profisch_v (120) 95.45% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
MAXIMÁLISAN POZITIV.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adás-vétel meg volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru is és a postázás is tökéletes. Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++Minden rendben, remek VATERÁS, csak ajánlani tudom!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható gyors ajánlom másoknak is pozitív a véleményem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
63124.chopperpaul (206) (Vevő)
Negatív
2008.12.05. 14:57:03
94125670
Elképesztően pofátlan! A megnyert holmi ára postával együtt 4800ft,-de "ő" csak 9000-ért hajlandó átadni. Rengetegszer hívtam, írtam szinte naponta, ezért minden elérhetőségén elzárkózott. (A"T:"vaterának megírtam,-le se
sz..tak! Újra írok nekik!) Ritka 1 példánya ez az eladó (vagy a kedves Ildikó)az emberi hulladéknak.
Nem mondom jó lett vola megvenni a cuccokat, de így hogy tudom kitől való, csak a szemétbe dobnám.
SEMMIKÉPP NEM AJÁNLOM!-Hazug "ember"!
Másik fél: Ilyen bunkó emberrel ritkán lehet találkozni!
Ha nem akar postaköltséget fizetni, átvehette volna személyesen a megnyert terméket. Ahhoz, hogy mit, hogyan csomagolok be, köze nincs. Amúgy ez a "papucsállatka" mit képzel magáról?! Kiről beszél ilyen arcátlanul?
Üzenem minden normális vaterásnak, ne süllyedjen le ilyen aljas ember szintjére!
Ezen okokból kifolyólag neve mától legyen: "Csótány Pál".
Vigyázzon vele mindenki; PÉNZ ÉS ÉSZ NÉLKÜL LICITÁL!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
63124.chopperpaul (206) (Vevő)
Negatív
2008.12.05. 14:56:35
94125671
Elképesztően pofátlan! A megnyert holmi ára postával együtt 4800ft,-de "ő" csak 9000-ért hajlandó átadni. Rengetegszer hívtam, írtam szinte naponta, ezért minden elérhetőségén elzárkózott. (A"T:"vaterának megírtam,-le se
sz..tak! Újra írok nekik!) Ritka 1 példánya ez az eladó (vagy a kedves Ildikó)az emberi hulladéknak.
Nem mondom jó lett vola megvenni a cuccokat, de így hogy tudom kitől való, csak a szemétbe dobnám.
SEMMIKÉPP NEM AJÁNLOM!-Hazug "ember"!
Másik fél: Ilyen bunkó emberrel ritkán lehet találkozni!
Ha nem akar postaköltséget fizetni, átvehette volna személyesen a megnyert terméket. Ahhoz, hogy mit, hogyan csomagolok be, köze nincs. Amúgy ez a "papucsállatka" mit képzel magáról?! Kiről beszél ilyen arcátlanul?
Üzenem minden normális vaterásnak, ne süllyedjen le ilyen aljas ember szintjére!
Ezen okokból kifolyólag neve mától legyen: "Csótány Pál".
Vigyázzon vele mindenki; PÉNZ ÉS ÉSZ NÉLKÜL LICITÁL!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
63124.chopperpaul (206) (Vevő)
Negatív
2008.12.05. 14:56:06
95855817
Elképesztően pofátlan! A megnyert holmi ára postával együtt 4800ft,-de "ő" csak 9000-ért hajlandó átadni. Rengetegszer hívtam, írtam szinte naponta, ezért minden elérhetőségén elzárkózott. (A"T:"vaterának megírtam,-le se
sz..tak! Újra írok nekik!) Ritka 1 példánya ez az eladó (vagy a kedves Ildikó)az emberi hulladéknak.
Nem mondom jó lett vola megvenni a cuccokat, de így hogy tudom kitől való, csak a szemétbe dobnám.
SEMMIKÉPP NEM AJÁNLOM!-Hazug "ember"!
Másik fél: Ilyen bunkó emberrel ritkán lehet találkozni!
