788532787
Nem jelentkezett az áruért, ezért semlegesként értékelem.
Másik fél: Köszönöm a semlegest.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
VicaCuccok (1893) (Eladó)
Semleges
2013.08.30. 19:04:26
1770578624
07.16 vásárolt. Ma 08.28 van.
Szerepel automata értesitőmben is, de ezen felül is irtam vegye át a terméket, de nem jött érte.Minden levél vaterának is elküldve.
Másik fél: .......................
Zsuzskazene (107) (Eladó)
Negatív
2013.08.30. 11:24:40
1776614297
Hiába adtam 1 Ft-ért a terméket, a vevő nem jelentkezett.
Másik fél: ........................
Egy hétig vártam válasz nem érkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4917830.Szigetfo4 (108) (Eladó)
Pozitív
2013.08.29. 07:53:05
1788150107
Rendben lezajlott minden, korrekt vaterás partner, ajánlom mindnekinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett és a megkeresésemre se válaszolt.
Másik fél: .........................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben ment, abszolút megbízható vaterás, mindenkinek szívvel ajánlom! :) köszönöm a vásárlást ^^
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, abszolút megbízható vaterás, mindenkinek szívvel ajánlom! :) köszönöm a vásárlást ^^
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, abszolút megbízható vaterás, mindenkinek szívvel ajánlom! :) köszönöm a vásárlást ^^
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, abszolút megbízható vaterás, mindenkinek szívvel ajánlom! :) köszönöm a vásárlást ^^
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
asarkozi (356) (Eladó)
Semleges
2013.08.27. 10:03:30
1776143198
Nem jött össze...
Másik fél: Sajnos, más sem tudott érte menni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pumbababa (252) (Eladó)
Semleges
2013.08.24. 18:04:32
1720953563
nem tudom értélelni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Crocskiraly (1141) (Eladó)
Pozitív
2013.08.24. 00:04:26
1788067442
korrekt vásárló csak +++++++++++++++++ minden tekintetben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
puskasildiko (775) (Eladó)
Pozitív
2013.08.22. 15:38:03
1786996976
Minden tökéletesen lezajlott. A Vevő gyors, megbízható, kedves, kommunikatív - mindenkinek szívből ajánlom. Tőlem csakis++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csurika705 (678) (Eladó)
Pozitív
2013.08.16. 19:50:13
1775482757
Gyors,megbízható vevő ! Szívből ajánlom mindenkinek !!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csurika705 (678) (Eladó)
Pozitív
2013.08.16. 19:50:13
1775481854
Gyors,megbízható vevő ! Szívből ajánlom mindenkinek !!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
és most kell jelezned Teszveszen h nem kéred a terméket?emailt irtam nem egyet arra nem sikerult valaszolni?negativ inkorrekt ne licitalj semmire!viccbol licital,nen lehet elerni,nem ajanlom senkinek!!!!-------
Másik fél: .........................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minimano77 (1781) (Eladó)
Pozitív
2013.08.13. 07:47:48
1770052721
Gyors, kommunikatív, megbízható Partner, szívből ajánlom mindenkinek. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Emzeperix (149) (Eladó)
Pozitív
2013.08.12. 19:00:32
1771016126
Udvarias, megbízható vaterás, minden a legnagyobb rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott le, jó szívvel ajánlom! Köszönöm a vásárlását!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ancsimaci (396) (Eladó)
Semleges
2013.08.09. 19:28:24
1777441385
Kedves vaterás,csak nem tudta megoldani a termék átvételét, postai úton meg nem tartott rá igényt.
Másik fél: Köszönöm a semlegest.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, rugalmas, pontos, korrekt partner! Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Köszönöm vásárlását!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyértelműen fel volt tüntetve a személyes átadásra vonatkozó kitétel, postára pedig nem áldoz.
Másik fél: 500ft-os kitétel? Budapesten belül meg nem postázok nekem ez a kitételem, kértem ha valaki mással is találkozik oda engem is nyugodtan hívhat rugalmas, és csóró vagyok akinek 485ft posta költségekre össze vissza mindenkinek nincs rá pénzem. mert 10db 1ft tételeknél összesen 4850Ftot fizetnék és az nem kis pénz már, most akkor ha fel ajánlottam volna neked fizetek 500at, hogy el fogadtad volna-e? Szerintem igen. Nem ajánlom senkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mertolvasnijo (1852) (Eladó)
Semleges
2013.08.07. 10:55:48
1771504148
Eltelt 20 nap, nem keresett, levelemre nem válaszolt, látom mások többet is vártak, úgyhogy nem várok tovább, nem látom esélyét a kapcsolat felvételének. Én meg nem fogok telefonálgatni egy 150 Ft-ért megnyert fürdőruha miatt...
