dawnlight (45) 92.45% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A könyvet rendben megkaptam nagyonszépen köszönöm ! Kedves , korrekt és gyors partner - ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A könyvet rendben megkaptam nagyonszépen köszönöm ! Kedves , korrekt és gyors partner - ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rugalmas partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szathmari (3021) (Eladó)
Pozitív
2009.01.06. 14:48:17
106274069
Minden rendben zajlott! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szundiszundi (440) (Eladó)
Pozitív
2008.12.25. 10:29:01
103906678
Korrekt partner, minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
380301.Kati26 (637) (Eladó)
Pozitív
2008.12.08. 16:24:23
107196832
Gyors megbízható korrekt üzletfél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
737653.body77 (406) (Eladó)
Pozitív
2008.11.30. 13:56:33
108713208
korrekt vaterás.!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azonnali kapcsolatfelvétel,gyors,korrekt ügyintézés jellemzi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
142604.nagyker1 (935) (Eladó)
Pozitív
2007.09.15. 05:15:48
32307566
Korrekt, megbízható partner. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
OroszlanTango (495) (Eladó)
Pozitív
2007.08.30. 19:47:30
30795016
Megbízható vásárló, minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható üzletfél! Másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké, korrekt partner +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
253513.Dzolie_a (197) (Eladó)
Pozitív
2006.11.01. 17:36:40
13895137
Az árút átvette !!! Az előző negativ értékelés nem az ö hibája de törölni nem lehet .TEHÁT AZ ÉRTÉKELÉSEMET POZITIVRA VÁLTOZTATOM !!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
253513.Dzolie_a (197) (Eladó)
Negatív
2006.10.29. 07:54:45
13728624
A vevö az árút nem vette át!Az általa meghatározott idöpontban nem jelentkezett.
Másik fél: Köszönöm a korrigálást!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
104821.Pombar (6565) (Eladó)
Pozitív
2006.10.25. 16:15:19
13594998
Korrekt, megbízható partner! Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
104821.Pombar (6565) (Eladó)
Pozitív
2006.10.25. 16:15:19
13594997
Korrekt, megbízható partner! Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
104821.Pombar (6565) (Eladó)
Pozitív
2006.10.17. 13:08:57
13314005
Korrekt, megbízható partner! Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,gyors,pontos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tommymano_v (684) (Eladó)
Semleges
2006.10.04. 19:35:08
12657133
Korrekt partner, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a postán elveszett az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
350219.JANIKAKA_a (234) (Eladó)
Semleges
2006.09.04. 22:48:55
11120130
Sajnos csak semlegeset adhatok, a fent említettek miatt!! Ugyan úgy ha tehetném, én is pozitívat adnék!! Korrekt partner,csak ajálani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem figyelt oda egyikőnk sem,de a végére minden rendben lett!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
34131.kerekesim_v (93) (Vevő)
Pozitív
2006.09.01. 13:01:54
11408308
Rendkívül gyorsan megérkező árú.Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm, minden a legnagyobb rendben..:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK, Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tel.egyeztetést követően a f.ember vállalta,hogy nyilvánosan is elnézést kér meggondolatlan jelzőiért, mivel ebben az ügyletben a cim és a telefonszám továbbitáson kivül más szerepem nem volt! Még egyszer más az én nevemben licitálni nem fog! a kedves eladó pedig nem adja postára a terméket egyeztetés nélkül ún. értékbiztositással/5000Ft/ amit a vevő úgy értelmezett, azt neki kell kifizetni. A f.embernek még sok meglepetést tartogat az élet, ha ilyen könnyen formál ennyire súlyos véleményt!
Másik fél: Amennyiben a termékre érvényes licitet tesz, akkor a Vatera szabályzata és a PTK 211. § szerint is köteles az aukció tárgyát átvenni az eladótól! Ezt az írást olvasta Ön vagy bárki a Vatera aukciói alatt? Ez törvénysértésnek minősül! Örülhet a fiatalember, ha egy bocsánatkéréssel elintézhető az eset, amit nem Én fogok megtenni, hanem természetesen Ő!!!!!!!!! Ha telefonon megkeres, és bocsánatot kér hazugságai miatt akkor elintézettnek, tekintem a dolgot! Köszönöm gyors válaszát. Igen még valami. Nem az Ő hibája de visszaérkezéskor még Nekem kellett fizetnem 1450 forintot és fel is volt bontva a csomag! Így összesen 3200 forintomban van ez a kis vicc.Köszönöm szépen!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én nem ilyen pisztolyra gondoltam ezért semlegesnek értékelem az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt és gyors! Megbízható partner, csak ajánlani tudom!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő korrekt volt,jelentkezett,de a távolság miatt az üzlet nem jött létre, mert én postai utánvétellel nem küldtem el,több visszajött küldemény miatt rosszak a tapasztalataim.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Távolság miatt,nem szeretem a postai utánvételt!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
549121.djzsemo_ (37) (Eladó)
Pozitív
2006.02.23. 19:28:03
6021574
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
