kliroy (282) 99.65% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 281 | 691 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 285 | 703 adásvétel |
| Az eladóként kapott 44 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
arcadiona (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.08.15. 22:29:41
150526967
Gyors, Megbízható partner! Jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arcadiona (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.08.15. 22:29:41
150526971
Gyors, Megbízható partner! Jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arcadiona (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.08.15. 22:29:41
150527004
Gyors, Megbízható partner! Jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arcadiona (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.08.15. 22:29:41
150527008
Gyors, Megbízható partner! Jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vickekvackok (411) (Eladó)
Pozitív
2009.08.02. 20:42:34
149652753
Kiváló partner, másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vickekvackok (411) (Eladó)
Pozitív
2009.08.02. 20:42:34
149652255
Kiváló partner, másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vickekvackok (411) (Eladó)
Pozitív
2009.08.02. 20:42:34
149184005
Kiváló partner, másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vevő. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Muzeumantikvarium (2982) (Eladó)
Pozitív
2009.06.05. 11:10:30
147812810
Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gyors pontos vevő. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arcadiona (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.05.13. 22:48:34
146877287
Gyors, Megbízható partner! Jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arcadiona (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.05.13. 22:48:34
146877324
Gyors, Megbízható partner! Jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arcadiona (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.05.13. 22:48:34
146877327
Gyors, Megbízható partner! Jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arcadiona (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.05.13. 22:48:34
146877320
Gyors, Megbízható partner! Jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arcadiona (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.05.13. 22:48:34
146877346
Gyors, Megbízható partner! Jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arcadiona (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.05.13. 22:48:34
146877350
Gyors, Megbízható partner! Jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arcadiona (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.05.13. 22:48:34
146877345
Gyors, Megbízható partner! Jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arcadiona (2943) (Eladó)
Pozitív
2009.05.13. 22:48:34
146877317
Gyors, Megbízható partner! Jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.09. 14:47:34
121288319
Több emailt is küldtem az aukció után.Nem válaszolt.Felhívtam telefonon.Megbeszéltük a személyes átvételt!Vártam két hetet.(Egyszer sem telefonált).Ezután kaptam emailt,hogy jobb lenne,ha mégis postáznám a terméket,mert nem tudja személyesen átvenni.Hirtelen betegségre hivatkozott,mint egy diák,aki nem ment iskolába.Ha telefonon közli velem,hogy mi a gondja,még személyesen is elvittem volna neki a terméket!NEM AJÁNLOM SENKINEK! NEM RUGALMAS VÁSÁRLÓ! KÉNYELMES ÉS LUSTA!
Másik fél: Lusta az, aki nem képes elmenni a postára néhány újsággal...KÉNYELMES, LUSTA ÉS RUGALMATLAN ELADÓ!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.09. 14:47:02
121291449
Több emailt is küldtem az aukció után.Nem válaszolt.Felhívtam telefonon.Megbeszéltük a személyes átvételt!Vártam két hetet.(Egyszer sem telefonált).Ezután kaptam emailt,hogy jobb lenne,ha mégis postáznám a terméket,mert nem tudja személyesen átvenni.Hirtelen betegségre hivatkozott,mint egy diák,aki nem ment iskolába.Ha telefonon közli velem,hogy mi a gondja,még személyesen is elvittem volna neki a terméket!NEM AJÁNLOM SENKINEK! NEM RUGALMAS VÁSÁRLÓ! KÉNYELMES ÉS LUSTA!
Másik fél: Néha elfeledkeznek az emberek, hogy vannak olyan helyzetek, amikor nincs rá lehetőség, hogy az internetet használhassuk. Vírusos betegségem után korházi ellátásra szorultam és jelenleg is beteg vagyok. Mivel nem tutam fejből a kedves eladó számát, gondoltam majd otthonról jelentkezem, ha ismét alkalmam lesz netezni. Több éve vaterázom és soha nem haraptam le senki fejét, ha késik egy kicsit, ráadásul akkor főleg nem, ha beteg az illető. Ezek olyan emberi dolgok... EMPÁTIA TELJES HIÁNYA! RUGALMATLAN!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.09. 14:46:37
121303233
Több emailt is küldtem az aukció után.Nem válaszolt.Felhívtam telefonon.Megbeszéltük a személyes átvételt!Vártam két hetet.(Egyszer sem telefonált).Ezután kaptam emailt,hogy jobb lenne,ha mégis postáznám a terméket,mert nem tudja személyesen átvenni.Hirtelen betegségre hivatkozott,mint egy diák,aki nem ment iskolába.Ha telefonon közli velem,hogy mi a gondja,még személyesen is elvittem volna neki a terméket!NEM AJÁNLOM SENKINEK! NEM RUGALMAS VÁSÁRLÓ! KÉNYELMES ÉS LUSTA!