Másik fél: Köszönöm a semleges értékelését.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gabika264 (372) (Eladó)
Negatív
2013.08.05. 23:37:04
1769509523
Lassan egy hónapja zárult az aukció. Egyszer kaptam egy automata-e-mailt, ezen kívül semmi. 11 levelet küldtem, ő nem válaszolt egyre sem, nem telefonált, nem vette fel egy picit sem a kapcsolatot. Sajnálom, de a kapcsolatfelvétel és a próbálkozás teljes hiánya miatt negatív. Nem ajánlom!
Másik fél: ...........................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kramldaniel (473) (Eladó)
Negatív
2013.08.05. 13:01:45
1774568369
Lassan egy hónapja hajkurászom,de se kép,se hang ráadásul 3 termékemet is leütötte,nem ajánlom senkinek!!!Ahogy elnézem,nem én vagyok az első,akivel ezt eljátszotta!
Másik fél: Sajnos nem jött létre önhibámon kívül, megérdemeltem köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kramldaniel (473) (Eladó)
Negatív
2013.08.05. 13:01:05
1776243698
Lassan egy hónapja hajkurászom,de se kép,se hang ráadásul 3 termékemet is leütötte,nem ajánlom senkinek!!!Ahogy elnézem,nem én vagyok az első,akivel ezt eljátszotta!
Másik fél: Sajnos nem jött létre önhibámon kívül, megérdemeltem köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kramldaniel (473) (Eladó)
Negatív
2013.08.05. 13:00:32
1776243644
Lassan egy hónapja hajkurászom,de se kép,se hang ráadásul 3 termékemet is leütötte,nem ajánlom senkinek!!!Ahogy elnézem,nem én vagyok az első,akivel ezt eljátszotta!
Másik fél: Sajnos nem jött létre önhibámon kívül, megérdemeltem köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden oké ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3-szor írtam neki nem jelentkezett, nem válaszolt. Egy egy forint értékű termék miatt sajnálom, de nincs türelmem tovább hajkurászni.
Másik fél: Sajnos nem jött létre önhibámon kívül, megérdemeltem köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri felszólításra sem jelentkezett.
Másik fél: Sajnos nem jött létre önhibámon kívül, megérdemeltem köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ugyanazt tudom sajnos mondani, amit előttem jó néhányan: többször kértem, hogy jelentkezzen, egyetlen választ sem kaptam. Mivel a minimális kommunikációra is képtelen volt, nálam is negatív!
Másik fél: Sajnos nem jött létre önhibámon kívül, megérdemeltem köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem gyors, de megbízható, rendes partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Két hetes fizetési határidő bőven lejárt, vevő nem fizet, nem reagál. Sajnálom, nem ajánlom!
Másik fél: később reagáltam, de már értékelt és újra hirdettet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
monikavagyok (79) (Eladó)
Negatív
2013.08.02. 17:08:34
1770865841
Sajnos nem tehetek mást, sokáig vártam, hogy jelentkezzen, több levelet is írtam, az utolsóban felszólítottam, hogy negatív értékelést fog kapni, de erre sem reagált abszolút semmit. Több, mint két hete járt le az aukció. Vártam volna még, ha egyetlen konkrét időpontot, vagy egyáltalán választ kaptam volna.
Másik fél: Sajnos nem jött létre önhibámon kívül, megérdemeltem köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, a megegyezett időpontban nem jelent meg, utána többszöri megkeresésemre sem reagált, pedig ha csak egyszer írta volna, hogy mégsincs szüksége rá, akkor biztos nem adok negatívot, de egyáltalán nem volt hajlandó kommunikálni.
Másik fél: Sajnos nem jött létre önhibámon kívül, megérdemeltem köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vidvandre (261) (Eladó)
Pozitív
2013.08.01. 19:07:40
1778374847
minden rendben zajlott, ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vidvandre (261) (Eladó)
Pozitív
2013.08.01. 19:06:23
1774094090
minden rendben zajlott, ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vidvandre (261) (Eladó)
Pozitív
2013.08.01. 19:06:23
1775772656
minden rendben zajlott, ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vidvandre (261) (Eladó)
Pozitív
2013.08.01. 19:06:23
1773531182
minden rendben zajlott, ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vidvandre (261) (Eladó)
Pozitív
2013.08.01. 19:06:23
1773708593
minden rendben zajlott, ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
