tincsyne (54) 98.21% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható,kedves vevő,ajánlom másoknak is! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható, jó partner, minendkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízahtó, korrekt vevő, úton a csomag!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.andaluzia76 (691) (Eladó)
Pozitív
2009.09.23. 12:13:20
738644023
Korrekt, kedves vevő! Ajánlom! Köszönöm a vásárlást! A csomag úton van!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható vásárló,csak ajánlani tudom!!!! sok++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kriszta01_a (273) (Eladó)
Pozitív
2009.07.23. 13:13:29
676992943
Kedves,gyors kapcsolattartó!Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.texasholdem (223) (Eladó)
Pozitív
2009.07.18. 19:38:27
677071011
Köszönöm, kedves,gyors és türelmes partner. Csak poz++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
matezsombi (372) (Eladó)
Pozitív
2009.07.16. 15:17:57
680652224
Megbízható vevő,mindenkinek szívből ajánlom.Postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.koromkozmetika (284) (Eladó)
Pozitív
2009.07.14. 13:28:17
670121565
Megbízható, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek szívből ajánlom,nagyon kedves,gyors teszveszes.Remélem még találkozunk a teszveszen.Köszönöm a vásárlást.Sok++++++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, úton a csomi, köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7372611.szabcsika3 (3116) (Eladó)
Pozitív
2009.07.09. 11:42:04
660794308
minden rendben ment!!szuper vevő!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.valeria50_a (105) (Eladó)
Pozitív
2009.07.07. 19:14:40
665970502
Köszönöm a vásárlást,feladtam a csomagokat! Gyors,pontos,kedves vevő!Minden eladónak ilyen vevőket kívánok!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves aranyos gyors és szép az áru
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antonietta_hu (607) (Eladó)
Pozitív
2006.11.22. 12:40:10
318714682
Megbízható vásárló,ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.magdalin_2006 (1387) (Eladó)
Pozitív
2006.11.17. 12:10:16
318214100
Megbízható, pontos partner. Mindenkinek jószívvel ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves partner jó volt vele üzletet kötni megértő. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.