Másik fél: NEM AJÁNLOM SENKINEK! BARÁTSÁGTALAN ÉS RUGALMATLAN ELADÓ!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.09. 14:46:05
121302292
Több emailt is küldtem az aukció után.Nem válaszolt.Felhívtam telefonon.Megbeszéltük a személyes átvételt!Vártam két hetet.(Egyszer sem telefonált).Ezután kaptam emailt,hogy jobb lenne,ha mégis postáznám a terméket,mert nem tudja személyesen átvenni.Hirtelen betegségre hivatkozott,mint egy diák,aki nem ment iskolába.Ha telefonon közli velem,hogy mi a gondja,még személyesen is elvittem volna neki a terméket!NEM AJÁNLOM SENKINEK! NEM RUGALMAS VÁSÁRLÓ! KÉNYELMES ÉS LUSTA!
Másik fél: Kikérem magamnak a rágalmazást!
Eddig 520 adásvételem során 184 értékelést kaptam. Volt hogy 200 Ft-os Kinder figuráért is elmentem személyesen. Jelenleg tényleg beteg vagyok, de minek is magyarázkodnék egy olyan embernek akiből hiányzik az empátia. Sajnálom, hogy nem jött létre az üzlet. Én semlegest adtam, pince4 negatívot. Remélem másnak több szerencséje lesz vele.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.09. 14:45:07
121301958
Több emailt is küldtem az aukció után.Nem válaszolt.Felhívtam telefonon.Megbeszéltük a személyes átvételt!Vártam két hetet.(Egyszer sem telefonált).Ezután kaptam emailt,hogy jobb lenne,ha mégis postáznám a terméket,mert nem tudja személyesen átvenni.Hirtelen betegségre hivatkozott,mint egy diák,aki nem ment iskolába.Ha telefonon közli velem,hogy mi a gondja,még személyesen is elvittem volna neki a terméket!NEM AJÁNLOM SENKINEK! NEM RUGALMAS VÁSÁRLÓ! KÉNYELMES ÉS LUSTA!
Másik fél: NEM AJÁNLOM SENKINEK! BARÁTSÁGTALAN ÉS RUGALMATLAN ELADÓ!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.09. 14:44:37
121302090
Több emailt is küldtem az aukció után.Nem válaszolt.Felhívtam telefonon.Megbeszéltük a személyes átvételt!Vártam két hetet.(Egyszer sem telefonált).Ezután kaptam emailt,hogy jobb lenne,ha mégis postáznám a terméket,mert nem tudja személyesen átvenni.Hirtelen betegségre hivatkozott,mint egy diák,aki nem ment iskolába.Ha telefonon közli velem,hogy mi a gondja,még személyesen is elvittem volna neki a terméket!NEM AJÁNLOM SENKINEK! NEM RUGALMAS VÁSÁRLÓ! KÉNYELMES ÉS LUSTA!
Másik fél: NEM AJÁNLOM SENKINEK! BARÁTSÁGTALAN ÉS RUGALMATLAN ELADÓ!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
808183.pince4 (549) (Eladó)
Negatív
2009.02.09. 14:43:58
121296610
Több emailt is küldtem az aukció után.Nem válaszolt.Felhívtam telefonon.Megbeszéltük a személyes átvételt!Vártam két hetet.(Egyszer sem telefonált).Ezután kaptam emailt,hogy jobb lenne,ha mégis postáznám a terméket,mert nem tudja személyesen átvenni.Hirtelen betegségre hivatkozott,mint egy diák,aki nem ment iskolába.Ha telefonon közli velem,hogy mi a gondja,még személyesen is elvittem volna neki a terméket!NEM AJÁNLOM SENKINEK! NEM RUGALMAS VÁSÁRLÓ! KÉNYELMES ÉS LUSTA!
