Filozofruska (944) 98.36% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 960 | 1373 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 18 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 994 | 1414 adásvétel |
| Az eladóként kapott 38 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Fionella_2009 (429) (Vevő)
Pozitív
2011.07.13. 11:09:16
1464786382
minden rendben ment, szívesen ajánlom! +++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
feliformia (254) (Eladó)
Pozitív
2011.05.18. 14:56:51
1454734122
Korrekt, gyors, barátságos felhasználó, minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Textilshop (129) (Eladó)
Pozitív
2010.12.16. 11:31:30
1301741227
Használjátok egészséggel. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors,megbízható teszes,csak++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható pontos vásárló! Minden eladónak csak ilyen vevőt kívánok! POZITÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oks+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó kapcsolattartó, gyors Vevő, bátran ajánlom, s visszavárom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,megbízható eladó. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.BanBoncida (2549) (Vevő)
Pozitív
2009.12.27. 20:30:10
844767971
Nagyon szép termék! Az eladó gyors, pontos és rugalmas!! Ajánlom mindenkinek! B.U.É.K.!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4477274.gekkoman_t (30) (Vevő)
Pozitív
2009.12.16. 11:54:36
828359830
A táska valóban "jó" használt állapotban van és kifejezetten redvás-koszosan érkezett meg (a nagy pirosas folt a tetején sajna benne is maradt), viszont valóban nem volt szakadt sehol. Tehát tökéletesen volt jellemezve, így pozitív...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, kapcsolattartó teszveszes, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12123840.magdi701_t (175) (Vevő)
Pozitív
2009.12.11. 11:56:08
767331092
ajánlom+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12123840.magdi701_t (175) (Vevő)
Pozitív
2009.12.11. 11:53:45
767321226
ajánlom++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12123840.magdi701_t (175) (Vevő)
Pozitív
2009.12.11. 11:53:24
767320898
ajánlom++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható és jó kapcsolattartó. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Csupa+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható és jó kapcsolattartó. Minenkinek csak ajánlani tudom. Csupa++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kommunikatív kedves eladó, azt kaptam ami a hirdetásben szerepelt (mindössze egy kérés: csomagold be a törékeny tárgyakat, sajnos egy tányér összetörött)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors kommunikatív partner! Csak ajánlani tudom! Köszönjük szépen! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors kommunikatív partner! Csak ajánlani tudom! Köszönjük szépen! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors kommunikatív partner! Csak ajánlani tudom! Köszönjük szépen! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors kommunikatív partner! Csak ajánlani tudom! Köszönjük szépen! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors kommunikatív partner! Csak ajánlani tudom! Köszönjük szépen! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors kommunikatív partner! Csak ajánlani tudom! Köszönjük szépen! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors kommunikatív partner! Csak ajánlani tudom! Köszönjük szépen! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors kommunikatív partner! Ajánlom mindenkinek! Csodásak a lovas képek :-) Köszönjük szépen! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors kommunikatív partner! Csak ajánlani tudom! Köszönjük szépen! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket darabokra törötten kaptam meg,és mikor reklamáltam,közölte,hogy ilyen olcsón úgysem kaptam volna meg sehol senkinél az árut.Ha ez zavarja,akkor miért is indít egy FT-os licitet?A VÁLASZA ENNYI:Nekem is meglesz az én verzióm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Senkinek nem ajánlom!Először kedves volt, és barátságos, aztán hiányosan kaptam meg a csomagot.Reklamáltam, és a törékeny árut feladta sima levélként, ami ezek után darabokban érkezett meg, és nem hajlandó a felelőséget vállalni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptuk a csomagot , pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép termék. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek asztaldísz lett. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kendő fantasztikusan szép, nagyon köszönöm. Csak +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a szép kendőt. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a sok szép terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, kapcsolattartó eladó. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves eladó, barátságos árakkal.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép termék, jó áron. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon klassz terméket kaptam, a kutyám imádja. Köszönöm. +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek, szép termékek, jó árban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolattartó teszveszes. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Helyes csomag, köszi szépen! Ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész partner, mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész partner, mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.egrileanyka83 (1371) (Vevő)
Pozitív
2009.11.16. 13:33:25
751498909
Szuper árut kaptam gyors, megbízható eladótól. Ismét köszönöm. +++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rugalmasan és gyorsan zajlott! a termékek a leírásnak megfelelőek! Köszönöm szépen!++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves eladó és szuper áru!Köszönöm!:) ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves eladó és szuper áru!Köszönöm!:) ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.