Ha nem akar postaköltséget fizetni, átvehette volna személyesen a megnyert terméket. Ahhoz, hogy mit, hogyan csomagolok be, köze nincs. Amúgy ez a "papucsállatka" mit képzel magáról?! Kiről beszél ilyen arcátlanul?
Üzenem minden normális vaterásnak, ne süllyedjen le ilyen aljas ember szintjére!
Ezen okokból kifolyólag neve mától legyen: "Csótány Pál".
Vigyázzon vele mindenki; PÉNZ ÉS ÉSZ NÉLKÜL LICITÁL!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
63124.chopperpaul (206) (Vevő)
Negatív
2008.12.05. 14:55:41
95942723
Elképesztően pofátlan! A megnyert holmi ára postával együtt 4800ft,-de "ő" csak 9000-ért hajlandó átadni. Rengetegszer hívtam, írtam szinte naponta, ezért minden elérhetőségén elzárkózott. (A"T:"vaterának megírtam,-le se
sz..tak! Újra írok nekik!) Ritka 1 példánya ez az eladó (vagy a kedves Ildikó)az emberi hulladéknak.
Nem mondom jó lett vola megvenni a cuccokat, de így hogy tudom kitől való, csak a szemétbe dobnám.
SEMMIKÉPP NEM AJÁNLOM!-Hazug "ember"!
Másik fél: Ilyen bunkó emberrel ritkán lehet találkozni!
Ha nem akar postaköltséget fizetni, átvehette volna személyesen a megnyert terméket. Ahhoz, hogy mit, hogyan csomagolok be, köze nincs. Amúgy ez a "papucsállatka" mit képzel magáról?! Kiről beszél ilyen arcátlanul?
Üzenem minden normális vaterásnak, ne süllyedjen le ilyen aljas ember szintjére!
Ezen okokból kifolyólag neve mától legyen: "Csótány Pál".
Vigyázzon vele mindenki; PÉNZ ÉS ÉSZ NÉLKÜL LICITÁL!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
63124.chopperpaul (206) (Vevő)
Negatív
2008.12.05. 14:55:21
95945521
Elképesztően pofátlan! A megnyert holmi ára postával együtt 4800ft,-de "ő" csak 9000-ért hajlandó átadni. Rengetegszer hívtam, írtam szinte naponta, ezért minden elérhetőségén elzárkózott. (A"T:"vaterának megírtam,-le se
sz..tak! Újra írok nekik!) Ritka 1 példánya ez az eladó (vagy a kedves Ildikó)az emberi hulladéknak.
Nem mondom jó lett vola megvenni a cuccokat, de így hogy tudom kitől való, csak a szemétbe dobnám.
SEMMIKÉPP NEM AJÁNLOM!-Hazug "ember"!
Másik fél: Ilyen bunkó emberrel ritkán lehet találkozni!
Ha nem akar postaköltséget fizetni, átvehette volna személyesen a megnyert terméket. Ahhoz, hogy mit, hogyan csomagolok be, köze nincs. Amúgy ez a "papucsállatka" mit képzel magáról?! Kiről beszél ilyen arcátlanul?
Üzenem minden normális vaterásnak, ne süllyedjen le ilyen aljas ember szintjére!
Ezen okokból kifolyólag neve mától legyen: "Csótány Pál".
Vigyázzon vele mindenki; PÉNZ ÉS ÉSZ NÉLKÜL LICITÁL!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
63124.chopperpaul (206) (Vevő)
Negatív
2008.12.05. 14:53:53
94734353
Elképesztően pofátlan! A megnyert holmi ára postával együtt 4800ft,-de "ő" csak 9000-ért hajlandó átadni. Rengetegszer hívtam, írtam szinte naponta, ezért minden elérhetőségén elzárkózott. (A"T:"vaterának megírtam,-le se
sz..tak! Újra írok nekik!) Ritka 1 példánya ez az eladó (vagy a kedves Ildikó)az emberi hulladéknak.
Nem mondom jó lett vola megvenni a cuccokat, de így hogy tudom kitől való, csak a szemétbe dobnám.