Másik fél: NEM AJÁNLOM SENKINEK! BARÁTSÁGTALAN ÉS RUGALMATLAN ELADÓ!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ExPanzer45 (153) (Eladó)
Pozitív
2009.02.06. 20:38:57
123639320
Pontos, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
177545.Jatekbazar (2674) (Eladó)
Pozitív
2009.02.03. 22:09:54
120515731
Köszönöm a vásárlást, minden a legnagyobb rendben zajlott, maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
177545.Jatekbazar (2674) (Eladó)
Pozitív
2009.02.03. 22:09:54
120515734
Köszönöm a vásárlást, minden a legnagyobb rendben zajlott, maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lehelkürt (2865) (Eladó)
Pozitív
2009.01.12. 08:18:04
107478588
Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden a legnagyobb rendben volt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
158227.TKAniko (279) (Eladó)
Pozitív
2008.12.30. 08:50:25
107624437
Megbizható vásárló. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztin37 (4744) (Eladó)
Pozitív
2008.12.22. 11:46:02
110286358
Nagyon köszönöm az együttmüködést,gyorsaságot, pontoságot köszönöm a vásárlást ,Kellemes ünnepeket és boldog ujévet kivánok!!! POZITIV++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztin37 (4744) (Eladó)
Pozitív
2008.12.22. 11:46:01
113582660
Nagyon köszönöm az együttmüködést,gyorsaságot, pontoságot köszönöm a vásárlást ,Kellemes ünnepeket és boldog ujévet kivánok!!! POZITIV++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztin37 (4744) (Eladó)
Pozitív
2008.12.22. 11:45:59
113233594
Nagyon köszönöm az együttmüködést,gyorsaságot, pontoságot köszönöm a vásárlást ,Kellemes ünnepeket és boldog ujévet kivánok!!! POZITIV++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztin37 (4744) (Eladó)
Pozitív
2008.12.22. 11:45:59
110271490
Nagyon köszönöm az együttmüködést,gyorsaságot, pontoságot köszönöm a vásárlást ,Kellemes ünnepeket és boldog ujévet kivánok!!! POZITIV++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztin37 (4744) (Eladó)
Pozitív
2008.12.22. 11:45:58
113197516
Nagyon köszönöm az együttmüködést,gyorsaságot, pontoságot köszönöm a vásárlást ,Kellemes ünnepeket és boldog ujévet kivánok!!! POZITIV++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztin37 (4744) (Eladó)
Pozitív
2008.12.22. 11:45:58
108649637
Nagyon köszönöm az együttmüködést,gyorsaságot, pontoságot köszönöm a vásárlást ,Kellemes ünnepeket és boldog ujévet kivánok!!! POZITIV++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztin37 (4744) (Eladó)
Pozitív
2008.12.22. 11:45:58
108885481
Nagyon köszönöm az együttmüködést,gyorsaságot, pontoságot köszönöm a vásárlást ,Kellemes ünnepeket és boldog ujévet kivánok!!! POZITIV++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztin37 (4744) (Eladó)
Pozitív
2008.12.22. 11:45:56
113626537
Nagyon köszönöm az együttmüködést,gyorsaságot, pontoságot köszönöm a vásárlást ,Kellemes ünnepeket és boldog ujévet kivánok!!! POZITIV++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
158227.TKAniko (279) (Eladó)
Pozitív
2008.12.21. 08:21:22
107594557
Megbizható vásárló! köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
158227.TKAniko (279) (Eladó)
Pozitív
2008.12.21. 08:21:22
109631318
Megbizható vásárló! köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
158227.TKAniko (279) (Eladó)
Pozitív
2008.12.21. 08:21:22
109090557
Megbizható vásárló! köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
158227.TKAniko (279) (Eladó)
Pozitív
2008.12.21. 08:21:21
109646602
Megbizható vásárló! köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
158227.TKAniko (279) (Eladó)
Pozitív
2008.12.21. 08:21:20
109631867
Megbizható vásárló! köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható vaterás partner. Feltétel nélkül ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható vaterás partner. Feltétel nélkül ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható vaterás partner. Feltétel nélkül ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható vaterás partner. Feltétel nélkül ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
