KOPACSIADRIENN (60) 98.39% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
518946.sandoragi0_v (94) (Eladó)
Pozitív
2008.06.30. 19:38:14
71909789
Minden rendben zajlott!Megbízható partner!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt - mindnekinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, pontos, megbízható vaterás. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,korrekt,szaváttartó!Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
615949.smoni71 (264) (Eladó)
Pozitív
2008.06.10. 13:54:45
67333071
Minden ok. Pontos megbízható partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. Korrekt, kedves eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
523511.bendeguz06 (473) (Eladó)
Pozitív
2008.05.11. 14:48:35
63642486
Gyors,megbízható partner. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
285179.lfelho (1186) (Eladó)
Semleges
2008.05.10. 12:25:21
64297676
Sajnos,a termék megérkezése után jött elő valami probléma, a termék árát azonnal visszautalta,vissza is érkezett,sajnálom,remélem legközelebb is kötünk még üzlehet talán akkor majd több sikerrel...
Másik fél: a készülék nem működött megfelelően,ezért visszaküldtem megbeszélés után az árut,az eladó pedig visszautalta az árát.mindenképpen korrekt eladó
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
narancska83 (512) (Eladó)
Pozitív
2008.05.07. 21:02:11
64632277
Gyors, korrekt, megbízható partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pontos korrekt vaterás !! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++Gyors,megbízható,korrekt vevő! Csak ajánlom!!!++++++ Köszönöm a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt kedves vaterás.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ennyi mit írjak még
Másik fél: nem történt meg a vétel a téves ár miatt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek ajánlani tudom, nem hiszem el miért van róla negatív kritika?!? Időben utalta a pénzt, kedves emberke!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
183078.golden_a (646) (Eladó)
Pozitív
2008.04.06. 17:21:10
61002276
Minden rendben volt, korrekt megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt, gyors partner . Csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint 2 hétig nem küldte a vételárat, csak össze vissza hazudozott. Nem ajánlom senkinek!
Másik fél: SZERINTEM ÉN NEM HAZUDTAM NEKI.VAGY 10 E-MAILT KÜLDTEM FELÉ,MELYBEN JELEZTEM,HOGY AKÁR TÖBBET IS KIFIZETEK RÁ AZ UTÁNVÉTEL MIATT,A LEGTÖBBRE NEM VÁLASZOLT,HA NÉHA MÉGIS,LEKEZELŐ,FLEGMA,MODORTALAN VOLT.NEM AJÁNLOM SENKINEK,ENGEM IS BECSAPOTT.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, kedves vásárló. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves vásárló. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlásnál banki átutalást jelölt meg, de mégis utánvét akarta a terméket, rádásul az emailokra is csak ritkán válaszolt. Szerintem ő maga sem tudja mit akar. SENKI NE KEZDJEN VELE!!!!!!!!
Másik fél: én KORREKT VOLTAM,Ő AZ,AKI NEM VOLT RUGALMAS,EGYÉBKÉNT ÉN NEM IRTAM RÁ ILYET,HOGY SENKI NE KEZDJEN VELE.ENNYIT RÓLA.Ő NEM VOLT KORREKT,MIVEL NEM SZÓLT AZ ELADÁSRÓL,EGYÉBKÉNT LEVELEIBEN AROGÁNS ÉS MODORTALAN VOLT.ÉN MINDIG NORMÁLIS E-MAILT KÜLDTEM NEKI,A LEGTÖBB VÁLASZÁBAN MÉG KÖSZÖNNI SEM TUDOTT.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
147947.geiszjudit (320) (Eladó)
Pozitív
2008.03.01. 15:53:53
55260925
Gyors, megbízható. Bátran ajánlom és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