SEMMIKÉPP NEM AJÁNLOM!-Hazug "ember"!
Másik fél: Ilyen bunkó emberrel ritkán lehet találkozni!
Ha nem akar postaköltséget fizetni, átvehette volna személyesen a megnyert terméket. Ahhoz, hogy mit, hogyan csomagolok be, köze nincs. Amúgy ez a "papucsállatka" mit képzel magáról?! Kiről beszél ilyen arcátlanul?
Üzenem minden normális vaterásnak, ne süllyedjen le ilyen aljas ember szintjére!
Ezen okokból kifolyólag neve mától legyen: "Csótány Pál".
Vigyázzon vele mindenki; PÉNZ ÉS ÉSZ NÉLKÜL LICITÁL!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, pontos üzleti partner!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, korrekten zajlott le. Megbizható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1818.vandapa_v (282) (Vevő)
Pozitív
2008.11.14. 15:04:24
94734354
minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, kíválóan tudnak csomagolni! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bizonyos félreértések után a tranzakció lérejött,a negativ értékelés törölve.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben ment ajánló vagyok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renben ment, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész korrekt partner. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben lezajlott az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A Posta kicsit körülményes volt, de megkaptam az árút! Korrekt eladó, csak ajánlani tudom!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,megbízható.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan ajánlom mindenkinek,A partner a problémákat figyelembevéve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az általa kínált és szerinte 144 Euro ajánlott árú Daiwa Laguna orsó dobját lecserélte egy több árkategoriával gyengébbRegal-Z 2500 iA orsódobra, majd azt szándékosan megrongálta, lekaparta a tipusjelzést és így árulta Daiwa Laguna 2500-as orsóként.
A hirdetésben szereplő képen a 2 különböző orsóból összerakott szerepelt, de a rongálás csak a kézhezvételkor alaposabb szemügyre vételezéssel volt megállapítható.
Pozitívum, hogy a postázással kapcsolatban nagyon rugalmas volt a hozzátartozója.
Másik fél: Ez nem normális!!!!!!!!!!
Nem nézte meg , hogy mire licitált???
A hirdetésben szereplő képeken is az az orsó látható amit megnyert és postáztam neki.
Egyébként ez használt áru / mint a legtöbb áru a vaterán/ garanciát, pótdobot ne adjak!!??
Trabant áron ne akarjon MERCEDEST venni!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó minőségű szép árú!Ajánlom mindenkinek!!!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, az átadás rendben megtörtént!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sikeresen lezárult.A terméket megkaptam. A peraméterek megegyezőek a vásárolni kívánttal, viszont a márkája nem Cormoran hanem no name. Ez egy kicsit dühít, de remélem ugyan úgy kiszolgál mint az igazi.
Másik fél: Engem dühít, mikor hozzá nem értő, laikus állít olyan dolgot, ami valótlan.Ezt a kapásjelzőt a cormoran cég forgalmazza, tehát egyértelmű, hogy no name nem lehet.Ez az igazi!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
635513.alkubacsi (130) (Vevő)
Pozitív
2008.10.07. 14:32:43
92956381
Az orsót megkaptam, bár 1-2 funkció már elég "viseltesen" működik rajta. Ez nem szerepelt a leírásban, de ennyit megért. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laczimonika26 (29) (Vevő)
Pozitív
2008.10.07. 09:36:36
89555043
Megbízható,pontos partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem kaptam meg az orsot jól átbasztak,a pénzt már 3 hete elutaltam.Ne vegyen senki tőle semmit.
Másik fél: Ezek után aztán várhatod az orsót...
Hogyan kapnád meg az árut te IDIÓTA, ha nem küldöd a postaköltséget.3 mailt írtam, egyikre sem válaszoltál, a szaros telefonod nem veszed fel...
Azt, hogy milyen SÖTÉT vagy, azt ONELOVE is megírta már az utolsó értékelésednél. Ilyen buta emberek tényleg kerüljenek el!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Profi vaterás, maximálisan korrekt partner. Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben megtörtént a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment!ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
