pacako (609) 98.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 618 | 702 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 57 | 61 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 684 | 772 adásvétel |
| Az eladóként kapott 245 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt gyors eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fonixmadar (275) (Vevő)
Pozitív
2016.01.14. 18:57:02
2163010319
Adás-vétel rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.radio100jozsi (87) (Eladó)
Pozitív
2015.11.25. 21:19:24
2156281877
Minden rendben volt, pontos, gyors, partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,rugalmas partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cslendvary_t (1) (Vevő)
Pozitív
2015.05.25. 11:22:38
2064977642
Én késlekedtem a fizetéssel, de ez semmi problémát nem jelentett. Köszönöm: cslendvary_t
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.billyidol34 (430) (Vevő)
Pozitív
2015.04.30. 10:51:43
2064977681
Megbízható eladó.Köszönöm a cserét és a bizalmat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció nem jött létre, mert személyesen akartam kipróbálni a telefont, aminek a helye Pest megyének lett megjelölve. A telefonos kommunikáció sikertelen volt, az e-mail meg lassú, sürgősen kellett volna a készülék, de kipróbálás nélkül nem veszek mobil eszközt, így a postázás nem játszott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás az én hibámból nem jött létre. Az eladó nagyon korrekt volt, hogy hozzájárult a vásárlástól való elálláshoz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár a termék a megbeszéltek alapján postázásra került, a posta műszaki hibája miatt nem kaptam meg a terméket. Üres borítékot postáztak számomra. Az eladó segíttőkész volt, Postai reklamáció után kártérítést kaptam az elveszett termékért.Az adás-vétel végül a posta hibájaként nem jött létre, az eladóval meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott, gyors szállítás, megfelelő termék. Ajánlom a partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jacpol123 (1311) (Eladó)
Pozitív
2014.07.24. 15:15:49
1934401802
Minden rendben ment csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dragon841206 (1) (Vevő)
Pozitív
2014.03.29. 21:00:12
1873988693
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható , korrekt partner! Ajánlom mindenkinek! ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem volt készleten amire licitáltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon korrekt, segítőkész volt, az áru átvétele nem az ő hibája miatt nem történt meg. A vételárat is visszakaptam. Csak ajánlani tudom, remélem másnak több szerencséje lesz a Magyar Postával.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bigbossjuhi89 (126) (Vevő)
Pozitív
2014.01.15. 14:18:56
1833766733
Minden rendben volt. ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék rendben megérkezett, de a válaszkészség szegényes, a postázás lassú volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az áru nem olyan típus, amilyen kellett volna, ezen kívül minden rendben, gyorsan zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható Vaterrás, mindenkinek ajánlom!!! +++++++++ Sajnos a Magyar Posta elvesztette a küldeményt, így nem kaptam meg akkut. Köszönöm, hogy kerestette és mindenről tájékoztatott :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.VinczellerIstvan (34) (Vevő)
Negatív
2013.10.11. 09:01:46
1790971967
A termék nem felelt meg a leírásnak. Az eladó nem vállalt semmi féle felelőséget a hibájáért, de folyamatosan küldi az üzeneteket telefonon és e-mailben (beleértve a hétvégét, ill. a nap bármely szakát) amiben azt követeli, hogy vonjam vissza a negatív kritikát.
Másik fél: A vevő már az elején megvádolt azzal mindenféle kérdezés nélkül ,hogy a terméket el sem küldtem
közben pedig ő nem vette át a postán!Kérdőre vontam e miatt majd ezen megsértődött.Az ő felfogása szerint idézem "élet igazságtalan, nem csak a saját
hibáinkért kell felelni, szokj hozzá" vagyis ezek szerint ő soha semmiért sem hibás pedig
egyértelműen ő hibázott!A folyamatos üzenet küldözgetésről meg annyit ,hogy 1 hétig nem volt
hajlandó semmire sem válaszolni arra sem ,hogy átvette-e.Javaslom mindenkinek ,hogy messziről kerülje el egy minden áron
kötekedő rosszindulatú arrogáns alak!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,megbízható eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbyzható vaterás, ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kommunikatív partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszönöm a lehetőséget!! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nico_Bellic (10) (Vevő)
Pozitív
2013.06.11. 10:25:01
1753887521
Minden OK. Gyors szállítás,remek ár!! Bátran ajánlom,korrekt megbízható eladó! Üdv. Nico
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DoktorVinyl (186) (Vevő)
Negatív
2013.04.06. 18:25:38
1726327748
Nem a képen látható akkumulátort küldte, hanem valami más gyártmányt.Az akkun amit küldött 2005-ös gyártási dátum volt, tehát 8 (!) éves, feszültsége 0.0 V és fel volt púposodva. Nagy keservesen sikerült elérni, hogy visszavegye, pénzvisszafizetéssel kapcsolatban csak részben állt helyt. Teljes jogú felhasználóként nem rendelkezik működőképes regisztrált telefonszámmal, számlát nem adott. Ezen felül még arrogáns, lekezelő, és többszöri kérésre sem hajlandó mellőzni a csendőrpertut.
Másik fél: Kezdjük ott már az elején sértő hangnemben megvádolt ,hogy az általa sima borítékban kért akkut el sem küldtem.Majd jelezte ,hogy nem jó neki illetve azt szerinte régi nos egy több mint 10 éves telefon típushoz vett akkut amihez alapból gondolható ,hogy manapság már nem gyártanak újat!
Azonnal el tudott érni így ezt a "keserves" megjegyzést sem értem.A terméket vissza vettem a pénzvisszafizetésével kapcsolatban teljes mértékben helytálltam!A vásárlói értesítő szintén tartalmazza ,hogy a kapcsolattartást e-mailben kérem sajnos erre sem figyelt oda!Szóval már az elején letolvajozott majd folyamatosan sértegetett és fenyegetett aki ilyen inkorrekt módon áll a dologhoz ne várjon tőlem se mást!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó eladó , MINDENKINEK ajánlom !!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett, köszönöm. Gyors, megbízható és kommunikatív eladó. Üdv. Gyula
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dezintegracio (160) (Vevő)
Pozitív
2013.03.22. 10:38:27
1723018187
Gyors, megbízható, kommuniatív eladó ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet létrejött . Az árú jó .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a telefont,ajánlom mindenkinek az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, gyors, ajánlom mindenkinek, a postaköltségekre mindenki figyeljen oda.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Djkoby450sxf (16) (Vevő)
Pozitív
2013.01.29. 20:06:00
1703066261
Profi vaterás és korrekt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Bár mindenki ennyire megbízható lenne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zuhanocsiga_t (12) (Vevő)
Pozitív
2013.01.29. 20:02:52
1695991802
Korrekt, gyors vaterás mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
